trawa

Autor Wątek: >>WALIZKI<<  (Przeczytany 7667 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Halfing@

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 04, 2004, 01:04:49 pm »
Cytat: "Ogoo1"
Thx za odpowiedź ale będę upierdliwy co to jest gąbka perforowana  :? . Dają to coś do tej walizy :? .

Pozdrawiam


Prawdę mówiąc to nie wiem jak to opisać ale jak już mówiłem to ta gąbka która była w starej małej walizce GW
Napewno inni forumowicze będą wiedzieli jak to opisać
retka Bretka bretka

Offline FRED THE KILLAH

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 04, 2004, 06:30:19 pm »
to pytanie mnie nurtuje czy zmiesi sie tam steam tank  :?
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

Offline Halfing@

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 04, 2004, 07:09:52 pm »
Cytat: "FRED THE KILLAH"
to pytanie mnie nurtuje czy zmiesi sie tam steam tank  :?


Buhahah Musiał byś ostro ciąć
Ale to zależy o jakiej walizce myślisz bo jeżeli tej od GW to aż robi się szkoda gąbki
nielepiej byłoby sprawić sobie pudełko i wyłozyć je gąbką i siatką z bąbelkami powietrza :?
retka Bretka bretka

Offline krzywy

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 04, 2004, 07:28:02 pm »
hmm... kupić sobie takie najtańsze pudełka plastikowe (Curver + inne...) + metr kwadratowyx4cm gąbki (koło 4 złotych :) ) - pociąć gąbkę - pakować figsy naprzemian z gąbką...

tanio i nieefektywnie - bo takie pakowanie czasu zbiera dość sporo...

myślał ktoś nad metodą przenoszenia całych regimentów (prócz tej 'magnesowej') ?
rw,dw,da

Offline _Wychwethyl_

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 04, 2004, 09:25:37 pm »
kto mnie zna to zapewne widzial moa walizke, ktora spisuje sie juz od jakiegos czasu dosyc dobrze. Dla nieznajacyh mnie powiem ze dostalem kiedys w Leroy Merlin cos jakby walizke, ktora ma 18 malych i 2 wieksze szufladki  wyciagane od boku. w kazdej malej szufladce miesci sie ok 5 piechociarzy albo 2 konnych. I wystarcza to w zupelnosci na klockowa armijke imperium na 2000pkt - wystarczylo tylko powykladac owe szufladki gabka (taka jak w blisterkach). Naprawde wszystkim goraco polecam takie rozwiazanie - bo jest w miere praktyczne a i duzo tansze niz walizki GW.
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard

Offline High Elf

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 04, 2004, 09:29:35 pm »
Ja widziałem bardzo... Ekhmnn... ORYGINALNE trzymanie figurek w pudełku po jajkach - polecam - tylko postaw się na miejscu twoich figurek.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Lawfulone

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 05, 2004, 10:44:24 am »
Cytat: "High Elf"
Ja widziałem bardzo... Ekhmnn... ORYGINALNE trzymanie figurek w pudełku po jajkach - polecam - tylko postaw się na miejscu twoich figurek.


...panowie nie róbcie sobie jaj...


kupic dowolną walizkę z dowolnego marketu,do tego dokupic gąbkę w sklepie tapicerskim-od metra,różne gęstości itp... 5zł arkusz 0,5m2...

smok ma osobne pudełko-coś mu się od zycia należy...i tak ginie w prawie kazdej bitwe-dostął fuchę kozła ofiarnego...

ponadto posiadam pudełko z biedronki(w koncu pół polski tam kupuje pudełka):18zł a w tym pakiet śruboketów,2 mniejsze pudełka,miarka i costam jeszcze-w nim sie miesci smok...lecz jest mało ergonomiczne...
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

Jankiel

  • Gość
>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 05, 2004, 06:00:33 pm »
Cytuj
Buhahah Musiał byś ostro ciąć
Ale to zależy o jakiej walizce myślisz bo jeżeli tej od GW to aż robi się szkoda gąbki

2x2x2. Powinien się zmieścić. Noszę tak swoje rydwany, w rozmiarze są podobne do steama.

Offline Skrolk

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 11, 2004, 09:31:21 pm »
widziałem jak kiedyś koleś na turniej przyniósł taki wielki czołg do wf40... miał wieksze pudełko od czołgu a w środku idealnie przylegające gąbki (chyba takie zwykłe do mycia bo spore były) z wyciętą dziurą na czołg idealnie do niego przylegającą... Myślę że nie powinno być problemu z zastosowaniem tej metody dla smoka lub czegokolwiek większego...
ttp://picasaweb.google.pl/vocart - moja galeria

Offline pyrek

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 11, 2004, 10:33:26 pm »
A ja mam pudelko jak na jakies srubki - nie polecam :P nie miesci sie tam moja armia niestety, dlatego bede musial sie w tym tygodniu wybrac po cos wiekszego.
olejny mroczny elf...

http://www.forgotten-realms.cfl.pl/fantasy/index.php - forum o fantastyce, jest dzial WFB

Wypromuj region, wygraj staż! www.prregionow.pl !

Offline SoCiu

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 11, 2004, 10:43:41 pm »
Hyh ja mam zwykłą walize bez żadnych tam przegrudek i zyje.Wystarczy kupić na pl.Bankowym dużo i tanio gąbek o każdej grubości powycinać troche i jest spoko armijka na 2500 z konnicą smoczkiem i hydrą wchodzi bez problemu.
ww.s.p.glt.pl

Offline Marabut

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 13, 2004, 10:16:32 pm »
Moj pierwszy wpis na forum gildii yupi :lol: I odrazu musze sie przyznac ze uzywam walizy gw i jestem z niej bardzo zadowolony aczkolwiek ona jest na moje Vampiry. Na Bretonie mam juz inna walizke taka o ktorej wszyscy mowia czyli taka z castoramy ona rowniez bardzo dobrze sie sprawdza. Ale osobiscie wole ta gw, gdyby nie ta cena  :wall:  to by byla poprostu mistrzowska!!
ooooEEEeeOOOooEEeeeOOOoooEEeee.

OTRZYMAŁEM NIESTARANNIE NAPISANY LIŚCIK OD BANSHEE!!

Offline High Elf

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 14, 2004, 03:11:26 pm »
Walizka GW jest tylko z tym orzełkiem???  :?
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Christof

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 14, 2004, 03:45:47 pm »
Cytat: "Ogoo1"
Thx za odpowiedź ale będę upierdliwy co to jest gąbka perforowana ?


Gabka pofaldowana w wykres sinus dwoch zmiennych.

Offline Marabut

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 14, 2004, 09:16:09 pm »
Sa jeszcze inne, mniejsze, walizki gw ale ich juz chyba nieprodukuja.  :(
ooooEEEeeOOOooEEeeeOOOoooEEeee.

OTRZYMAŁEM NIESTARANNIE NAPISANY LIŚCIK OD BANSHEE!!