Autor Wątek: Punisher  (Przeczytany 28033 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krytyk

Punisher
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 03, 2004, 01:08:38 pm »
Przeczytałem właśnie trzy kolejne zeszyty "Punisher" ( Komasacja to mój sposób na niedosty po 24 błyskawicznie pochłonietych stronach) i musze przyznac że Ennis potrafi zrobić z tej serii naprawde fajna rzecz. Gdy juz wydaje sie że masowe zabijanie przestepców przez Punishera zacznie nudzić, zawsze wyskoczy coś ciekawego lub śmiesznego. Oczywiście głównie jest to czarny, a właściwie krwawy humor, ale nie zawsze. Zresztą ja lubie taki humor, w pewnych dawkach rzecz jasna. Fajne są chyba dość charakterystyczne dla Ennisa, odskoki w bok ku postacią nie zbyt zwiazanymi z opowieścią. Choćby sąsiedzi Punishera ( możliwe SPOILER) dzirany Dave ze swoim magnesem lub problemyz sedesem jakie ma pan Bumbo. A swoja droga czy tam nie powinno być napisane adamentium? Trudno sie też nie uśmiechnac widząc jak Punisher bije niedzwiedzia. Owszem ten komiks nie jest idealny i mozna sie przyczepić o pare rzeczy, ale jak dla mnie na tyle dobry że przeczytac warto.

Offline gunman

Punisher
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 03, 2004, 01:17:32 pm »
"bije niedzwiedzia", chy chy...
to tez fajnie brzmi :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
No news in the truth and no truth in the news.

Offline viq

Punisher
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 03, 2004, 08:07:07 pm »
Cytat: "krytyk"
A swoja droga czy tam nie powinno być napisane adamentium?

Nie ma czegoś takiego jak adamentium. Marvelowski "supermetal" to adamantium. Jeżeli jest napisane adamantium (nie wiem, nie czytałem tego Punishera) to jest w porządku.

Offline perro

Punisher
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 04, 2004, 05:51:58 am »
Cytat: "viq"
Cytat: "krytyk"
A swoja droga czy tam nie powinno być napisane adamentium?

Nie ma czegoś takiego jak adamentium. Marvelowski "supermetal" to adamantium. Jeżeli jest napisane adamantium (nie wiem, nie czytałem tego Punishera) to jest w porządku.


Adamentium to nowy mocniejszy stop Adamantium :giggle:
NSICHTBAR

Offline graves

Punisher
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 04, 2004, 08:05:17 am »
Cytat: "perro"

Adamentium to nowy mocniejszy stop Adamantium :giggle:

W odróżnieniu od Adamuntium i Adamintium -jeszcze mocniejszych  ;)  :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline krytyk

Punisher
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 10, 2004, 03:22:39 pm »
"Born" cz. II - jak wrażenia po lekturze?

Offline graves

Punisher
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 10, 2004, 06:51:16 pm »
Cytat: "krytyk"
"Born" cz. II - jak wrażenia po lekturze?

No muszę przyznać, że w porównaniu z Kapitanem Castle'm -The Punisher to miłosierny człowiek jest :roll:
Druga część jest mocniejsza od pierwszej, szkoda, że taka krótka... :(
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Gashu

Punisher
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 10, 2004, 07:15:31 pm »
Cytat: "krytyk"
"Born" cz. II - jak wrażenia po lekturze?


kolejny dzień z życia świra - nic specjalnego
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Macias

Punisher
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 10, 2004, 09:58:09 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "krytyk"
"Born" cz. II - jak wrażenia po lekturze?

No muszę przyznać, że w porównaniu z Kapitanem Castle'm -The Punisher to miłosierny człowiek jest :roll:
Druga część jest mocniejsza od pierwszej, szkoda, że taka krótka... :(
Graves- SPOILER Czemu frank utopil tego zolnierza? Mialem okazje przejrzec born#2,ale nie przeczytac,wiec nie bardzo wiem o co biegalo...

Anonymous

  • Gość
Punisher
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 10, 2004, 11:25:43 pm »
Cytat: "Macias"
Cytat: "graves"
Cytat: "krytyk"
"Born" cz. II - jak wrażenia po lekturze?

No muszę przyznać, że w porównaniu z Kapitanem Castle'm -The Punisher to miłosierny człowiek jest :roll:
Druga część jest mocniejsza od pierwszej, szkoda, że taka krótka... :(
Graves- SPOILER Czemu frank utopil tego zolnierza? Mialem okazje przejrzec born#2,ale nie przeczytac,wiec nie bardzo wiem o co biegalo...


parę scen wcześniej powód jest ukazany. a oto dowód, że samo oglądanie nie jest narracją komiksową 8)

Offline Macias

Punisher
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 10, 2004, 11:36:40 pm »
Cytat: "timof"
Cytat: "Macias"
Cytat: "graves"
Cytat: "krytyk"
"Born" cz. II - jak wrażenia po lekturze?

No muszę przyznać, że w porównaniu z Kapitanem Castle'm -The Punisher to miłosierny człowiek jest :roll:
Druga część jest mocniejsza od pierwszej, szkoda, że taka krótka... :(
Graves- SPOILER Czemu frank utopil tego zolnierza? Mialem okazje przejrzec born#2,ale nie przeczytac,wiec nie bardzo wiem o co biegalo...


parę scen wcześniej powód jest ukazany. a oto dowód, że samo oglądanie nie jest narracją komiksową 8)
bo ciezko bylo po prostu odpowiedziec na pytanie,co? :|

Anonymous

  • Gość
Punisher
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 10, 2004, 11:40:15 pm »
Cytat: "Macias"
bo ciezko bylo po prostu odpowiedziec na pytanie,co? :|


gwałcił :P

Offline graves

Punisher
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 11, 2004, 07:51:46 am »
Cytat: "Macias"
Graves- SPOILER Czemu frank utopil tego zolnierza? Mialem okazje przejrzec born#2,ale nie przeczytac,wiec nie bardzo wiem o co biegalo...

Macias -SPOILER, tak jak powiedział Timof: za zgwałcenie (złapanej żywcem) wietnamki, którą następnie Castle zabił :roll: .
 :|
Zabijać swojego podkomendnego za gwałt... :| Rozumiem, żeby mu dopieprzył, wsadził w tyłek karabin... Czy inne takie reprymendy... Ale skrycie utopić, stająć na jego głowie, kiedy obmywa sobie krew z twarzy zabitej przez Franka wietnamki w czasie gwałtu... :| To takie nie pasujące zupełnie do wizerunku obecnego Punishera... Mimo, tego że jest on mordercą, jednak coś takiego jak "kodeks honorowy" w jego postępowaniu jest widoczny... Trochę mi to nie pasuje :|
KONIEC SPOILERA :twisted:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline gunman

Punisher
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 11, 2004, 08:10:52 am »
mi pasuje...akurat to- tak. moze w znanych nam punisherach gwalciciele nie pojawiali sie za czesto... ale wyobrazasz sobie lepsza kare? zwlaszcza w wykonaniu puniego-co-sie-nie-cacka?
No news in the truth and no truth in the news.

Offline Czarnooki

Punisher
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 19, 2004, 11:04:19 am »
Seria BORN według mnie jest rewelacyjna. A już strzałem w 10 jest powierzenie grafiki rysownikowi odpowiedzialnemu za PIELGRZYMA! Super! Bardzo klimatyczny i rzeczywiście - Punisher wydaje się być bardziej miłosierny od Kapitana F.C.
Scena ze snajperem i generałem - według mnie HIT! :)
Pozdrawiam.

 

anything