trawa

Autor Wątek: BITEWNY LOTR W KIOSKU  (Przeczytany 92082 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jacoslaw

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 10, 2004, 11:15:07 am »
Z jednej strony ciesze się że to pismo będzie w kiosku bo wkońcu będe mógł kupić figurki w RADOMIU . Jednak z drugiej strony troche mnie to wkurzyło , że figurki zostały przesunietę do takiej rangi .

Offline Glorfindel

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 10, 2004, 12:49:05 pm »
Cytat: "Jacoslaw"
Z jednej strony ciesze się że to pismo będzie w kiosku bo wkońcu będe mógł kupić figurki w RADOMIU . Jednak z drugiej strony troche mnie to wkurzyło , że figurki zostały przesunietę do takiej rangi .


tak...nie ma jak świadomość,że się należy do elitarnej(w tym sensie ze bardzo malej) grupy

ale nie zalamuj sie. Moze przez to znajdzie sie wiecej graczy i nawet
w Radomiu z kims sobie zagrasz(poza kumplami) :)
a tak w ogole to jestem ze Starachowic :)  moze kiedys zmierzymy sie na polu bitwy?
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Jacoslaw

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 10, 2004, 01:20:59 pm »
Chętnie Glorfindel , ale nie w najblizszym czasie .Powracając do sprzedaży w kisku . Fakt będzie więcej graczy , ale to jest jedna z tych rzeczy (gry bitwene , gry rpg ) która sprzedawana np  w kiosku wiele traci . :cry:

Offline LordThom

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 10, 2004, 03:25:13 pm »
a wedlug mnie to dobry pomysl, bo figurki beda dostepne w wiekszej ilosci miast. latwieszy dostep to i wiecej graczy. moze i w plocku wrescie ktos sie znajdzie do bitew. a co za roznica gdzie kupujesz figurki? najwaznieszje zeby je miec i grac nimi!!
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline Jacoslaw

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 10, 2004, 08:00:37 pm »
Może i tak , ale nie wydaje ci się LorThom że podrzucono Lotra do rangi gry wydawanej podobnie jakieś tandetne szachy dragon balla  :(  :(  :cry:
OCZYWIŚCIE DALEJ BĘDE KUPOWAŁ LOTRA
 :)  :)

Offline LordThom

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 10, 2004, 08:26:45 pm »
nie mysle tym torem. dla mnie lotr nigdy sie nie zmieni, bedzie zaj****** grą bitewną na którą wydam każde oszczędności... jesli komus nie przypadnie do gustu i porowna ta swietna gre do pionkow dragona balla to niech se porownuje, pogratulujmy mu mądrosci...
najwazniesze jest zeby grac, a to czasopismo, mysle, pomoze wielu ludziom w zwiekszeniu szeregow swojej armii. jestem wielce zadowolony ze taka gazeta sie pojawi- mam nadzieje ze w Plocku rowniez i nie zniknie po np. 5 numerach...
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline Jacoslaw

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 11, 2004, 11:05:01 am »
Oczywiście ja też nigdy nie zmienie zdania o tej grze , ale jest to troche przykre , choć może to i lepiej . Zobaczymy  :)

Offline LoRd_JASIU

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 13, 2004, 06:15:08 pm »
Jutro jest ten dzień kupie tego z 4 egzemplarze !!!!

Offline pc1

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 13, 2004, 06:22:11 pm »
Zobaczymy, czy to się pojawi w kioskach, czy też dopiero w hurtowniach itp., w każdym razie szykujcie się na wysyp tych figurek na allegro

Offline Xane'veen

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 13, 2004, 06:57:09 pm »
jutro jade dio Kraka lukne do Empika :) oby było bo to ciekawy pomysł jestem za! Co prawde fakt troche to traci ale dla weteranów to gut rzecz :)
agia to mój sojusznik.

Offline Glorfindel

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 14, 2004, 10:54:10 am »
JA JUZ MAM!!!!!

jutro opisze swoje wrazenia :)
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Xane'veen

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 14, 2004, 12:00:20 pm »
Mam mam nawet do Kraka trza nie było jechać :). No więc całkiem figurki gut pędzelek jakiś dziwny, farbki Goblin Green Chaos Black Scorched Brown i Mithril Silver (chyba) oraz coś co gostki nazywaja zasadami :P profil jednostki, movement fight itp. wogóle statsy to rzecz dla nich osnuta mgłą tajemnicy chyba...więc z zasadami badziew
agia to mój sojusznik.

Offline Ltn.Frost

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 14, 2004, 01:04:49 pm »
Ja rano ide o szkoły,chce kupić bilety w kiosku a tam gazetka ukochana,my precious :) ,więc kupiłem i cudem zdążyłem do szkoły.Po pierwszej lekcji zajawiłem się,otwieram,6 chłopa się zebrało i podziwia.Na infie wszyscy z nich powchodzili na stronkę GW i odlecieli :lol: .Po lekcjach poszlismy do empiku w szóstkę i każdy kupił swój sssssskarb (ja juz mój drugi :) )
Słowem,nie moze to wyjść na złe naszemu hobby :D
Strangers are just friends waiting to happen...

...Yeah, either that or rape in a dark alley waiting to happen."-Maddox

Prawdziwy Legionista...a zresztą, wiadomo przecież co robi prawdziwy Legionista:P

Offline LordThom

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 14, 2004, 01:14:27 pm »
HAHA tesh mam czasopisemko władce pierścieni! ;]
wypas jedyn slowek, uzylbym dosadniejszego, ale Jankiel zabronil bluzgac  :)
wypas zdjec, figsy i plakat ;] HURRRAAA ;]
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline Vaernil

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 14, 2004, 01:31:06 pm »
Ja dzisiaj o 8 przed szkola, pobieglem do kiosku i dorwalem jedyny egemplarz. Bardz fajne, ale nie o tym chcialem pisac. Mam takie pytanie ten srebrny to mithril silver ? Bo ja mam frmy pactra kolor silver i sprzedawca zapewnial mnie, ze ma taki sam dokladnie odcien jak mithril silver, a tu okazuje sie ze ten pactry troche taki brokatowy mi sie zdaje. Mam jeszcze jedno(lub dwa) pytania. No wiec ja polozylem czarny podklad na high elfa a tu czytam, ze farbka powinna byc rozcienczana woda i ze ma tylko lekko kryc(i ponizej zdjecia gobilnkow) a ja pomalowalem bez rozrabiania w wodzie (szegolow nie zalalo) Czy tak tez moze byc i cz farbka dbrze na tym wyjdzie raz czy reszte kolorow (juz nie podklad) rozrabiac w wodzie ? Last pytanie: Jak usunac farbe z plastikowych figurek ? Slyszalem ze w denaturacie, a tu dupa moczy sie juz figurka 2 dni i nic procz tego ze farba przybrala kolor fioletowy ....
Wybaczcie ze tak duzo pytan, ale jestem poczatkujacy i proslbym o odpowedzi.

 

anything