Autor Wątek: Punisher  (Przeczytany 27086 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Punisher
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 24, 2004, 07:25:23 pm »
hulk byl ciekawy, przynajmniej akcja byla przemyslana, nie to co w xmen.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline An-Nah

Punisher
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 24, 2004, 07:45:06 pm »
Ale w "X-Men" było za to trzech naprawdę dobrych aktorów... (Stewart, McKellen, Jackman, jesli ktos, o zgrozo, nie wie)
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Macias

Punisher
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 24, 2004, 09:35:18 pm »
Cytat: "freshmaker"
hulk byl ciekawy, przynajmniej akcja byla przemyslana, nie to co w xmen.
hulka nie ogladalem,ale jesli chodzi o x-men,to do 1szej czesci mozna sie przyczepic w wielu miejscach (choc uwazam,ze byla ok),natomiast 2 jest juz naprawde fajnym filmem

Offline eviltutor

Punisher
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 25, 2004, 04:09:39 pm »
Hulk był filmem drętwym bo
-hulk nie miał przeciwnika z prawdziwego zdarzenia, a co to za super heros bez super łotra
-w całym filmie, hulk - dzika maszyna śmierci i zniszczenia nie zabija nawet jednej osoby, ja przepraszam ale jak jest rzut czołgiem na 200 metrów i potem z czołgu wychodzi amerykański zołnierzyk i macha ręką, że jest ok, to ja czuje że ktoś robi ze mnie idiotę .

a dobra scena  jest na końcu , gdy Banner mówi: "Don't get me angry, Mister, you wouldn't like me angry" - taki powinien być ten film

a x-men 2 to jedna z lepszych ekranizacji komiksu , top 10,

czy ten nowy Punisher jest gorszy od tego starego z Dolfem "Drewniakiem" Lundgrenem?
You may go anywhwere you wish in the castle, except where the doors are locked, where of course you will not wish to go"
Count Dracula to Jonathan Harker

Offline Jaszcząb

Punisher
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 25, 2004, 05:08:57 pm »
Gorszy!!! Mało jest gorszych filmów od tego gniota.

Offline Inszy

Punisher
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 25, 2004, 05:31:20 pm »
Ale i tak na niego pójdę - ten sentyment :)

A co do Hulka - bieda jakich mało. Dobrze się zapowiada, później jest ścieżka w dół :roll:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Macias

Punisher
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 25, 2004, 07:51:47 pm »
przydalby sie Hulk,jakiego zobaczylismy w Ultimates,co?:D

Offline diefarbe

Punisher
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 03, 2004, 02:18:54 pm »
Wszystkim którzy widzieli nowego Punishera w kinie lub i nie a nie widzieli poprzedniej wersji proponuje dziś Polshit chyba o 21:00.
Bedzie z czego się pośmiać lub popłakać i ocenić która wersja jest lepsza. :lol:  :cry:
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Anonymous

  • Gość
Punisher
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 05, 2004, 10:19:35 pm »
Cytat: "diefarbe"
Wszystkim którzy widzieli nowego Punishera w kinie lub i nie a nie widzieli poprzedniej wersji proponuje dziś Polshit chyba o 21:00.
Bedzie z czego się pośmiać lub popłakać i ocenić która wersja jest lepsza. :lol:  :cry:


moim zdaniem poprzednia wersja lepsza była. a jaka jest już niektórzy mogą sobie odpowiedzieć, a więc mogą też dokonać lokalizacji w popkulturze obecnej wersji :P

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Punisher
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 06, 2004, 08:44:24 am »
Mi sie tez poprzednia podobala.

A tej nowej nawet nie chce mi sie ogladac. Gees, zamienic Lundgrena na Travolte to chyba tylko teraz w USA jest mozliwe.  :bite:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline diefarbe

Punisher
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 06, 2004, 08:58:47 am »
W starej rażą bardzo lata osiemdziesiate z całą ich stylistyką.
Przede wszystkim mamy tam wszechobecnych w latach 80tych ninja, yakooze i inne takie. :lol:
Wszystko to oczywiście rekompensuje nagi tyłeczek Dolpha. :bite:
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline graves

Punisher
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 06, 2004, 01:45:59 pm »
Cytat: "xionc"
Gees, zamienic Lundgrena na Travolte to chyba tylko teraz w USA jest mozliwe.  :bite:

no chyba niezupełnie, ale nie to żebym chciał bronić nowego Puni (bo go nie widzialem). A stary nie podobał mi się. Po cholerę te ninja, wolałbym aby rozprawiał się z mafią ;)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Macias

Punisher
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 06, 2004, 08:00:58 pm »
Cytat: "xionc"
Mi sie tez poprzednia podobala.

A tej nowej nawet nie chce mi sie ogladac. Gees, zamienic Lundgrena na Travolte to chyba tylko teraz w USA jest mozliwe.  :bite:
he? Lundgrena zmienili na thomasa Jane,a nie na travolte.chyba,ze chodzi ci o ogolna obsade jednego filmu w stosunku do drugiego

Offline Fisk

Punisher
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 06, 2004, 11:15:00 pm »
Panowie tutaj rozprawiają o filmie a ja chciałbym się dowiedzieć coś na temat niejakiego: Pop Mhan`a
Będzie on rysował Punishera 2099 który ukarze się we wrześniu  w USA.
Czy wiecie jaki ten pan rysuje, bo jak narazie natrafiłem na same nieprzychylne oceny, że gość trochę mangą zalatuje :?

Po prostu zastanawiam się czy zamówić :(

Pozdrawiam
hen you see what cannot be,
shadows moves where light should be.
Out of Darkness out of Mind
cast down into the Halls of the Blind.

Offline Inszy

Punisher
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 06, 2004, 11:58:31 pm »
Można się doszukać drobnych inspiracji mangą w rysunkach tego pana ;)
http://www.popmhan.com/
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

 

anything