Autor Wątek: Grajacy w LORD'a wolnymi ludami  (Przeczytany 199132 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Piotrowiak

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 19, 2004, 03:55:58 pm »
mam takie pytanie: Czy na turnieju jako kapitana high elfów mogę wystawić haldir elf with elven blade i sędzia nie będzie miał nic przeciw temu? czy jest to niezgodne z zasadami?

Offline drachenfeles

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 19, 2004, 04:07:26 pm »
to zależy od tego z kim grasz, jeżeli ci zabronią i nie warto z nimi w ogóle grać, bo to buraki.

Offline Gaweł

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 19, 2004, 07:46:23 pm »
Z tymże proponowana wersja  przez GWzrobienia elfiego kapitana jest dosyć droga... 60 zetka za Elronda (+ Gil-Galad) i do tego blisterek High Elfów Spermenów... Odciąć łeb Elrondowi i założyć mu hełm Spearmena i do tego założyć mu na plecy tarczę spearmenai jeszcze taki łańcuszek z tej tarczy...  :giggle:
Zależy jaki turniej... Ostatnio w lidze grałem z przeciwnikiem, który swoje wood elfy traktował jako High Elfy a Glorfindela jako Elronda (Miał ponad 40 modeli metalowych wood elfów  :oops:  :|  :giggle:
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Isembold

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 19, 2004, 07:51:33 pm »
BUeh ;)) To widze ze takie taktyki sa dozwolone nawet na turniejach :)) Myslalem ze tylko my robimy takie przekrety i do ktorych raczej nie powinno sie przyznawac ;)))
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline drachenfeles

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 19, 2004, 07:55:08 pm »
konwersje rulez, tego nawet GW nie zabrania

Offline Isembold

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 19, 2004, 08:03:24 pm »
No nie zabrania, ale chyba tez nie umozliwia robienia tego w miare tanim kosztem. Placenie 100 blach za zrobienie sobie kapitana z jednego z najfajniejszych bohaterow elfow jest troche takie, powidzmy, dziwne...
Wiadomo, ze zostanie jeszcze 2 spearmanow, gilgalad i jeden goly bez tarczy (:P)...Ja tam nie dalbym swojego Elronda pociac ;)
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline drachenfeles

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 19, 2004, 08:08:10 pm »
no wiesz dla swojego sztandarowego produktu.... właściwie to dla żadnego swojego produktu nie podają takich mniej kosztownych metod, trzeba je sobie samemu opracować.

Offline Ribald

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 19, 2004, 08:13:53 pm »
Ciekawe co by powiedział Elrond na takie praktyki :D
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Gaweł

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 19, 2004, 08:19:16 pm »
Równie dobrze możnaby to zrobić o wiele taniej ale GW musi zarabiać...
Plastikowy elf z łukiem - 2 złote :P
Rękę mu obniżyć tak żeby była do podłoża pod kątem hmm 60 stopni, zamiast łuku zrobić miecz - miecz w bardzie taki plastikowy - max 50 groszy, następnie na plecach wyciąć kołczan i zamiast tego dać przerobioną tarczę choćby gondorczyka. Trochę trzebaby się pomęczyć ale wyszłoby o jakieś 80 złotych taniej :P
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline CHam-solo

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 20, 2004, 01:35:48 pm »
Wracając do przekrętów z figurkami na turniejach, to nie ma się czego wstydzić. Każdy ma zły (dobry) dzień. ;)
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline Ribald

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 20, 2004, 01:36:28 pm »
Może damy Ściborowi zlecenie na elfich kapitanów-będzie i taniej niż GW i staranniej niż samemu :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline drachenfeles

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 20, 2004, 05:47:08 pm »
Chceż to ci skonweruję zwykłych plastikowych highelfów na kapitanów z mieczami i tarczami.

Offline Herudaio

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 23, 2004, 05:38:46 pm »
Ja kapitanów high elfów robie też z plastikowych highelfóf ale w trochę inny sposób.
Odcinam miecz z dłonią tą bliżej ostrza a zdrugiej strony całkowicie odcinam miecz od ręki, i przyklejam tą końcówkę miecza. Następnie nacinam obie race przy nadgarstku, w łokciu i w barku (tak jak się naturalnie ramię skręca i zgina). Nakładam trochę kleju na każdą część (klej Contacta), korzystając z tego że klej schnie stopniowo najpierw łącze byle jak (ustawienie ale co do czego to oczywiście poprawnie) czekam ok 20 sekund następnie ustawiam takie ustawienie ramion jak chce i voila.
Ewentualnie jeśli chce kapitana z tarczą to dodatkowo odlewam sobie tarcze elfich spearmenów, (co do odlewania figurek jestem jak najbardziej na nie, a samych elfich tarcz niestety nie ma a chyba mi wybaczycie że nie bede wydawał 40 zł na 3 tarcze bo figurek włóczników nie lubię) i doklejam po odpowiednim dostosowaniu rąk.
Cały koszt przedsięwzięcia:
1 High Elf - 2 zł
Trochę kleju - (nie komentuję :P)
1 Tarcza odlana - <1 zł
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline drachenfeles

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 23, 2004, 06:13:39 pm »
ja zamiast kleju stosuję masę modelarską (plasto firmy revell), co daje więsze (bo właściwie dowolne) pole manewru poszatkowaną kończyną. A na koniec można w niej trochę podrzeźbić.

Offline Rav-SD

Grajacy w LORD'a wolnymi ludami
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 23, 2004, 09:17:14 pm »
Chciałem zasięgnąć waszych cennych seguestii na temat mojej armi którą mam nadzieje zaczne zamawiać po wypłacie :P
Ale najpierw powiem tylko, że klimat tej armi jest na pierwszym miejscu!
A oto ona:
Theoden on Horse(shield) - 75 [pkt]
2 x Rohan Royal Guard on Horse(throwing wepon) - 32 [pkt]
Eomer(shield, throwing wepon) - 95 [pkt]
Gamling on Horse(sztandar) - 110 [pkt]
Eowyn on Horse(armour, shield, throwing wepon) - 55 [pkt]
30 x Rider of Rohan(throwing wepon) - 420 [pkt]
Gandalf The White on Shadowfax - 215 [pkt]

W sumie: 1002 [pkt]
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...