Autor Wątek: BITEWNY LOTR W KIOSKU  (Przeczytany 91660 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordThom

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 14, 2004, 03:06:37 pm »
Cytuj
a ja pomalowalem bez rozrabiania w wodzie (szegolow nie zalalo)

- jesli nie zalalo szczegolow to spoko. wiesz, zawsze lepiej poozyc 2 ciensze warstwy niz 1 gruba... poczekaj az dobrze zaschnie i maluj doalej  :)
Cytuj
Jak usunac farbe z plastikowych figurek ?

- porzadnym rozpuszczalnikiem, chociaz mi sie kiedys udalo jakims zmywaczem do paznokci, bez kitu  :)
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline LoRd_JASIU

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 14, 2004, 03:24:23 pm »
Jezeli malowales farbkami cytadeli to kup sobie butelke Zmywacza do Paznokci i waciki i szoruj swietnie zchodzi mowie ci wyczyscilem tym kilka koni do warhamca !!!

Offline Christoph

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 14, 2004, 03:39:43 pm »
Do zmywania polecam magiczny zmywacz do farb akrylowych firmy Wamod - to cudo ma wiele zastosowań i każdemu modelarzowi na pewno się przyda :) Tak jak poprzednik radzę usuwać farbę przy użyciu wacika, szczoteczki do zębów czy czegoś takiego, bo po próbnym zanurzeniu całej figurki :roll: zatraciło się troszkę szczegółów  :oops:
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline corvus

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 14, 2004, 03:58:43 pm »
Cytat: "Jacoslaw"
Z jednej strony ciesze się że to pismo będzie w kiosku bo wkońcu będe mógł kupić figurki w RADOMIU . Jednak z drugiej strony troche mnie to wkurzyło , że figurki zostały przesunietę do takiej rangi .


jak tylko znajdziesz to gdzies w radomiu to bardzo prosze - poinfornuj mnie gdzie! najlepiej na mejla albo PM-a.
u nas w pionkach to i tak tego nie bedzie :(  :cry:
am, gdzie się ziemia łączy z niebem,
Tam się zawsze jest człowiekiem,
Tam napewno jest raj,
Więc idę, idę, idę tam...

Offline BeRsErK

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 14, 2004, 06:12:17 pm »
Ja dziś pojechałem do Wawki kupiłem 3 magazyny - przyznam, że naprawdę dobrej jakości te figsy, myslałem, że pójdą na łatwizne i całkowicie potraktuja to jako "żołnierzyki" do lat 5, nie dbając o ich szegóły a tu jakość jak z GW :)
Tylko zasady tak jakby..ekchem - w skrócie - pierwsza batalia to dzielny Aragorn kontra złe gobliny :D:D:D

Ech, czekam na numer 3 z Urukami - jak jakiś "dobry" człowiek z Wawki będzie chciał się wymienić Elfy i Gondor(nr 2) za Orkasy(nr 3) to walić do mnie jak w dym :) - oczywizda ja biorę Orki ;)

Offline Jacoslaw

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 14, 2004, 06:30:53 pm »
Corvus !
mój kolega dziś kupił ten magazyn gdzieś na Żeromskiego , jutro dopytam się dokładniej .
Ten magazyn kosztuje 10 zł i jest  tam 12 goblinów , tak ?????

Offline LordThom

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 14, 2004, 06:49:02 pm »
Cytuj
a tu jakość jak z GW

- bo to sa figurki z GW  :)
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline Elrond

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 14, 2004, 07:24:03 pm »
Mam pismo. Bardzo fajne. Co do tych zasad to macie trochę racji - niedopracowane. Figurki w porządku, gazetka kolorowa, farbki, pędzelek.
Wszystko fajnie!!! Bardzo mi sie podoba. Dzięki temu przybędzie trochę graczy!
Tell me Gandalf what I must do now.."

"Nie okazujcie im łaski, bo sami jej nie doświadczycie".

Offline Christoph

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 14, 2004, 07:24:55 pm »
Też już nabyłem ów magazyn. Ogólnie gazetka nadaje się na makulaturę, oprócz figurek oczywiście  ;) No, jutro kupię może jeszcze egzemplarz czy dwa :P Pozostaje czekać na numer 3...
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline LoRd_JASIU

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 14, 2004, 07:44:53 pm »
A mam pytanie nie jestem troche na czasie ale coz :(

Nie wiecie czasem czy Trefl bedzie produkowal dalej wladce czy konczy na Fellowshipie

i 2
Czy znacie jakas stronke o Lotr ??

Offline corvus

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 14, 2004, 07:59:59 pm »
Cytat: "Jacoslaw"
Corvus !
mój kolega dziś kupił ten magazyn gdzieś na Żeromskiego , jutro dopytam się dokładniej .
Ten magazyn kosztuje 10 zł i jest  tam 12 goblinów , tak ?????


tak to ten :)
czekam na cynk a najlepiej dokladny adres :lol:
am, gdzie się ziemia łączy z niebem,
Tam się zawsze jest człowiekiem,
Tam napewno jest raj,
Więc idę, idę, idę tam...

Offline Jacoslaw

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 14, 2004, 08:06:30 pm »
Jutro może się  z nim spotkam i wypytam się go dokładniej gdzie to kupił  :)

Offline Vaernil

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 14, 2004, 08:54:46 pm »
Potraktowalem swoja figurke zmywaczem i ..... ma moze ktos na sprzedaz jeden egzemplarz jezdzca rohanu (+kon) a dokladnie to tego z mieczem ? Jesli ktos zainteresowany prosze zobsczc na forum kupna. Naprawde zalezy mi na tej figurce, dlatego, ze chce miec pelny zestaw, a nie 5 ... chyba ze ktos chce moge za tego z mieczem wymienic sie na .... nie wiem gobliny czy jakies inne  .... prosze o kontakt oski_rullez@wp.pl

Offline kozi_ck

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 15, 2004, 09:12:02 am »
hmm.. no gazetka, a raczej ta ulotka ;) jest ok.
figurki sa dosc szczegolowe na plastiki, ale... ten pedzelek to chyba nie jest GW ?? wg mnie to albo mag-pol albo jakis no-name, bo pedzelki citadela sa czerwone i maja czarne wlosie, a ten jest brazowy i ma wlosie pomaranczowe - typowo jak pedzelek mag-pola. Farbki starcza na pomalowanie paru figurek :P w numerze 4 ma byc metalowy frodo + blood red :) zobaczymy jak to bedzie ;) ktos zamierza toto prenumerowac ?
he shower of arrows pass through the forest...

Offline pc1

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 15, 2004, 11:19:39 am »
JA zamierzam, zreszta juz wyslalem kartke. Po prostu taniej niz w sklepie, a za przesylke sie nie placi.

Dostaje sie od razu 2 numery czyli 48 pln trzeba wybulic - ale czego sie nie robi dla zabawy. Poza tym te bonusy - trawa, lupa itp. Pewnie to nie dotrwa tak daleko, ale moze...

Poza tym w drugim numerze beda elfy i gondor - musze stworzyc armie przeciwna bo nie mam z kim grac, a tak to namowi sie pare osob na sesje :).

Ci co kupowali URUK-HI za 70 pln za 20 szt. (m.in. ja) teraz pluja sobie w brode, bo za miesiac beda w cenie 20 za 50 PLN - ale czy prawdziwemu hobbyscie to przeszkadza.