Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > LOTR

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami

<< < (3/129) > >>

Bioły:
Mam pytanie :

Lepiej abym na poczatek kupił enta czy herousow z powrotu krola :?

Turgon Mądry:
Co myślicie o "Rangers'ach" (jak to brzmi  :lmao: ) Faramira? Pytam, bo nie wiem czy opłaca się ich kupić do armii Gondoru. Mam na razie 48 wojowników Minas Tirith i Aragorna z TTT. Oni nie mają Elfich łuków, prawda? I, co dziwniejsze, nie mają zasady "Wooden Creatures" jak Leśne Elfy, która pozwala się poruszać w lesie bez ograniczeń ruchu.

Glorfindel:

--- Cytat: "Turgon Mądry" --- Podobno ma wyjść rycerstwo Dol Amrothu (tyle, że gdzieś tak jesienią... :( ) to może sobie kupię razem z księciem Imrahilem!!! :P
--- Koniec cytatu ---

podobno...
skad te wiesci? masz z je moze ze zrodel zblizonych do ASa?

Ja chce synow Elronda konno, Dunedainow z Halbaradem-chorazym i konnice haradu
 :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
no i dol Amroth tez :)

Turgon Mądry:
Te wspaniałe wieści mam z The Last Alliance, mojego źródła wiedzy na temat Lotra. To było napisane gdzieś na forum... po tym całym Games Day czy jakoś tak... Gość się powoływał na Alessio Cavatore'a, więc  to dość wiarygodne źródło. Co więcej, mają wyjść różne dodatki, wprawdzie niektóre dopiero za parę lat, ale przynajmniej mamy gwarancję, że system nie skończy się razem z filmem. Najwcześniej ma być wydany dodatek " The siege of Gondor" - chyba już w marcu. Nie jestem pewien, ale mają wyjść właśnie z nim... Strażnicy Północy i Halbarad z chorągwią Gondoru made by Arwena! Jazda Haradrimów ma wyjść zdaje się jesienią z dodatkiem "The battle at Pellenor Fields", tak samo jak rycerze Dol Amrothu i Imrahil. Zresztą ma wyjść tyle fajnych figurek, że wszystkich już nie pamiętam :D  :D  :)  :) .
Jak widać, twórcy gry powoli przerzucają się z filmu na książkę i to bardzo dobrze, bo będzie dużo więcej wspaniałych figurek.
P.S. Czy masz może Shadow and Flame? I, jeśli tak, czy mógłbyś mi podać statsy Glorfindela :lol:, Elladana i Elrohira?
Mam "Powrót Króla", dostęp do "Dwóch Wież" i "Drużyny", ale tam niestety nigdzie nie ma rzadnych statsów z S&F, choć miały być w ROTK.

Co to jest "AS"?

Jankiel:
AS (albo Ass :giggle: ) to Artur Szyndler, przedstawiciel GW w Polsce.
Mam SoF, więc podam statsy elfów (wyjątkowo - moim zdaniem nie jest to pozycja warta kupna 50 zł za chyba tyle samo stron, z czego 3/4 to obrazki)
Glorfindel 130 pts (140 na koniu)
7/- 4 6 3 3 7   3/3/3
wywołuje terror

Elladan/Elrohir 140 pts (za obu)
6/3+ 4 5 2 2 6 3/2/2
20 pts elfie płaszcze (dla obu)
20 pts konie (dwa)
10 pts łuki (dwa)

Twin Elven Blades
Co turę wybierają styl walki:
Dodatkowy atak albo broń dwuręczna albo "shielding"

Unbreakable Bond
Gdy jeden zginie, drugi dostaje 5S 4D, zawsze zdaje testy courage'a, musi zawsze biec w kierunku wroga, który zabił jego brata (nawet robiąc heroic move, jeżeli istnieje szansa, że wróg się odsunie), jeżeli już go zabije, musi zawsze szarżować na najbliższego wroga. Nie moze używać "shielding"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej