trawa

Autor Wątek: Sandman  (Przeczytany 332913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Sandman
« Odpowiedź #915 dnia: Kwiecień 17, 2009, 08:18:01 am »
Czy "Preludia i nokturny" HC już się wyprzedały? Wie ktoś, gdzie to można dostać, bo nigdzie nie widzę?
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline Death

Odp: Sandman
« Odpowiedź #916 dnia: Kwiecień 17, 2009, 08:41:10 am »
Jak nie można dostać to ani się waż wydawać większej kwoty na allegro!
To znak że wydanie w nowych kolorach 1 tomu będzie i nie ma co się jarać na to wydanie:)

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Sandman
« Odpowiedź #917 dnia: Kwiecień 17, 2009, 09:35:30 am »
Jak nie można dostać to ani się waż wydawać większej kwoty na allegro!

Nie zamierzam. Ale jak zobaczyłem, że Ty odpisałeś, to byłem pewien, że zaoferujesz mi nieodfoliowaną nówkę.  :lol: ;-)

Cytuj
To znak że wydanie w nowych kolorach 1 tomu będzie i nie ma co się jarać na to wydanie:)
To znak, że czas zamówić Absolute, i chrzanić nakłady, które się znienacka kończą, bo są małe... (tak wiem, desperuję ;-) )
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline kas1

Odp: Sandman
« Odpowiedź #918 dnia: Kwiecień 17, 2009, 09:39:31 am »
Bardzo dziwna polityka. Wydawać drugi tom HC w chwili, kiedy pierwszy już nie jest dostępny w sprzedaży...

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Sandman
« Odpowiedź #919 dnia: Kwiecień 17, 2009, 09:48:57 am »
w Poznaniu na tzw. luzaku można to dostać w przynajmniej dwóch miejscach, więc tragedii nie ma.

Offline Death

Odp: Sandman
« Odpowiedź #920 dnia: Kwiecień 17, 2009, 10:53:30 am »
Bardzo dziwna polityka. Wydawać drugi tom HC w chwili, kiedy pierwszy już nie jest dostępny w sprzedaży...

Jeszcze niedawno tom pierwszy był dostępny. Tylko że na wieść o wydaniu dwójki (a wiadomo było o tym już od dawna) ludzie rzucili się na Preludia i Nokturny i dlatego nakład się skończył (lub się kończy) właśnie teraz.

Nie zamierzam. Ale jak zobaczyłem, że Ty odpisałeś, to byłem pewien, że zaoferujesz mi nieodfoliowaną nówkę.  :lol: ;-)
Tak dobrze nie jest:)))

Offline yurek1

Odp: Sandman
« Odpowiedź #921 dnia: Kwiecień 17, 2009, 11:17:59 am »
na wieść o wydaniu dwójki ludzie rzucili się na Preludia i Nokturny
brzmi co najmniej jak wiadomość o wykupowaniu zapasów przed wojną albo, nie przymierzając, wiatraków przed falą upałów. i należałoby tylko dodać, że rzucili się nie "ludzie", ale "spekulanci".

nawiasem mówiąc, powoli prowadzi to do sytuacji, w której faktycznie nowy komiks trzeba kupować w dniu premiery, bo dwa dni później może go już nie być w normalnym sklepie, a tylko na allegro za dwukrotnie wyższą cenę. absurd.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline skil

Odp: Sandman
« Odpowiedź #922 dnia: Kwiecień 17, 2009, 11:24:36 am »
To znak, że czas zamówić Absolute, i chrzanić nakłady, które się znienacka kończą, bo są małe... (tak wiem, desperuję ;-) )
nie desperujesz. nawet przy obecnym kursie dolara bardziej opłaca się kupić absoluta niż te wydania egmontu.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline norbs

Odp: Sandman
« Odpowiedź #923 dnia: Kwiecień 17, 2009, 07:36:29 pm »
brzmi co najmniej jak wiadomość o wykupowaniu zapasów przed wojną albo, nie przymierzając, wiatraków przed falą upałów. i należałoby tylko dodać, że rzucili się nie "ludzie", ale "spekulanci".

Strach pomyśleć co bedzię jak Blankets HC pod koniec roku zostanie wydany...[/quote]
 
nawiasem mówiąc, powoli prowadzi to do sytuacji, w której faktycznie nowy komiks trzeba kupować w dniu premiery, bo dwa dni później może go już nie być w normalnym sklepie, a tylko na allegro za dwukrotnie wyższą cenę. absurd.

Heh, taki lekki strach miałem z ARQ bo Cromwell Stone szedł błyskawicznie. Ale być może też ten dodruk zainteresuje nowych czytelników. Wiem, aż świecę optymizmem ale nigdy nie wiadomo. Szkoda tylko że tom 1 jest prawie wyczerpany i w starych, nie absolutowych barwach. Ja osobiście "od lat" planuje kupno Absolute'a więc mój egzemplarz tomu 1 polskiego HC kiedyś się znajdzie na allegro ;) 

Offline yurek1

Odp: Sandman
« Odpowiedź #924 dnia: Kwiecień 17, 2009, 07:51:30 pm »
Strach pomyśleć co bedzię jak Blankets HC pod koniec roku zostanie wydany...
Śmierć skosi wszystkie egzemplarze.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline stoniu87

Odp: Sandman
« Odpowiedź #925 dnia: Sierpień 04, 2009, 11:47:55 am »
Witam,
Czy ktoś może ma jakieś informację, co do dodruku "Preludiów i nokturn"? Bo ceny na Allegro są zabójcze  :-?.

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Sandman
« Odpowiedź #926 dnia: Sierpień 04, 2009, 12:28:54 pm »
Nic konkretnego.
Cytuj
Czy Preludia i nokturny będą kiedyś wydane z kolorami z Absoluta?

Nie wiem.
za: http://forum.nast.pl/viewtopic.php?p=137789#137789

A jest to tylko pośrednia odpowiedź na twoje pytanie...
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline m010ch

Odp: Sandman
« Odpowiedź #927 dnia: Grudzień 18, 2009, 11:43:46 pm »
Czy wyszła kiedykolwiek jakaś publikacja kompleksowo opisująca dość dokładnie wszelkie smaczki, występy gościnne i odniesienia do kultury/historii/religii występujące w Sandmanie? Coś w deseń serii artykułów Sidorkiewicza publikowanych swego czasu na Esensji, ale obejmujące kompletną historię, a nie kilka pierwszych zeszytów jak w 'Sztuce występów gościnnych'?

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Sandman
« Odpowiedź #928 dnia: Grudzień 18, 2009, 11:47:10 pm »
A sandman companion tego nie zawiera?
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline m010ch

Odp: Sandman
« Odpowiedź #929 dnia: Grudzień 18, 2009, 11:54:39 pm »
Oo - to chyba właśnie to o co mi chodzi, dzięki za hinta!