trawa

Autor Wątek: Sandman  (Przeczytany 332883 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline badday

Odp: Sandman
« Odpowiedź #900 dnia: Styczeń 09, 2009, 12:19:33 am »
A czy w pierwszym HC-ku (Preludia i Nokturny) też korzystali z tych kolorów nowych (z Absoluta)?

Offline Death

Odp: Sandman
« Odpowiedź #901 dnia: Styczeń 09, 2009, 12:47:46 am »
A czy w pierwszym HC-ku (Preludia i Nokturny) też korzystali z tych kolorów nowych (z Absoluta)?

Nie.

Offline freshmaker

Odp: Sandman
« Odpowiedź #902 dnia: Styczeń 09, 2009, 04:13:39 pm »
najlepiej korzystać z kolorów z absolute-a w absolucie. kupowanie innych wydań sandmana  gdy takie cacuszko jak absolute jest na rynku, moim zdaniem, mija się z celem.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Death

Odp: Sandman
« Odpowiedź #903 dnia: Styczeń 10, 2009, 03:35:11 pm »
Tak tak ale absolute nie jest po Polsku więc jest na rynku ale nie dla wszystkich.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Sandman
« Odpowiedź #904 dnia: Styczeń 10, 2009, 05:34:47 pm »
Come on!
Uczyć się dzieci języków, a nie płakać! Teraz bez znajomości angielskiego jak bez ręki i nogi. Jakoś nie dociera do mnie, że można się tego języka nie uczyć.
Powodzenia w życiu! :doubt:

Offline Ajron

Odp: Sandman
« Odpowiedź #905 dnia: Styczeń 10, 2009, 06:28:11 pm »
najlepiej korzystać z kolorów z absolute-a w absolucie. kupowanie innych wydań sandmana  gdy takie cacuszko jak absolute jest na rynku, moim zdaniem, mija się z celem.

Zgadza się. Jedyna przeszkoda obecnie to wysoka cena dolara. Jak spadnie, to biorę Absolute od razu.

Come on! Uczyć się dzieci języków, a nie płakać! Teraz bez znajomości angielskiego jak bez ręki i nogi. Jakoś nie dociera do mnie, że można się tego języka nie uczyć. Powodzenia w życiu! :doubt:

Cytując Death - "True True" :D

Offline freshmaker

Odp: Sandman
« Odpowiedź #906 dnia: Styczeń 10, 2009, 11:14:01 pm »
na amazonie po 60$ co daje okolo 180zl. 3tpb hc od egmontu to 210zl, mniejszy format, brak dodatkow i skorzanej okladki. wogole to wydanie absolute to majstersztyk.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Watchmen

Odp: Sandman
« Odpowiedź #907 dnia: Marzec 01, 2009, 03:21:25 pm »
Czy Egmont wydaa w twardej oprawie Dom lalki obydwie czesci czy tylko nr 2?

Offline m010ch

Odp: Sandman
« Odpowiedź #908 dnia: Marzec 01, 2009, 03:28:15 pm »
To chyba oczywista oczywistość, że Dom Lalki jest tylko jeden. To, że Egmont wcześniej gwałcił niektóre serie rozdzierając epizody na części, z powodu ich chorej fanaberii co by puszczać komiksy jak najtaniej, nie znaczy, że wreszcie nie poszedł po rozum do głowy. Dom Lalki zostanie wydany jak w oryginalnym TPB (zresztą podobnie jak Preludia i Nokturny) - czyli tak jak powinien być wydany od samego początku.

Offline donTomaszek

Odp: Sandman
« Odpowiedź #909 dnia: Marzec 01, 2009, 07:53:17 pm »
To, że Egmont wcześniej gwałcił niektóre serie rozdzierając epizody na części, z powodu ich chorej fanaberii co by puszczać komiksy jak najtaniej, nie znaczy, że wreszcie nie poszedł po rozum do głowy.

Oszczednosc pozorna.
Wtedy malo kto kupilby 1 trejda za 50 zl. Ale juz DWA za te cene byly do przelkniecia.
Wciaz pamietam jaki szok cenowy wywolal Kaznodzieja i niedzielony tom Dumni Amerykanie.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Death

Odp: Sandman
« Odpowiedź #910 dnia: Marzec 13, 2009, 10:23:30 am »
Przeczytałem wczoraj trzeci tom i przyznam, że Lucyfer wciąga mnie coraz bardziej. Jeśli poziom nie spadnie to będziemy mieli serię lepszą od Sandmana, przy którym zdarzało mi się czasami wynudzić.

A które dłuższe opowieści lub krótkie opowiadania z Sandmana Cię wynudziły?

Offline Gre

Odp: Sandman
« Odpowiedź #911 dnia: Marzec 21, 2009, 08:25:58 am »
czy moze ktos z was opowiedziec o sandman furies..
o czym? skad?  itp.
pozdrawiam

Offline m010ch

Odp: Sandman
« Odpowiedź #912 dnia: Marzec 21, 2009, 03:10:58 pm »

Offline peszawar

Odp: Sandman
« Odpowiedź #913 dnia: Marzec 22, 2009, 10:35:49 am »
Oszczednosc pozorna.
Wtedy malo kto kupilby 1 trejda za 50 zl. Ale juz DWA za te cene byly do przelkniecia.
Wciaz pamietam jaki szok cenowy wywolal Kaznodzieja i niedzielony tom Dumni Amerykanie.

no, sam przysiągłem sobie wtedy bojkotować drożyznę, ale nic to nie dało i nikogo nie ruszyło  :evil: teraz jednak już chyba wszyscy się przyzwyczaili do cen. Płaczą i bulą

Offline Gre

Odp: Sandman
« Odpowiedź #914 dnia: Marzec 22, 2009, 11:08:44 am »
no spoko dzieki ....a moze ktos czytał ?
warto nie warto?
czy wogole łaczy sie to w jakis sposob z sandman'em?