Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > LOTR

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami

<< < (128/129) > >>

Herudaio:
Nie ma :)
Generalnie myk z outriderami i ich statusem polega na wystawieniu ich z Gamlingiem ze Sztandarem. Efektem jest 15-25 łuczników z punktem might co ture. Efekty są łatwe do przewidzenia. Salwa na 5+, ranienie na +1, trafianie na 2+, Fate na 3+ etc. zawsze heroiczne strzelanie.
Co do operowania oszczepami, jest to trudne ale nie niewykonalne :)

Posty Eomera13 i Maximusa wykasowałem. Prosiłbym o więcej merytorycznej treści w następnych postach. Recydywa będzie oznaczać ostrzeżenia.
Pozdrawiam
Herudaio

potworek:
Dobra, mała podpowiedz...
Numer z outami jest błędem GW, który mają zamiar poprawić.
Więc to zostanie usunięte... Np. sztandar Gamlinga nie bedzie dawał might bohaterom, którzy przed bitwą będą mieli ich 0

xioze:

--- Cytat: "potworek" ---Dobra, mała podpowiedz...
Numer z outami jest błędem GW, który mają zamiar poprawić.
Więc to zostanie usunięte... Np. sztandar Gamlinga nie bedzie dawał might bohaterom, którzy przed bitwą będą mieli ich 0
--- Koniec cytatu ---

I tym oto postem zraniłeś uczucia polskich sprzedawców figurek  :D  ;)
 :lol:  :lol:  :lol:
IMHO I tak pozostaną jedynymi łucznikami którzy trafiają na 3+ w rohanie
A armią zaczną grać tylko ci którzy są jej fanami :D

IMHO ( teoria spiskowa) "angole" dowiedzieli się ze zgromadziłem autów  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  ;)

kat666:
dlaczego została wycofana armia drużyna perscienia??:/ ja rozumiem ze tylko ja mam jakieś chore zapędy żeby tym grac ale lubię:)

czy mogę sobie zagrać jeszcze aragornem gimlim gandziem szarym boromirem itd... w jednej armii (bez żadnych jednostek; sami bohowie)??

potworek:
Nie przebijesz Głowy w graniu dziwnymi rozpiskami.  :p

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej