Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > LOTR

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami

<< < (2/129) > >>

Elrond:
Witam!!!
Czy macie może jakieś wskazówki dla grających dobrem i poszczegulnymi narodami???

PS: Co sądzicie o gondorskich konnych rycerzach???

LordThom:
Elrond napisal:

--- Cytuj ---PS: Co sądzicie o gondorskich konnych rycerzach???
--- Koniec cytatu ---

- to ja ci powiem, ze z wygladu sa swietni, ale kosmicznie drodzy (5 plastikowych figurek 140zl w bardzie)... ale pewnie nie o taka odpowiedz ci chodzilo  :D

Elrond:

--- Cytuj ---to ja ci powiem, ze z wygladu sa swietni, ale kosmicznie drodzy (5 plastikowych figurek 140zl w bardzie)... ale pewnie nie o taka odpowiedz ci chodzilo
--- Koniec cytatu ---


Trochę kosztują.... ale jak sie sprawują w bitwie? Są podobni do konnych wojowników Rohanu?

Turgon Mądry:
Nie mam wprawdzie rycerzy Gondoru (i nie zamierzam mieć), ale mam podręcznik do "Powrotu Króla" i konnych Rohirrimów. Ci Gondorczycy nie wyglądają najlepiej...(pomijając fakt, że są choleeeeeeeeeernie drodzy):
Mają wprawdzie ciężi pancerz, ale za to nie mają tarcz - więc i tak mają Obronę 5 - jak Rohirrimowie. Na fechtunku też się nie znają - Walka 3. Jedyne, co dobre, to te ich lance: +1 do obrażeń jak broń dwuręczna podczas szarży.
Zbieram Gondor, mam już 48 wojowników, ale nie zamierzam kupować jazdy. Podobno ma wyjść rycerstwo Dol Amrothu (tyle, że gdzieś tak jesienią... :( ) to może sobie kupię razem z księciem Imrahilem!!! :P

Jankiel:
No to ja mam, co następuje:
12 rohirrimów (jazda)
24 rohirrimów
24 warriors of minas tirith
16 elfów w ciężkim pancerzu
3 elfów bez pancerza
8 gondorczyków
2 krasnoludzkich królów
5 hobbitów
Gandalfa, Galadrielę, Keleborna (są doskonałymi czarodziejami)
Elendila, Elronda, Gil-galada
Treebearda
Eowinę, Theodena, Gamlinga
Boromira i Aragorna na koniach
W drodze są defenders of the helms deep (zostanie mi Eowina, Theoden i Gamling, jak by ktoś chciał) oraz metalowe oddziały z fellowshipa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej