Autor Wątek: Grajacy w LORD'a wolnymi ludami  (Przeczytany 209452 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MROCZNYELF

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #555 dnia: Listopad 10, 2006, 01:39:27 pm »
Khand plewną armią? :roll:  Wg mnie  tak niski koszt jazdy- 9 pkt. za najemników konno, którzy mają F 4 :shock:  powoduje z niego b. dobrą armię. Konna elita, masa ludu, ciekawe możliwości króla i rydwany. No i zawsze można ciężką piechotę Rhunu dołożyć(lub Khamula) :shock: pzdr ;)
ozycja to paradoks świata mego ludu. Osiąga się ją przez zdradę. Najpotężniejsi w Menzoberranzan oglądają się przez ramię, a śmierć czeka zwykle z przodu...
- Drizzt Do'Urden, mroczny elf

Offline Faramir00

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #556 dnia: Listopad 10, 2006, 02:29:47 pm »
Mothondzi to łucznicy których statystyki opublikowano w WD  są w army liście Gondoru. Są dobzi ze względu na siłę łuku i niski koszt. Niestety niski F, C i zasada unarmed trochę od nich odstrasza. Jednak z doświadczenia wiem ze potrafią zrobić niezłą masakrę.
Pozdrawiam

Offline kamlik

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #557 dnia: Listopad 10, 2006, 04:10:42 pm »
Moze mi ktos podac ich statystyki  i ogolny opis? Skad sie bierze ich figsy? Mozna do nich wykorzystac kazde jakie sie chce? Pls o odpowiedz...

Offline BalinwladcaMorii

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #558 dnia: Listopad 10, 2006, 04:28:58 pm »

Offline kamlik

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #559 dnia: Listopad 10, 2006, 05:19:51 pm »
Czemu oni sa tacy dobrzy skoro łucznicy faramira maja lepsze staty? Strzelaja na 3+...morthondzi strzelaja na 4+....do tego ranger of gondor moze miec speara i ma fighta 4...czemu wiec uwazacie ze morthondzi sa lepsi....(nie powiedzial nikt tego wprost ale w rozpiskach sa czesciej uzywani ;/)

Offline Guldurek

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #560 dnia: Listopad 10, 2006, 05:35:09 pm »
elfi łuk...
ounce, lans, spontan i gibki taniec na parkiecie

Offline kamlik

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #561 dnia: Listopad 10, 2006, 06:00:18 pm »
No tak sorka za glupie pytanie xD

Offline Herudaio

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #562 dnia: Listopad 11, 2006, 12:49:47 am »
I kosztują 7 pkt :) a nie 8 wzwyż
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Maximus from Rome

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #563 dnia: Listopad 11, 2006, 10:01:31 am »
Grałęm Morthondami, sam ich mam 29 (każdy inny :D ) i powiem że sa dobzi...W strzelaniu ale nie bój sie jak dojdzie do starcia wysyłać ich po kilku na pojedyńcze modele po 4  :D  8)  Gają se wtedy jakąś rade...

Osobiście teraz wole Cg...
Wlepiam im włócznie i łuki i są łucznikami do walki(wspierają z 2 szeregu)
I wtedy grając najdroższymi modelami tyou CG KODA FG mam dużo jednostek do walki poniweaz łuki walczą 8)
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Theoden91

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #564 dnia: Listopad 11, 2006, 10:10:04 am »
A kto pierwszy stosował taki kombos? Mój mentor - Maciek, od którego kupiłem ponad połowę armii ;)
Ponieważ jesteś młody!
Chcesz uciec od obłudy!
Twój ojciec nienawidzi Cię!" T.Love - "Dlatego", "I hate Rock'n'Roll"
Ja być Moryc - padawan i giermek Juliana XIII

Offline kamlik

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #565 dnia: Listopad 11, 2006, 10:22:45 am »
Moze mi ktos doradzic co jest lepsze? Ridersi rohanu czy ridersi gondoru...statsy maja podobne tylko tyle ze rohanczycy moga strzelac na 4+....

Offline Faramir00

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #566 dnia: Listopad 11, 2006, 12:07:40 pm »
Hmm....tu powiedział bym, że gondorczycy. Za lance, wysoki D(niedługo będą z tarczą) i.... podobaja mi się ich modele  ;) Rohańczycy mają zasade expert rider, łuki ale to nie to samo...

Offline kamlik

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #567 dnia: Listopad 11, 2006, 01:22:12 pm »
Dzieki za odpowiedz ale prosilbym o wypowiedz tez innych graczy :)

Offline Maximus from Rome

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #568 dnia: Listopad 11, 2006, 01:25:26 pm »
Knighci gondoru...
Ile razy bedziesz strzelał konno/?? RoR = klimatyczna cienizna
MT konno mają lance(+1 na zranienie) niedługo tarcze beda mieli :D i poza tym są fajniejsi (wygląd)

pzdr
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Guldurek

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #569 dnia: Listopad 11, 2006, 01:32:32 pm »
Knighci gondoru...
Ile razy bedziesz strzelał konno/?? RoR = klimatyczna cienizna
MT konno mają lance(+1 na zranienie) niedługo tarcze beda mieli Very Happy i poza tym są fajniejsi (wygląd)

pzdr
ounce, lans, spontan i gibki taniec na parkiecie