Autor Wątek: Sandman  (Przeczytany 340001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tequira

Sandman
« Odpowiedź #750 dnia: Styczeń 16, 2007, 08:21:18 am »
Byłem wczoraj na sztuce Sandman wystawianej w W-wie.
Jakie wrażenie - REWELACJA!!!
Sztuka doskonale wykorzystuje pomieszczenia dawnej fabryki, w których jest wystawiana.
Wszystko odbywa sie obok nas, a nie jak w klasycznym teatrze, na scenie.
Aktorzy swietni, podobnie z fabułą, która jedynie klimatem!!! i postacią głównego bohatera nawiązuje do komiksu.
Jest jak kolejna opowieść idealnie pasująca do reszty. Więcej nie zdradzę, żeby nie psuć innym satysfakcji.
Jedyną wadą jest czas trwania, dosyć krótki.
Naprawdę bardzo mi się podobało i wyszedłem totalnie zaskoczony i zadowolony.
Świetne.

Offline Raf Fariszta

Sandman
« Odpowiedź #751 dnia: Styczeń 16, 2007, 08:47:08 am »
Cytat: "tequira"
Aktorzy swietni, podobnie z fabułą, która jedynie klimatem!!! i postacią głównego bohatera nawiązuje do komiksu.
Jest jak kolejna opowieść idealnie pasująca do reszty. Świetne.

Jak z kostiumami ( no przede wszystkim) jak wygląda Sandman?Nie jest odjechany za bardzo, czy może zbyt realistyczny?
Nocy Matko Dnia

Offline tequira

Sandman
« Odpowiedź #752 dnia: Styczeń 16, 2007, 09:27:10 am »
Cytat: "Raf Fariszta"
Jak z kostiumami ( no przede wszystkim) jak wygląda Sandman?Nie jest odjechany za bardzo, czy może zbyt realistyczny?

Kostiumy są minimalistyczne, ale od razu wiadomo który to :D
cały na czarno z dziwnymi torbami u pasa, ale nie razi nic w jego wyglądzie.

Offline Domin_kato

Sandman
« Odpowiedź #753 dnia: Styczeń 19, 2007, 10:22:45 pm »
2 dni temu kupiłem panie w imago i rodział 4 konczy sie słowami koryntczyka "czekam na twoje rozkazy" ale to jest strona 16 tego rozdziału a potem rodział 5 ..czy to jest ta wybrakowana wersja ? w empiku wszystkie sa takie a mineło chyba sporo czasu od wypuszczenia wersji prawidłowej. chyba tymbardziej w imago.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Sandman
« Odpowiedź #754 dnia: Styczeń 19, 2007, 10:34:32 pm »
Cytat: "Domin_kato"
2 dni temu kupiłem panie w imago i rodział 4 konczy sie słowami koryntczyka "czekam na twoje rozkazy" ale to jest strona 16 tego rozdziału a potem rodział 5 ..czy to jest ta wybrakowana wersja ? w empiku wszystkie sa takie a mineło chyba sporo czasu od wypuszczenia wersji prawidłowej. chyba tymbardziej w imago.

To jest ta wybrakowana wersja.

Offline redkac

Sandman
« Odpowiedź #755 dnia: Styczeń 20, 2007, 05:30:40 pm »
Cytat: "Dariusz Hallmann"
Cytat: "Domin_kato"
2 dni temu kupiłem panie w imago i rodział 4 konczy sie słowami koryntczyka "czekam na twoje rozkazy" ale to jest strona 16 tego rozdziału a potem rodział 5 ..czy to jest ta wybrakowana wersja ? w empiku wszystkie sa takie a mineło chyba sporo czasu od wypuszczenia wersji prawidłowej. chyba tymbardziej w imago.

To jest ta wybrakowana wersja.

a czego brakuje?
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline donTomaszek

Sandman
« Odpowiedź #756 dnia: Styczeń 20, 2007, 05:34:25 pm »
Stron.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline redkac

Sandman
« Odpowiedź #757 dnia: Styczeń 20, 2007, 05:40:36 pm »
Cytat: "donTomaszek"
Stron.

ilu?
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline BRK

Sandman
« Odpowiedź #758 dnia: Styczeń 20, 2007, 05:56:35 pm »
Osmiu

Offline Ty_draniu

Sandman
« Odpowiedź #759 dnia: Styczeń 20, 2007, 06:09:24 pm »
to już jest k*wa skandal, w tym imago sobie w jakieś kulki lecą
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline turucorp

Sandman
« Odpowiedź #760 dnia: Styczeń 21, 2007, 08:52:33 am »
Cytat: "Ty_draniu"
to już jest k*wa skandal, w tym imago sobie w jakieś kulki lecą

a tu nie widzisz problemu? :
Cytat: "Domin_kato"
w empiku wszystkie sa takie


BTW zgodnie z prawem kazdy towar jest objety gwarancja i rekojmia (art. 577-582 KC), jezeli zostal zakupiony jako pelnowartosciowy a byl wadliwy (szczegolnie, ze jest to wada potwierdzona przez producenta) to wystarczy isc i wymienic. :roll:

Offline Ty_draniu

Sandman
« Odpowiedź #761 dnia: Styczeń 21, 2007, 10:46:58 am »
Oczywiście, do empiku również się to odnosi, chyba niedokladnie przeczytałem wypowiedź Domin_kato.
Co do wymiany, to owszem moge iść i sobie wymienić, nie widzę problemu, nie jest winą sprzedawcy, że czasami trafia się wadliwy towar. Tylko, że w tym przypadku sytuacja jest nieco inna. Sprzedawcy wiedzieli o wadzie i powinni tego Sandmana wymienić, jeśli tego nie zrobili i nadal oferują wadliwy produkt to jak to o nich świadczy? W tym przypadku nie przekonują mnie twierdzenia, że przecież mogę iść i sobie wymienić, winą obciążam sprzedawców.

BTW: mam Fasta z Imago z dwiema niezadrukowanymi stronami, taki biały kruk możnaby rzec  ;)
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline turucorp

Sandman
« Odpowiedź #762 dnia: Styczeń 21, 2007, 11:16:41 am »
Cytat: "Ty_draniu"
W tym przypadku nie przekonują mnie twierdzenia, że przecież mogę iść i sobie wymienić, winą obciążam sprzedawców.


Nie bede tu nikogo bronil, bo nie znam do konca sytuacji (nie chce mi sie wydzwaniac w takiej sprawie), ale niezaleznie od tego czy wiedzieli czy nie, komiks mozna zawsze wymienic (chyba, ze byl kupowany jako uzywany, w Imago czesto mozna nabyc nowosci w ramach antykwariatu), ale jesli "dali ciala" to coz, ich wina i problem.
Niemniej warto pamietac, ze kupujac nowe komiksy mamy takie same prawa jak przy zakupie lodowki czy samochodu.

Cytat: "Ty_draniu"
BTW: mam Fasta z Imago z dwiema niezadrukowanymi stronami, taki biały kruk możnaby rzec  ;)

Jesli trzeba wymieniam bez dyskusji ;)

Offline Domin_kato

Sandman
« Odpowiedź #763 dnia: Styczeń 21, 2007, 12:10:29 pm »
no niby można isc i wymienić ale wiadome było ze nowy sandman jest wadlimy wiec można go było sprawdzić. Od 13 listopada mineło juz sporo czasu a dalej można kupić wadliwego sandmana ..ehh no trudno jutro sobie wymienie

ps są może chętni na sandmana panie łaskawe z 1/4 czarnobiałą i bez tych 8 stron ??? (taki biały kruk dla maniaków i kolekcjonerów :) )

Offline Ty_draniu

Sandman
« Odpowiedź #764 dnia: Styczeń 21, 2007, 12:38:44 pm »
Cytat: "turucorp"
Cytat: "Ty_draniu"
BTW: mam Fasta z Imago z dwiema niezadrukowanymi stronami, taki biały kruk możnaby rzec

Jesli trzeba wymieniam bez dyskusji


Kupiłem drugi egzemplarz więc nie ma takiej potrzeby. Mam nadzieję, że kiedyś Autor w swej łaskawości machnie mi na tych stronach jakieś maziaje i mój biały kruk będzie jeszcze bielszy  :)  ;)

Wracając do Sandmana, przez chwilę myslałem, że też mam wadliwą sztukę, bo 4 rozdział kończy się słowami "czekam na twoje rozkazy", ale policzyłem strony i ma 24  :). Aha, i muszę dodać, że nie czytałem jeszcze ponieważ czekam na drugą część.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

 

anything