Autor Wątek: Martwiaki inaczej  (Przeczytany 53896 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline veyDer

Martwiaki inaczej
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 28, 2004, 06:09:38 am »
Mówisz o tym kolesiu, który kosztuje ponad połowę armii i którego można przy odrobinie szczęścia z łuku ustrzelić?  :P
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline cielaq

Martwiaki inaczej
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 28, 2004, 09:03:32 am »
Tiberius kosztuje raptem 79 pkt, a więc sporo poniżej połowy armii ( chyba że ktos gra na 160 pkt :P ), A z łuku można ustrzelić prawie każdego :P
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline Ryogaty

Martwiaki inaczej
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 28, 2004, 10:32:55 am »
Tiberiusz... Diakon Tiberiusz? To 167 pkt a nie 79 :P Taetrius kosztuje 79 :P
Ale z resem 12 potrzeba trochę więcej niż odrobinę szczęścia, żeby go z łuku ustrzelić... albo więcej łuków ;)
amten frajer z drugiej strony to odwieczny wróg,
Rozkaz pada, rzucasz granat, on już jest bez nóg.
Miał 20 lat jak ty i chciał rzucić też.
Ty dostaniesz wielki order, z niego tryska krew.

Offline BeRsErK

Martwiaki inaczej
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 28, 2004, 12:52:49 pm »
To jeszcze nic, ma zbroję, która pozwala mu rzucać dodatkową kość na zranienie go i może sobie wybrać dogodniejszy rezultat = trudno teraz liczyć na 3 x 6 ;)
Mieczyk też nie wąski bo 1 nieliczy się jako porażka na trafieniu a po rzucie na trafienie na 5/6 jego siła zostaje podbita o współczynnik resa = 21 siły ;)

Heros sympatyczny aczkolwiek drogi = zobaczymy go za tydzień w armii Pitera :D:D

No ale koniec OT, wracamy do bardziej sztywnych kolesi niz Gryfy :P :)

Offline Ryogaty

Martwiaki inaczej
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 28, 2004, 01:01:02 pm »
zwiększa siłę o wytrzymałość przeciwnika a nie swoją (czyli jakby znosi res przeciwnika), ale to i tak rzut na wound na +9... Tyle, że z mieczem i zbroją kosztuje 231 pkt... A nie jest to model który może wykosić 3/4 armii przeciwnika.
tak btw francuzom coś się popierniczyło - z miecza może korzystać tylko Tiberiusz, pozwala on nie traktować 1 w rzucie na trafienie jako porażki... ale on i tak ma Brutal'a więc nie traktuje :P
amten frajer z drugiej strony to odwieczny wróg,
Rozkaz pada, rzucasz granat, on już jest bez nóg.
Miał 20 lat jak ty i chciał rzucić też.
Ty dostaniesz wielki order, z niego tryska krew.

Offline cielaq

Martwiaki inaczej
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 28, 2004, 01:03:40 pm »
tyle, że brutal ni traktuje 1 jako porażki PRZY PRZERZUCIE, a to drobna różnica :P
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline Ryogaty

Martwiaki inaczej
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 28, 2004, 01:03:42 pm »
no niech Ci będzie :P
amten frajer z drugiej strony to odwieczny wróg,
Rozkaz pada, rzucasz granat, on już jest bez nóg.
Miał 20 lat jak ty i chciał rzucić też.
Ty dostaniesz wielki order, z niego tryska krew.

Offline BeRsErK

Martwiaki inaczej
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 28, 2004, 01:05:33 pm »
Brutal ratuje Cię jak wyrzucisz 1 po przerzucie ;)

Offline Simson

Martwiaki inaczej
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 28, 2004, 02:28:52 pm »
Cytuj
Masz tu inspiracje. Wyglada to jak zygi wiec inspiracja nad wyraz ciekawa.

taaa.....faktycznie wyglada jak rzygi..:)....widze tam nawet kawalki bigosu.... :x

Offline Kotugawe

Martwiaki inaczej
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 29, 2004, 06:18:45 pm »
Co myslicie o takiej armi na 200 pts?

Ghul X3
Opancerzony Zombie X3
Aniolek Makabry X2
Grabarz
Marionetki Makabry <topor> X2

Tu mysle o czyms typu: Zombi <stopery> i marionetki na pierwszy odstrzal, pozniej wchodza ghule, aniolki lapia strzelaczy i jakichs tanich (slabych) magow, ewentualnie wspomagaja glowna rozpirduche.

Jako ze to moja pierwsza armia i nie znam wszytkiego co powinien znac dobry gracz, bo siedze w tym od trzech dni, to prosze, nie krzyczcie na mnie ;)
antasy jako interpretacja rzeczywistosci

Offline DuRZy

Martwiaki inaczej
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 29, 2004, 09:40:11 pm »
A ja narazie mam tylko alderana  :x  bo jestem w temacie od 2 dni i kasą nie grzeszę, ale szukam koncepcji na jakąś fajną armijkę  :?  no i kogoś z  kielcóff do niedługiej konfrontacji  :) , (często jestem w GRACZU)
rochy użyźniają ziemię
a krew naoliwia tryby ekonomii

Offline veyDer

Martwiaki inaczej
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 30, 2004, 05:34:18 am »
Cytat: "Kotugawe"
Co myslicie o takiej armi na 200 pts?

Ghul X3
Opancerzony Zombie X3
Aniolek Makabry X2
Grabarz
Marionetki Makabry <topor> X2


Na razie to jest rozpiska na 181 pkt.

Cytat: "Kotugawe"

Tu mysle o czyms typu: Zombi <stopery> i marionetki na pierwszy odstrzal, pozniej wchodza ghule,

Z mojego doświadczenia wynika, że to właśnie ghule robią za stoperów i to lepszych niż zombiaki.

Cytat: "Kotugawe"

 aniolki lapia strzelaczy i jakichs tanich (slabych) magow, ewentualnie wspomagaja glowna rozpirduche.


Że się tak trochę wrednie spytam - a gdzie ta główna rozpierducha? :P
W tej armii ewidentnie brakuje czegoś cięższego - masz blokerów, ale co z blokowania, jak nic nie wjedzie w przyblokowanych gości? Ja bym wywalił aniołki (które i tak są mierne, że aż strach :bored: ) i za wolne punkty dorzucił Zombie-Wilczarza C (tego za 40 pkt) i jednego muppeta.

Cytat: "Kotugawe"

Jako ze to moja pierwsza armia i nie znam wszytkiego co powinien znac dobry gracz, bo siedze w tym od trzech dni, to prosze, nie krzyczcie na mnie ;)


Jak na początek nie jest najgorzej ;)
Wytłumacz tylko... jakie zadanie ma w tej rozpisce Grabarz? Ja się co prawda domyślam, ale lepiej sam napisz :P
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline Kotugawe

Martwiaki inaczej
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 30, 2004, 09:44:09 am »
Racja rozpiska jest na mniej niz 200pts bo zapomnialem uwzgeldnic czary dla grabarza. A ten grabarz to cuduje, a pozatym ciepla klucha w walce tez nie jest, wpycham na niego Wytrwalosc i Spiritual Agression i wychodzi dokladnie 202pts (z tego ci mowili to moge przewyrzszyc limit o polowe najmniejszej ceny jednostki w armi czyli w moim przypadku o 2) Wracajac do Grabarza to ma 1dyscypliny chociaz to jeden sie przyda i naprawde w walce jest calkiem niezly. To wszytko jest teoretyzowanie, bo jeszcze nigdy ta armia nie gralem. Wilkus ma swietne statystyki jak na cene, ale nie ma go w polsce. A ja prubuje sklecic cos z obecnego i dostepnego stuffu. Tylko nie mowcie mi, wez sobie Azael i Melmotha bo ta pierwsza ma oblesna figurke, a Melmoth bez Azael jest malym robaczkiem. Osobiscie najchetniej walna bym sobie Alderana i wszytko bez magi, ale taka gra, to jak tylko rozpakowywanie cukierka, bez zjedzenia go. Za wszelkie uwagi z gory dziekuje.
antasy jako interpretacja rzeczywistosci

Offline Fenris

Martwiaki inaczej
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 30, 2004, 10:01:24 am »
Hehehe znam takich co właśnie tak grają. Tzn Aldek + Opancerzony centaur + gule i jakies tam zombiaki opancerzone i szkielety jako zapychacz i na pałe do przodu. Czasem to nawet wygrwyało . Ten post chciałbym pościęcić jednemu z najbardziej hardkorowych graczy undedami w konfe dzieki któremu nauczyłem sie grać Alchemikami :).
Dzięki Ci za to Piotrusiu Panie ;)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Piter

Martwiaki inaczej
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 30, 2004, 10:53:34 am »
Mi nic nie trzeba poswiecac - ja jeszcze nie umarlem ! I zebys wiedzial ze jak bedzie jeszcze kiedys jakas gra na 300 to wezme moj stary sklad i skopie ci nim dupe :mrgreen:
Aha i nie ma za co :P
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]