Autor Wątek: Sandman  (Przeczytany 340314 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Sandman
« Odpowiedź #735 dnia: Listopad 18, 2006, 06:16:58 pm »
Cytat: "[robak
"]Kurcze, ale jak to jest w koncu z tymi Paniami Laskawymi. Czy te dostepne w naszych sklepach internetowych to sa na pewno finalne wersje - bezbledne ?


Ja w komikslandii dzisiaj kupiłem Sandmana. Chłopaki powiedzieli, że to poprawiona wersja.

Offline [robak]

Sandman
« Odpowiedź #736 dnia: Listopad 18, 2006, 06:30:15 pm »
Otoz to. Tez bede musial zapodac zamowienie i wypytac. Oby to bylo to :D

Offline Robertos

Sandman
« Odpowiedź #737 dnia: Listopad 18, 2006, 07:03:42 pm »
A ja swój egzemplarz kupiłem zaraz po tegorocznym Mfk i to pewnie ten wadliwy , z tego co się orientuje poprawiona wersja ukazała sie coś koło 13 listopada , moje pytanie brzmi czy moge go wymienić? Jeśli tak to gdzie? Tam gdzie kupowałem?(a kupowałem w Imago) Czy może bezpośrednio  w Egmoncie? :roll:

Offline Death

Sandman
« Odpowiedź #738 dnia: Listopad 29, 2006, 07:35:46 pm »
Jestem po lekturze "Pań łaskawych". Coś pięknego! Nie rozumiem tylko, dlaczego Egmont nie wydał tego tomu w całości... Jak ja mam teraz czekać na dokończenie pare miechów?... Taki Kaznodzieja np. został ostatnio wydany w całości. A Sandman?...Tragedia :?

Offline donTomaszek

Sandman
« Odpowiedź #739 dnia: Listopad 29, 2006, 08:14:28 pm »
Jakby wydali w calosci to pluliby sie o cene. W koncu Kindly Ones to w oryginale 13 czesci, wiec cena zapewne byla spora. Ja tam aniolkiem nie jestem. Tez czesto gesto o takie niuanse pluje w strone egniota i choc Sandman jest dla mnie wart kazdej kasy, to uwazam ze dzielac te czesc postapili slusznie.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline donTomaszek

Sandman
« Odpowiedź #740 dnia: Grudzień 13, 2006, 11:44:47 am »
Wraz z innymi tytulami z promocji Multiversum przyszlo do mnie Little Endless Storybook. Ten cienutki albumik HC po prostu miazdzy. Na pierwszy rzut oka wydaje sie byc ksiazeczka dla dzieci, ale to tylko pozory, bo juz na okladce widnieje napis "Recommended for mature readers". A wnetrze? Po prostu cudo! Cukierkowe akwarelki, postacie nieskonczonych w wersji laleczkowej, przedstawieni jako dzieci, bajkowa kolorystyka. Piekne. Jeszcze nie przeczytalem, ale z paczuszki ten tytul pojdzie na pierwszy ogien.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Sandman
« Odpowiedź #741 dnia: Grudzień 13, 2006, 01:03:31 pm »
Ja natomiast wstrzymam się z lekturą Pań łaskawych. Poczekam na drugi tom.

Tomaszku, czy "The Little Endless Storybook" jest jakoś powiązane z "Sejmikiem Gawronów" z "Refleksji i Przypowieści"?

Offline donTomaszek

Sandman
« Odpowiedź #742 dnia: Grudzień 13, 2006, 02:38:13 pm »
Jedynie rysunkowo, bo postacie wygladaja jak we wlasnie przytoczonej przez Ciebie opowiesci.
Scenariuszowo to zupelnie inna bajka. Choc w albumiku pojawiaja sie wszyscy Nieskonczeni to cala akcja obraca sie wokol psa Barnaby  i jego wlasciciela czyli Delirium 8)
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline tequira

Sandman
« Odpowiedź #743 dnia: Styczeń 04, 2007, 08:26:44 pm »
Niedawno dowiedziałem się, że Studio Teatralne Koło wystawia sztukę na podstawie "Sandmana" Neila Gaimana.
http://www.gazetawyborcza.pl/1,76842,3814121.html
Dla zainteresowanych, najbliższy spektakl odbędzie się 15.01.
Rezerwacja biletów i więcej informacji pod adresem mailowym studioteatralne@gmail.com
Bardzo jestem ciekaw tego przedstawienia.
Może temat jest wart wrzucenia go na stronke gildii, o ile już gdzieś tam nie poszło info, ale raczej nie zauważyłem.

Offline kas1

Sandman
« Odpowiedź #744 dnia: Styczeń 05, 2007, 07:22:05 am »
Już było:
http://forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=22168&postdays=0&postorder=asc&start=195

Temat jest dosyć ciekawy. Interesują mnie ewentualne opinie na temat tej sztuki. Jeżeli będą pozytywne, to nie wykluczam zorganizowania małej wycieczki do Wawy.

Offline tequira

Sandman
« Odpowiedź #745 dnia: Styczeń 05, 2007, 08:16:28 am »
Rzeczywiście było, dzięki.
Ja wybieram się właśnie 15, opisze potem swoje wrażenia.

Offline Domin_kato

Sandman
« Odpowiedź #746 dnia: Styczeń 08, 2007, 01:11:47 am »
ja mam panie łaskawe z kilkunastoma stronami czarnobiałymi ..czyli wadliwy egemplarz egmont..i nie wie mczy wymieniac czy zostawic sobie jakos taka ciekawoste..co radzice ?

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Sandman
« Odpowiedź #747 dnia: Styczeń 08, 2007, 07:57:04 am »
zostawić jako ciekawostkę :)

Offline Borys

Sandman
« Odpowiedź #748 dnia: Styczeń 08, 2007, 08:24:39 am »
Też bym zostawił, toż to istny biały kruk!  :D

A same "Panie Łaskawe"... cóż powiem szczerze podobają mi się najmniej z całej serii. Zarówno w warstwie fabularnej jak i graficznej. Może drugi tom zmieni moje zapartywanie na całość, ale póki co jakoś mnie nie powalają.
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline Domin_kato

Sandman
« Odpowiedź #749 dnia: Styczeń 08, 2007, 09:03:00 pm »
mam juz chętnych zobacze ile zaoferują...biały kruk powiadasz ?? hmmm moze zostawie zobacze...tylko chce miec w kolekcji normalny tom wiec chyba kupie drugi hahaha

 

anything