Autor Wątek: Krasnoludy w LOTR  (Przeczytany 9435 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krak

Krasnoludy w LOTR
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 31, 2005, 04:26:38 pm »
Okrążyć krasnoludami nie jest za łatwo przez ich mały ruch ,choć często mi się udaje.
Za to krasnoludów okrążyć nie sposób.Przez brak wspomagania rozciągam szyki i nawet gobliny nie dają rady - wiem z doświadczenia.
A jeśli chodzi o łuki to grając 15 łucznikami jeszcze nie udało mi się zabić tylu wrogów ,aby się zwrócili.Wolę wojowników i walkę w zwarciu ,bo kiedy już dojdą ciężko ich wybić.

Co myślicie o wystawieniu Daina i Balina razem na 700 punktów? :roll:

Offline Lu-trz

Krasnoludy w LOTR
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 01, 2005, 11:34:27 am »
Dain + sztandar = tak
Dain + Balin = nie
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline Drachu

Krasnoludy w LOTR
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 16, 2006, 10:28:09 am »
Cześć.
Po wielu doświadczeniach pola walki postanowiłem grać krasnalami. Po pierwsze dlatego, że podobają mi sie LOTRowscy brodacze (bo np. młotkowi sa dla mnie nieco karykaturalni), ponadto uważam figurki Khazad Guardów oraz Balina za prześliczne, na dodatek w walkach w walkach próbnych wyszli doskonale (rany, przez 7 obrony ciężko się przebić). Planuję zrobić rozpiskę na 600 punktów.

Trudno przy czymś takim wystawić zarówno Daina jak i Balina (więc chyba Balina pomaluję tylko kolekcjonersko).
Ale tu własnie rodzi się moje pytanie. Wziąć Daina? Czy może jako wsparcie bohaterskie dać duet Murin i Drar?
To jest pies Yakuza. Wytresowany, by zabijać innych Yakuza"
Miike Takashi "Gozu"

Offline KędzioR_vo

Krasnoludy w LOTR
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 16, 2006, 03:13:26 pm »
Jeśli wybierasz między Dainem a duetem, to zdecydowanie Dain. To prawdziwy czołg, którego bardzo ciężko zranić, a co dopiero ubić. Większość spotykanyci bohów ma siłę 4, część jednostek również, czyli ranią Daina na 6/4, co jest niełatwe...
Można trafić też na kapitanów uruckich - najlepsi na Daina z tanich bohów zła - siła 5 i ranią na 6.
Poza tym zagrozić mu mogą trolle, drzewce, katapulty i oczywiście Sheloba oraz Mumak, ale na te ciężko trafić :)

Murin i Drar są nieźli, ale przy starciu z morannonami, urukami lub kapem uruków będą zdecydwanie łatwiej ranieni.

Ja na 600pkt proponowałbym Daina oraz sztandar, przydatny przy każdy wojowniku z walką 4. Resztę zapchać khazadami, wojownikami oraz łucznikami (najlepiej każdy łucznik z tarczą, by mogli się tarczować).

Mniej więcej tyle.

PozdRawiam
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline prutas

Krasnoludy w LOTR
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 16, 2006, 08:26:11 pm »
Ja mam krasie i jesli chcez je zbierac to kup sobie daina i gimleta zawsze ci sie przydadzą nie wazne na ile punktów a jesli chodzi o jednostki to warriorsów więcej z taraczmi wrzucaj do rospiski zawsze sie przydadzą!!
A tak przy okazij to małem ochsznienie zebys nie odkopywał starych postów!! Pozdro Prutass!! ;)
***************POZDRO*********************

Offline Misieek

Krasnoludy w LOTR
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 16, 2006, 08:54:44 pm »
Nie pamięta wół jak cielęciem był  ;)

Lepiej odkopać temat jak się jeszcze nie wyczerpał niż robić nowy.

Offline prutas

Krasnoludy w LOTR
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 17, 2006, 11:23:30 am »
Siemqa

Oki ale mi sie zdażyło raz no najwyzej 2 i sie mnie nie czepiaj!! Pozdro Prutass!!
***************POZDRO*********************

Offline kiddou

TS
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 27, 2006, 04:52:23 pm »
Ja właśnie zamierzam grać krasnalami czy ktos mógłby mi pomóc od zcego zacząć ????
/ Wisła Kraków  //

Offline Pablo_von_kozlow

Krasnoludy w LOTR
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 27, 2006, 05:45:06 pm »
od 10 blistrów khazadów  :badgrin:  a potem poprawić to 5 blistrami łuczników  :badgrin:  a bochatera to sie jakos skołuje  :badgrin:
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja

Offline RaLpHi

Krasnoludy w LOTR
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 31, 2006, 07:54:03 am »
9 blisterkow KG
2 blisterki z tarczami ( tych bez tarcz przerob by mialy tarcze)
6 blisterkow lokow
Gimli
People should know when they're conquered!

Offline potworek

Krasnoludy w LOTR
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 31, 2006, 09:03:15 am »
A ja Ci powiem:
Nie stawiaj na KG, postaw na krasi z tarczami, są IMO o wiele bardziej przydatni i tańsi punktowo w dodatku. KG z powodu braku tarcz mogą być bardzo łatwo usuwani. Przeważnie szybko giną, nawet rzuceni na flanki. W zasadzie 30% KG to według mnie optymalna licza. Są do atakowania z flanki, wówczas gdy DW z tarczami shildingują się na środku i ewentualnie pomagają swoim lepiej wyszkolonym kolegom
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline kiddou

No
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 31, 2006, 01:11:45 pm »
Dopiero sie ucze zaczynam i własnie chciałbym poznać wasze zdanie. można prosić jakiś przykład na 500 pkt ??
/ Wisła Kraków  //

Offline Misieek

Krasnoludy w LOTR
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 31, 2006, 04:09:51 pm »
Przykładowa rozpiska :

Gimli - 90 pkt

Wojownik krasnoludzki z tarczo  x 14 - 126 pkt

Wojownik krasnoludzki z łukiem , tarczo x 14 - 140 pkt

Krasnoludzki Gwardzista x 13 - 143 pkt

Modeli w armi 42 i 33% bow na 500 pkt

Mojim zdaniem rozpiska jest dobra i ma dobrego bohatera .

Offline drachenfeles

Krasnoludy w LOTR
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 31, 2006, 06:58:44 pm »
po co łucznikom tarcze?
jak je wywalisz starczy ci na dodatkowego khazada