Autor Wątek: Serie komiksowe LEO  (Przeczytany 85491 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marius Magnus

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 04, 2006, 01:27:33 pm »
Empro, ale Ci ktoś przywalił.  :lol:
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline chlopak-z-M

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 04, 2006, 02:26:16 pm »
i 'bulterier' ...
bierz co chcesz i płać za to"

Offline empro

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 04, 2006, 02:34:47 pm »
heh,
przywalił, nie przywalił,
ale jak to się ma do rzeczy w ogóle ??

Cytat: "chlopak-z-M"
Cytat: "empro"
Cytat: "chlopak-z-M"
nie dziwię się już, że Aldebaran nie był kontynuowany, przy takim zainteresowaniu jakie widać na tym forum ...


no tak, przecież Siedmioróg wydawał komiksy tylko dla ludzi z forum....
 :roll:


chyba Urbański i Gosiewski to Twoi idole...


 :roll:

Offline tyler_durden

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 05, 2006, 03:57:44 pm »
Ja tam na Aldebarana i ewentualne inne komiksy Leo, czekam z wielką niecierpliwością. Chociaż tak trzeźwo na rzecz patrząc, to wątpię, żeby jeszcze kiedyś się w Polsce miały ukazywać. A szkoda, bo to świetne rzeczy.
Wydawcy się biją o "Blacksada", może któryś jeszcze "XIII" weźmie i zrewitalizuje, ale o Leo to wszyscy zapomnieli. Ech...[/list]
o not talk about fight club

Offline kas1

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 20, 2006, 05:57:02 pm »
Ma ktoś może tłumaczenie trzech pozostałych tomów? Może być również angielskie ;)

Offline l_d

No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 30, 2007, 02:19:20 pm »
Właśnie przeczytałem Aldebarana. Niby nic nadzwyczajnego, a jednak świetnie się czyta. Słychać coś nowego na temat podjęcia tej serii ?

Norge z kolei dla mnie był raczej słaby... Nie wciągnęło mnie.

Offline Burps

Odp: No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 02, 2008, 12:26:27 pm »
czytałem aldebarana do końca, również betelgeuze, czekam na antares i kontynuacje kenii- oczywiście obcojęzyczne  :sad:
próby namawiania egmontu jak na razie bezskuteczne

próby namawiania Hellakomiks, o dziwo spotkały sie z pewnym zainteresowaniem właściciela, choć bez żadnych konkretów, zainteresowanych zapraszam na forum hellakomiks, gdzie rzeczywiście ma się wrażenie , że można mieć jakiś wpływ na plany wydawnictwa!
zobaczymy, czy tylko tak sie wydaje czy...

Offline Rhobaak

Odp: No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 02, 2009, 09:01:07 pm »
No i chyba doczekamy się wznowienia - Egmont ma wydać Aldebarana oraz Betelgezę w HC w tym roku.
It is sometimes a mistake to climb; it is always a mistake never even to make the attempt.
If you do not climb, you will not fall. This is true. But is it that bad to fail, that hard to fall?

Offline Death

Aldebaran nie w HC!
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 02, 2009, 09:26:33 pm »
Wrak.pl  06.10 2008r.
Cytuj
Egmont Polska planuje uruchomienie kolekcji science fiction, w ramach której ukazywać się będą znane tytuły w wydaniach zbiorczych. W przyszłym roku mają zostać wydane m.in. "Aldebaran" i "Betelgeuse" Leo oraz "Wieczna wojna" Marvano. Komiksy mają być drukowane w mniejszym formacie w miękkiej oprawie, co pozwoli sprzedawać je w cenach wyraźnie niższych, niż w kolekcjach takich jak Mistrzowie Komiksu. Szczegółowe informacje Egmont na podać na początku listopada.

Więc chyba jednak nie HC  :roll:

Offline Mefisto76

Odp: Aldebaran nie w HC!
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 02, 2009, 11:40:14 pm »

  Aldebaran w formacie "Fantastycznej Podróży" to zabójstwo tego komiksu,
  a "Wieczna Wojna" to....to... sam nie wiem co!
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Death

Aldebaran
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 02, 2009, 11:52:32 pm »
Z tego co wiem to format ma być tylko trochę mniejszy od normalnego "europejskiego" więc chyba aż taka rzeź jak Fantastyczna Podróż nam się nie szykuje...
Wieczna wojna z Fantastyki to jest to! Mega duży format i te sprawy. Ja tam nowego wydania nie potrzebuję  ;-)

Offline Rhobaak

Odp: Aldebaran nie w HC!
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 03, 2009, 03:02:42 pm »
Wrak.pl  06.10 2008r.
Więc chyba jednak nie HC  :roll:
Ożesz... To nie jest dobry pomysł. Kompromisem byłoby wydanie w wersji zarówno "kolekcjonerskiej" (w HC) jak i "budżetowej" - do wyboru. Mam nadzieję, że Egmont przemyśli jeszcze sprawę.

  Aldebaran w formacie "Fantastycznej Podróży" to zabójstwo tego komiksu,
  a "Wieczna Wojna" to....to... sam nie wiem co!
Na "Wieczną Wojnę" w HC czekam od lat. Nie wyobrażam sobie tego komiksu w zmniejszonym formacie. To wręcz zbrodnia.
It is sometimes a mistake to climb; it is always a mistake never even to make the attempt.
If you do not climb, you will not fall. This is true. But is it that bad to fail, that hard to fall?

Offline freshmaker

Odp: No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 03, 2009, 11:12:17 pm »
może być w zmniejszonym formacie albo wogóle - wybieraj
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Ajron

Odp: Aldebaran nie w HC!
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 04, 2009, 12:48:56 am »
Na "Wieczną Wojnę" w HC czekam od lat. Nie wyobrażam sobie tego komiksu w zmniejszonym formacie. To wręcz zbrodnia.

A dlaczego zbrodnia? Bo wreszcie będę mógł przeczytać sobie ten komiks? Chyba trochę przesadzacie z tym narzekaniem na mniejszy format. Skoro jest wiele komiksów wydawanych w ten sposób na świecie, to chyba nie jest to takie złe. W tej kwestii zgadzam się z Jakubem.

Wolę przeczytać w ten sposób niż w żaden, dlatego najprawdopodobniej łyknę wszystkie zapowiedziane przez Egmont tytuły, które mają być wydane w ramach Kolekcji Science-Fiction.

Offline nayroth

Odp: No more Aldebaran's ?!?!?!?!
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 04, 2009, 11:01:16 am »
A ja tam nie znosze małych formatów i już.

NIeczytalna czcionka, zgubine szczegóły, to razi przy czytaniu i nikt mi nie wmówi że to jest ok, bo na zachodzie też tak mają. Fakt, na świecie czasami wydają w zmniejszonych, ale równolegle wydają w zwiększonych (amerykańskie oversizy czy ostatnia Borgia), więc nie upatrywałbym tu żadnej ogólnej tendencji.

No i zmniejszanie zmniejszaniu nierówne. Funky Koval jest o 1cm niższy od A4 i to w przypadku Aldebarana by nie bolało. Z kolei taka Fantastyczna Podróż została zredukowana do rozmiaru kieszonkowego.

Wierzę że jeśli tylko Egmont się postara, to przycięcie Aldebarana nie zaboli. Moze jakaś żonglerka z marginesami? po co nam takie wielkie... :/

 

anything