trawa

Autor Wątek: Grajacy w LORD'a wolnymi ludami  (Przeczytany 199071 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 23, 2004, 09:37:14 pm »
Skoro stawiasz na klimat to w takim razie musisz się zdecydować, czy to ma być jazda rohanu pod dowództwem Eomera, którą Gandalf poprowadził na odsiecz Helmowemu Jarowi, czy królewska chorągiew z odsieczy pod Minas Tirith.

W pierwszym wypadku z bohaterów zostanie ci Eomer i Gandalf
w drugim Theoden, Gamling, Eomer, Eowyna i Merry do kompletu.

Offline Isembold

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 23, 2004, 09:37:57 pm »
Jak chodzi glownie o klimat to armia pierwsza klasa! Co do skutecznosci, to ciekawe jak wyglada walka z armia oprata tylko o konnice. Zwierzaki maja to do siebie, ze lubia szybko ginac od strzal/beltow. Ale w koncu dojedziesz do przeciwnika 2x szybciej niz piechota, a jak puscisz jeszcze Bialaska z Cast Blinding Light to przeciwnik Ci powinien nic nie zrobic ;)))

I tak jeszcze co do samego skladu armii. Chodzi konkretnie o Eowine... Na polu bitwy raczej marnie sie spisuje ta kobietka, wiec moze lepiej zainwestowac w Rohan Royal Guardow??
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline Herudaio

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 23, 2004, 10:04:33 pm »
Po pierwsze jeśli chcesz klimatyczny rohan to dałbym ablo bez gandalfa albo któryś z wariantów proponowanych przez Drachenfalesa, ale nawet tak według mnie wygląda klimatycznie (może jakaś armia z sprzed wojny ale wtedy skąd gandalf biały :| no nieważne :)
Co do samej rozpiski ja bym zostawił ją w dużej mierze tak jak jest ale przy 3 herosach dał sztandar Gamlingowi! Pozwoli ci to w każdej turze wykonywać heroic move by zaszarżować a przy kawaleri rohanu jeszcze z throwing weapons to naprawdę dużo znaczy po za tym max 2 herosami będziesz robic heroic move więc pewnie jeden będzie mieć na np. heroic fight (nie ma co oszczędzać bo w następnej turze dostaną następne :P)
Co do zwykłych jednostek ja bym dał pare więcej rohan royal guard (przy gamlingu który trzyma sie z tyłu jako bodyguard idealni są na jednostki siejące terror) ale generalnie nie musi być dużo wystarczy ok 5-6 moze więcej.
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Rav-SD

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 23, 2004, 10:41:21 pm »
Uwaga kontrargumentuje :P
Drachenfeles , słuszności w twoich słowach jest sporo ale jednak to jest gra i Gandalf jest do takiej armi niezbędny(chodziło mi raczej o nie mieszanie armi a nie trzymanie się filmu, bo kurde  nie pamiętam jak to było dokłądnie w książce , ale mi się wydaje, że Eomer wcale nie opuscił Theodena, ale oczywiście mogę się mylić dawno już nie czytałem LOTR-a). A wcale nie psuje moim zdaniem klimatu, bo Gandalf ma to do siebie , że pasuje prawie wszędzie :P  Gdyby konnica była mocniejsza...

Isembol, nigdy, prze nigdy choćby nie wiem jaka cieńka była Eowyna, z niej nie zrezygnuje. Powiem bez ogródek po Boromirze to moja ulubiona postać w filmowej ekranizacji. Bez niej ta armia by nie była taka sama :(

Herudaio, co do Gandalfa czytaj wyżej. Co do Gamlinga masz racje i przyznaje się do błedu. Poprawiłem rozpiske, zmniejszając ją o 4 jeźdzców a dodajac Gamlingowi banner. Rohan Royal Guard jest akurat dwóch po to , żeby stanąc po lewej i prawej stronie Theodena :)

THNX ZA OPINIE :)
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline drachenfeles

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 23, 2004, 11:38:23 pm »
tak, gandalf bywa wszędobylski  :D
a co do 'Shieldmaiden of Rohan' to mimo iż jej filmowa wersja różniła się trochę od książkowej to podzielam twoją opinię - to równierz jedna z moich ulubionych postaci z filmu.

Offline Herudaio

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 24, 2004, 08:45:47 am »
Co do Eowiny to według mnie w bitewniaku nie jest zła ile ona kosztuje? Mniej niż kapitan a przy sztandarze Gamlinga zmienia się prawie a Aragorna (1 might na ture nie chodzi piechotą)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline MiszkA

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 25, 2004, 09:14:52 pm »
Taaa.. Eowina z RoTK nie jest zla, za 50 pkt masz 2M, 2W i 2F... Statsy slabe, ale jako tani bohater do robienia heroic move sie nadaje...
G: 3248856

Offline Herudaio

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 25, 2004, 09:43:05 pm »
A jak na koniu to jeszcze przy szarży ma +1A i throwing sper z S3 (normalnie ma 2 nie mnie a GW pytajcie jakto możliwe :P)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline MiszkA

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 26, 2004, 06:22:24 pm »
Dokładnie, jednak problemy zaczynaja sie kiedy Ksiezniczce koncza sie Mighty, albo jak ktos ja zaszarzuje...
G: 3248856

Offline Isembold

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 26, 2004, 08:04:21 pm »
Jesli w poblizu nie ma Gamlinga za sztandarem to mighty sie szybko skoncza... Jak chesz miec super klimat to Eowina jak najbardziej powinna sie tam znalezc (hmm..ja w sumie chcialbym miec super klimat Rivendell, ale jakos nie moge sie do Arweny przekonac :)).
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline Ribald

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 26, 2004, 09:01:08 pm »
Żeby ta figurka była ładniejsza to nawet średnie statsy można przeboleć.
Ale jak na nią patrzę i przypomnę sobie Liv Tyler to żal mi dupę ściska :P
Heh Rivendell Army-Elrond z potomkami, Glorfindel....zawsze jakiś Gandalf się przypałęta(do której armii nie mógłby być włączony...) :P
Na miejscu Sarumana wcale nie byłbym taki pewny zwycięstwa gdybym wysłał uruków po pierścień do doliny Rivendell :P
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Isembold

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 27, 2004, 08:22:31 am »
Cytuj
Ale jak na nią patrzę i przypomnę sobie Liv Tyler to żal mi dupę ściska

To widze podobne problemy mamy :lol:  :P Najwyzej sprawie sobie Gwiazde Wieczorna na koniu (bo ta jest calkiem calkiem niezla) i odpiluje Froda, bo mi tam chlopak troche nie pasuje.

A co do Sarumana, to taki wielki glupek z niego nie byl - jakby Uruki poszli do Imladris to pokitrane Elfy by ich wystrzelaly zanimi Orki zobaczyliby Jedynego :))
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline MiszkA

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 29, 2004, 08:46:40 am »
Cytuj
sprawie sobie Gwiazde Wieczorna na koniu (bo ta jest calkiem calkiem niezla)


Ale morde tez ma krzywa  :lol:
G: 3248856

Offline Ribald

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 29, 2004, 07:21:27 pm »
Jakiś maniak elfów za tą "mordę" mógłby Ci wsadzić strzałę w plecy :P
Isembold---->zakładając w ogóle, że uruki by Rivendell znalazły :P
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Glorfindel

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 29, 2004, 10:09:38 pm »
Cytat: "Herudaio"
A jak na koniu to jeszcze przy szarży ma +1A i throwing sper z S3 (normalnie ma 2 nie mnie a GW pytajcie jakto możliwe :P)


niw wiem o co Ci chodzi :?
 Eowina ma S3 a nie 2

a tak btw to człowiek nie może na tydzień od forum sie odłączyc- teraz musze siedziec i czytac ;)
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

 

anything