Autor Wątek: Sandman  (Przeczytany 332801 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline [robak]

Sandman
« Odpowiedź #780 dnia: Marzec 12, 2007, 09:52:48 pm »
Spektakl jak rozumiem zarezerwowany dla Warszawy ? Czy może będzie też wystawiany w innych mieścinach ?

Offline tequira

Sandman
« Odpowiedź #781 dnia: Marzec 12, 2007, 11:05:24 pm »
Cytat: "[robak
"]Spektakl jak rozumiem zarezerwowany dla Warszawy ? Czy może będzie też wystawiany w innych mieścinach ?

To skromny spektakl jest, dosyć krótki, na widownię wchodzi góra 50 osób na ścisk, nie wydaje mi się, żeby opłacało się z nim jeździć po kraju,
jak również jechać pół Polski żeby go zabaczyć.
Na maila podanego w moim poprzednim poście można słać wszelkiego rodzaju zapytania, kontakt doskonały, odpowiedzą.
EDIT: W celu wyjaśnienia, nie współpracuje z nimi, nic takiego, poprostu wyszedłem ze spektaklu totalnie zauroczony atmosferą, inscenizacją, grą aktorów.
Na kazecie jest recenzja spektaklu, w 44 numerze http://www.kazet.prv.pl/

Offline Nikolas

Sandman
« Odpowiedź #782 dnia: Kwiecień 10, 2007, 08:40:24 pm »
Komiksy zbieram od niedawna, więc staram się nadrabiać moje straty.

Dopiero niedawno kupiłem sobie "Preludia i Nokturny". Pomijając to, że sam komiks jest świetnie wydany, fabuła jest naprawdę dobra.
Dużo osób czepia się rysunków, fakt, sam na początku się nimi zraziłem, ale mają także swój urok...

Źle za to jest z kolorami...Kolory są bardzo brzydko wlane, wogule nie pasują do klimatu komiksu. : (
ogi nie ma nogi : (

Offline [robak]

Sandman
« Odpowiedź #783 dnia: Kwiecień 10, 2007, 09:27:30 pm »
Jak rozumiem masz tę zremasterowaną wersję ?

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Sandman
« Odpowiedź #784 dnia: Kwiecień 17, 2007, 07:18:32 pm »
Coś dla fanów Bisleya:

http://img161.imageshack.us/img161/8993/thesandmangallery16ep0.jpg

"Mnie się tam podoba"  ;)

J.K. Gordon III

  • Gość
Sandman
« Odpowiedź #785 dnia: Kwiecień 18, 2007, 05:05:27 pm »

Offline graves

Sandman
« Odpowiedź #786 dnia: Maj 03, 2007, 07:47:49 pm »
Przeczytałem dzisiaj "Panie łaskawe". Dwie części po sobie.
Długo zwlekałem z ich przeczytaniem.
Zrobiły na mnie wprost piorunujące wrażenie.
Wszystkie poprzednie części to było jakby preludium do maestri tej skupiającej wszystkie wątki części.
Gaiman od pierwszej strony rozrzucał wszędzie strzępki informacji i początkowo zupełnie wydawąłoby się nieskładne fragmenty opowieści, aby w tym kulminacyjnym momencie - zebrać je wszystkie i utkać z nich wspaniałą opowieść. Robi to niesamowite wrażenie i jedyne co zostaje po przeczytaniu "Pań łaskawych" to przeświadczenie, że należy sięgnąć jeszcze raz po poprzednie tomy, a być może jeszcze więcej możnaby z tej opowieści wyciągnąć. Do tej pory Sandmana lubiłem, jednak zdarzały się opowieści lepsze i gorsze. Niektóre tomy były wspaniałe inne tylko dobre lub średnie. W tym tomie widać jasno, że każdy z tamtych był potrzebny. To nie było takie zupełnie nic nie znaczące wrzucanie niespójnych opowieści, mające czasem za wspólny cząstkę tylko przemykającego bokiem głównego bohatera serii. Wszystkie opowiadania miały w sonbie małą cząstkę, która posłużyła do zbudowania tego przedostatniego tomu. To naprawdę niezwykła seria.
Czekam na ostatni tom.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Death

Sandman
« Odpowiedź #787 dnia: Maj 19, 2007, 05:07:11 pm »
O tak!!!
Właśnie przytargałem do domu "Przebudzenie". Jeszcze nie czytałem, ale rysunki wbijają w fotel. Najlepsze ze wszystkich. Wszystkie Sandmany powinny mieć takie rysunki. 8)

Offline Tom_Fort

Sandman
« Odpowiedź #788 dnia: Maj 19, 2007, 11:01:00 pm »
Słuchajcie,
Mam takie pytanie: o co chodzi z tym zegarem w sandmanie? charakterystyczny (taki pod szklaną kopułą) zegar pojawia się w różnicych momentach i pewnie coś to oznacza. wieci emoże co? upływ czasu albo cholera wie co? Ja mam tylko Nadzieję w piekle, czytałem tez inne ale nie były moje. natknąłem się na ten zegar kilka razy.
Chciałbym powiedzieć coś fajnego ale nic nie przychodzi mi do głowy" Punisher

N.N.

  • Gość
Sandman
« Odpowiedź #789 dnia: Czerwiec 20, 2007, 05:55:11 pm »
http://www.belowradars.com/index.php?dzial=teksty&typ=artykuly&tekst=134

Napisałem tekst o finale "Sandmana", czy też  na pożegnanie "Sandmana".
Może ktoś będzie miał ochotę przeczytać.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Sandman
« Odpowiedź #790 dnia: Czerwiec 21, 2007, 06:54:19 pm »
Wydrukowałem. Przeczytałem.

I bardzo mądre to jest. Wiele rzeczy rozjaśniło mi się po przeczytaniu tego artykułu.

Ale zdecydowanie lepiej rpzeczytać to po lekturze całego cyklu.

N.N.

  • Gość
Sandman
« Odpowiedź #791 dnia: Czerwiec 21, 2007, 07:53:10 pm »
Cytat: "C.H.U.D.Y."
Wydrukowałem. Przeczytałem.

I bardzo mądre to jest. Wiele rzeczy rozjaśniło mi się po przeczytaniu tego artykułu.

Ale zdecydowanie lepiej rpzeczytać to po lekturze całego cyklu.


Dlatego pojawiło się dopiero po opublikowaniu ostatniej części.

Offline Julek_

Sandman
« Odpowiedź #792 dnia: Czerwiec 21, 2007, 09:04:36 pm »
A szkoda gadać o tekstach NN
Tylko mnie o depresję przyprawiają, wrzody źołądka i pokazują jak długa droga jeszcze przede mną.

N.N.

  • Gość
Sandman
« Odpowiedź #793 dnia: Czerwiec 21, 2007, 09:10:51 pm »
Cytat: "xDrugiejSzansy"
A szkoda gadać o tekstach NN
Tylko mnie o depresję przyprawiają, wrzody źołądka i pokazują jak długa droga jeszcze przede mną.

Mogę nie pisać.

Offline Julek_

Sandman
« Odpowiedź #794 dnia: Czerwiec 21, 2007, 09:13:17 pm »
Nie, nie.

To byłoby iści PiSowskie rozwiązanie.

Wystarczy, że nie będę czytał  ;)