trawa

Autor Wątek: BITEWNY LOTR W KIOSKU  (Przeczytany 92368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mic

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 17, 2004, 03:24:42 pm »
a co do zasad to beda one sukcesywnie dodawane i rozszerzane jesli ktos choc na chwile zajrzal do gazetki ten wie... :D  to samo dotyczy malowania, na poczatku gobliny wygladaja marnie ale dojda farby, dojda tez techniki malowania i bedzie mozna tych panow UPIEKSZYC!!! hehe sssssss.... :)

Offline war2bone

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 17, 2004, 03:43:09 pm »
Cytat: "LordThom"
Cytuj
a tu jakość jak z GW

- bo to sa figurki z GW  :)


no tak, tutaj nie ma sie nad czym cieszyc bo GW ze swoimi nakladami moglby o wiele lepsze rzeczy tworzyc ..... do tego to jest nr promocyjny ..... czyli musi przyciagac .... ja osobiscie bym dal troche inaczej ale to juz nie moja polityka


pozatym dzis widzialem jakiegos malego 5 latka moze ktory niosl godnie ten magaznyn .... wiec sobie tak mysle ze pomaluje dobrze te figurki i bede zdzieral od dzieci za malowanie ::P

z ja to kupilem kolo zwyklego sklepiku przy przystanku
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline wedge

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 22, 2004, 08:32:10 pm »
Kiedy dokładnie ma się pojawić drugi numer???
Bo trzeba będzie ustawić się zawczasu przed kioskiem w kolejce ;) ... a na poważnie to zainteresowanie kolejnymi numerami pewnie odrobine spadnie ze względu na cenę...
tone and Steel

Offline mic

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 23, 2004, 02:58:16 pm »
duzo osob zraza sie np. tym ze ich figurki nie wygladaja jak te malowane przez profesjonalistow, dzieki tej gazetce moga zostac oprowadzeni i zapoznani z tym wszystkim i lepiej dla nich kupic gazetke co 2 tyg, niz na wlasna reke kupowac, a cena: za takie hobby sie placi niestety :(

Offline usagi

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 23, 2004, 03:03:00 pm »
Cena, cena - niektóre numery to są totalnie nieoplacalne. Np. ten przyszły z metalowym Frodo - w kiosku 24 złoty, a jak w sklepie to wychodzi ten model jakies 16zl chyba. A co do tego ze gracze zostana delikanie wprowadzeni do swiatka strategii przez badziewne zdjatka z trojkolorowymi goblinami to chyba nie tedy droga. A co jak taki 8 latek przyjdzie na jakis turniej ze swoimi malunkami rodem z gazetki? :) Nie zniecheci sie po tym jak zobaczy jak inni malują? :)

Offline sztanga

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 23, 2004, 03:06:36 pm »
Cześć!
Czy ktoś z Was wie, gdzie na Śląsku można kupić pierwszy numer?? Obskoczyłem 3/4 kiosków w Katowicach, Bytomiu i Chorzowie i nic... ani grama... :-(  a może znajdzie się jakaś Dobra Duszyczka i odstąpi mi (oczywiście nie za darmo) jeden ze swoich egzemplarzy??

Offline mic

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 23, 2004, 03:13:01 pm »
w gazetce te gobliny sa tak pomalowane bo autorzy zakladaja ze beda malowali od podstaw, oczywiste ze nie sa skonczone ale mysle ze jak wyjda kolejne to napewno napisza o innych technikach, na pewno... 8)

Offline war2bone

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 23, 2004, 07:57:26 pm »
hmmm ten w gazetce goblin wyglada jak po podkladzie - ale mysle ze puzniej bedzie spoko

co do froda to czy on czasem nie stoi 5 funtow ??? ... przegladalem oficjalny sklep i wyszscy herosi stoja najnizej 5 funtow, wg mnie to troche powalone bo frogo i hobiitki powinny stac po 3

co do pierwszego nr to watpie czy gdzies znajdziesz ... nawet w mojej dziurze wykupili ludzie to tak masowo ze jak chodzil kumpel po sklepach to otrzymnywal wiadomosci " mielismy z 30 ale poszly juz wszystkie .... "

co do turnieju .... to zanim ludzie uzbieraja full zasady to moze juz bede po solidnym kursie malowania :P
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Ltn.Frost

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 23, 2004, 09:01:07 pm »
Jasne że frodo jest w blisterku za 5 funtów ale w blisterze jest też Sam.Tak samo Rady+Pipin kosztują 5 funtów.ja moich goblinów nie maluje specjalnie ładnie bo mi sięnie chce-mam 48 i po prostu bokiem mi wychodzą.Ale jak się nie przygląda dokładnie tylko patrzy na 10 takich goblinków to są w sumie bardzo fajne.
Szkoda tylko że w sumie to małe trochęte figurki do LotR'a-trza się przyzwyczaić...
Strangers are just friends waiting to happen...

...Yeah, either that or rape in a dark alley waiting to happen."-Maddox

Prawdziwy Legionista...a zresztą, wiadomo przecież co robi prawdziwy Legionista:P

Offline war2bone

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 24, 2004, 10:24:35 am »
wczoraj malowalem te gobaski i niektre wytopy az mnie przerazily to samo z rzezbieniem modelu ... np zaden model nie ma dopracowanego dolu :(
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline sztanga

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 24, 2004, 10:40:54 am »
Tiaa... domyślam się że już nie znajdę w kiosku.. Stąd też moja prośba do ludzi, którzy kupili kilka numerów. Ja wiem, że szykujecie się do Wielkich Batalii, Trole trzeba chronić i mięsa armatniego nigdy dość :-)
Jeśli jednak ktoś ma ochotę wykazać się dobrą wolą proszę o kontakt
sztanga@granica.bytom.pl
albo na gg: 890889
Oczywiście płacę za numer co najmniej tyle co w kiosku  8)

Offline Christoph

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 24, 2004, 10:42:02 am »
Niestety jakość plastikowych figurek do LOTRa jest nie zawsze najlepsza :bored: Myślę, że gdyby były one odlane w kawałkach (np. ręce oddzielnie, etc.), to byłyby o wiele lepsze. Ale tego GW chyba nie planuje :(
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline Bioły

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 24, 2004, 10:44:15 am »
Ale to tylko plastiki :bored: , metale sa całkiem inne - ale to jest oczywiste ;)
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Rav-SD

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 24, 2004, 12:43:40 pm »
Ja moje 12 goblinków bo tylko jeden egzemplarz udało mi się nabyć :( Już mam pomalowane i nalożony na nich lakier zabezpieczający. Użyłem 4 farbek które sa w numerze oraz dodatkowo jednej z mojego zestawu farbek akrylowych:) Malowanie jakie proponuja w gazetce  nie oddaje moim zdniem wogóle wyglądu orków z Morii a to które widze na figurkach z GW jest napewno profesjonalne ale kolorystyką jakos domnie nie trafia. Wzorowałem sie na filmie a tam u orków praktycznie wyróznia sie 2 kolory czarny i jego odcienie oraz zieleń(zgniła). Więc tak swoich pomalowałem:)  Mam pytanie: Czy ktoś zamówił prenumerate, jak tak to czy wie kiedy można sie spodziewać ją dostawać? np. na początku każdego miesiaca czy w innym terminie...
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Bioły

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 24, 2004, 02:13:11 pm »
Orków czy Goblinów :? :o
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

 

anything