trawa

Autor Wątek: Grajacy w LORD'a wolnymi ludami  (Przeczytany 209021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #165 dnia: Maj 20, 2004, 08:50:40 am »
nie mają oni statsów, a kompletnie się nie opłaca, bo tymi postaciami nie można grać.

Offline Dariusz Piotrowiak

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #166 dnia: Maj 20, 2004, 08:58:44 am »
no to poco je wydali może mają jakieś specjalne zdolnosci

Offline drachenfeles

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #167 dnia: Maj 20, 2004, 10:21:12 am »
mają:

tom - 80p

Hey! Come merry dol!
leczy wszystkie rany

Tom is the master:
ignoruje trudny teren, nieczuły na wszelką broń

goldberry - 70p

Refreshing song
leczy wszystkie rany

River-Doughter:
nieczuła na wszelką broń


ogólnie te postacie to największa kaszana w całej grze

Offline Rav-SD

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #168 dnia: Maj 20, 2004, 12:51:03 pm »
Tom i Jagódka, to według mnie figurki czysto kolekcjonerskie.
Sam bym je kupił tylko z tych powodów....
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Ribald

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #169 dnia: Maj 22, 2004, 04:03:49 pm »
Jak w 2010 będzie sie już miało wszystkie inne figurki to można się skusić :P
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Herudaio

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwiec 02, 2004, 08:48:28 pm »
Krótkie pytanie, odpowiedź mam nadzieję dłuższa 2 kapitanowie elficcy w ciężkich zbrojach z tarczami czy elrond i jakiś jeden elf (np włócznik bez tarczy)??
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Lord_cypher

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #171 dnia: Czerwiec 02, 2004, 11:04:57 pm »
Witam!

To o co zamierzam sie teraz spytac moze nieco zajezdzac off topic-iem ale nie mam pojecia gdzie moglbym w takim razie sie o to zapytac, byl kiedys temat "STATY" i wiadomo bylo o co chodzi a teraz...

Chodzi mi mianowicie o statystyke Balina.
 
Czy bylby ktos tak laskawy i mi ja zapodal bo w podreczniku do Rotk niestety jej nie zamiescili  :x

Z gory dzieki za pomoc

Pozdrawiam
Lord_cypher
a Sarumana!!!

Offline drachenfeles

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #172 dnia: Czerwiec 02, 2004, 11:13:45 pm »
Balin - 75p

Ruch: 5"
Walka: 6/4+
Siła: 4
Obrona: 8
Atak: 2
Rany: 2
Odwaga: 6

Potęga: 3
Wola: 3
Przeznaczenie: 1

Ekwipunek:
Ciężka zbroja, zestaw toporków na każdą okazję (ręczny, dwuręczny i rzucane)

dodatkowo:

Topór Durina - 20p
magiczna broń
+1 do rzutu na rany
może przerzucić jedną z kostek na atak, gdy sprawdzamy kto wygrywa walkę, drugi rezultat zostaje.

Offline Herudaio

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #173 dnia: Czerwiec 03, 2004, 02:51:17 pm »
Drach wiesz że podawanie statsów jest nielegalne? :P Ale ciiii by nikt nie usłyszał, tu jest polska i my takie prawa "ochrony własności intelektualnej" jeszcze nie mamy, ale jesteśmy w uni to może mamy :| nie wiem kogo to obchodzi
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Gaweł

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #174 dnia: Czerwiec 03, 2004, 04:38:04 pm »
Cytat: "Herudaio"
Krótkie pytanie, odpowiedź mam nadzieję dłuższa 2 kapitanowie elficcy w ciężkich zbrojach z tarczami czy elrond i jakiś jeden elf (np włócznik bez tarczy)??

Po pierwsze kapitana elfckiego byś musiał sobie samemu zrobić :D A proponowana wersja przez GW jest cholernie droga... A patrząc przez względy grywalności to zależy w jakiej armii i ile masz w niej jednostek. Chyba lepszym rozwiązaniem są kapitanowie, dwóch kapitanów, którzy mają tylko jedną kostkę mniej ataku... Chociaż z drugiej strony o wiele łatwiej ich ściągnąć a z Elrondem troche namęczyć się trzeba...
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Herudaio

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #175 dnia: Czerwiec 03, 2004, 07:54:02 pm »
Co do tego skąd ich wezme to mam ich i bynajmniej nie takich jak GW bo tamci są... dziwni...
Co do łatwości zatłuczenia tu mamy 4 ataki ale podzielone na 2, a tu mamy 3 ale w jednym ręku czyli de facto Elrond ma większą szanse wyrzucenie czegoś "większego" z drugiej strony się nie rozdwoi, po za tym kapitanowie mają tarczę co pozwala ich czasem jak jest ciężko rzucić w najorsze miejsca i tarczować czego nie da się zrobić z elrondem... jakby mógł mieć tarcze...
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Turgon Mądry

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #176 dnia: Czerwiec 07, 2004, 08:50:31 pm »
Robienie kapitanów i konwersji w ogóle nie jest niczym strasznym - bardzo fajna zabawa IMO. A Elrond to jakiś niewypał jest, moim zdaniem. Ani walczyć za dobrze nie umie, ani umiejętności specjalnych nie ma, ani czarów - no, ale o tym już była gdzieś mowa. Kapitanowie lepsi są i tyle.
P.S. A nie lepiej wystawić więcej wojowników?
rrare humanum est, sed insapientis - in errore perseverare.

Offline mic

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #177 dnia: Czerwiec 09, 2004, 02:12:38 pm »
Cytuj
Robienie kapitanów i konwersji w ogóle nie jest niczym strasznym
zgadzam sie przy czym dodam ze niegralem ani jednej bitwy z nie konwertowanym kapitanem elfow, poprostu wszyscy moi przeciwnicy grali konwersjami  :)  wielkie joł dla nich

Cytuj
P.S. A nie lepiej wystawić więcej wojowników?


Moim zdaniem przy wystawianiu wiekszej liczby wojownikow, wystawianie Elronda mija sie troche z celem, ja osobiscie wolalbym wystawic zamiast niego kapitana i sztandar.. ale jak kto lubi :)

Offline MiszkA

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #178 dnia: Czerwiec 09, 2004, 09:26:05 pm »
Akurat jeśli chodzi o elfów to wystawienie w miejsce kapitana kilku wojów z włóczniami i tarczami się opłaca, bo masz 6 lub 7(jesli kapitan z pelerynka) wojaków z F6 i D6, których śmiało można posyłać nawet na herosów.... Neistety jeżeli chodzi o ludzi nie jest to najlepszy pomysł ;] Choc kto wie - moze warto w miejsce kapitana za 55 pkt wystawic 5 GotFC?
G: 3248856

Offline Herudaio

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #179 dnia: Czerwiec 09, 2004, 10:39:59 pm »
Co do elfów to po ostatniej bitwie gdzie napakowałem strasznie dużo pkt w bohaterów.. im mniejsza bitwa tym ważniejsza jes ilość przy 1k punktów wystawiłem herosów za prawie 500 i spisali się świetnie. Popatrz na to tak Miszka z kolei Kapitan to jest hmm 6 elfów, to się przydaje ale w małych bitwach, w dużych herosi są dużym plusem, zwłaszcza ci "wydajni", bo i tak jest pewna ograniczona liczba elfów którą wciśniesz do walki
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

 

anything