trawa

Autor Wątek: BITEWNY LOTR W KIOSKU  (Przeczytany 91678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline corvus

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 15, 2004, 12:02:12 pm »
ojej!!!
TO BYLO W KIOSKU KOLO MOJEGO BLOKU!!!
ale niespodziewanka! :o
normalnie luksusowo - dostarczaja mi gazetke pod sam dom!
am, gdzie się ziemia łączy z niebem,
Tam się zawsze jest człowiekiem,
Tam napewno jest raj,
Więc idę, idę, idę tam...

Offline Glorfindel

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 15, 2004, 02:17:45 pm »
Cytat: "pc1"

Ci co kupowali URUK-HI za 70 pln za 20 szt. (m.in. ja) teraz pluja sobie w brode, bo za miesiac beda w cenie 20 za 50 PLN - ale czy prawdziwemu hobbyscie to przeszkadza.


gdzies Ty ich kupowal czlowieku?!!!!
w Bellonie sa po 56zl
(przynajmniej byli miesiac temu)
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline LordThom

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 15, 2004, 02:29:58 pm »
w bardzie za 56 zeta to byly ale rok temu, teraz sa po 70...

kozi_ck napisal:
Cytuj
figurki sa dosc szczegolowe na plastiki

- no znowu... jak moga byc nie szczegolowe albo lipne jak one sa z GW? z tych samych zestawow co w bardzie albo z oficjalnego sklepu GW.
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline dagobert

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 15, 2004, 06:59:02 pm »
No coż 12 figurek GW za 10zł. nie kupuje się codziennie ( dlatego wyczyściłem wszystkie kioski w promieniu kilometra :twisted: )
Co do tej ulotki to zamiast coś wyjaśniać tylko mąci i irytuje.
No, ale 36 gobosów to całkiem niezły początek  :D

Offline Isembold

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 15, 2004, 07:14:59 pm »
Ja tez dopiero co zaczynam i choc zamierzam grac dobrem, to 12 goblinow za dyche piechota nie chodzi i do kolekcji na pewno warto je sobie zakupic. Poza tym farbki sa calkiem niezle, choc tylko 4ml to maluje sie bardzo przyjemnie ;]
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline Bioły

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 15, 2004, 09:06:31 pm »
A u mnie w kioskach juz nie ma  :(  :cry: :( . Mam nadzieje że jak wyjdzie 2 cze. to bede pierwszy :D :)
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Jankiel

  • Gość
BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 15, 2004, 10:34:11 pm »
Polecam zapisać się na listę dyskusyjna: http://groups.yahoo.com/group/lotrsbg-pl/
I wszystko bedzie jasne. Gdy niektórzy wykupują po 18 egzemplarzy, to dla innych już nie starcza :bored:

Offline Lu-trz

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 16, 2004, 08:55:48 am »
Jesli chodzi o Warszawe to polecam EMPIK przy Marszalkowskiej (w domach towarowych centrum) 14 stycznia jak tak wszedłem o 19.00 to sprzedawczyni właśnie połozyla na polce (na moich oczach) cos ze 20 sztuk - tak wiec kupilem 6 op. (bo miałem tylko 60 zeta przy sobie :cry: ) - 72 goblinki z czego 36 już przyklejone i osprajowane na czarno  8).
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline LordThom

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 16, 2004, 03:53:36 pm »
no wlasnie z tymi zasadami to jakis walek chyba jest...cos mi sie nie zgadza z nimi, a wam?, bo moze to ja błądze...
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline ToudiMG

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 17, 2004, 09:00:00 am »
rzeczywiście ta "gazetka" treścią merytoryczną nie grzeszy ale 12 goblinów + farbki + pędzelek + kostka za jedyne 9.90.... (szkoda tylko że kolejne numery będą kosztować 24.90)
zy jest ktoś grający w Lorda z WROCŁAWIA??? kontakt ToudiMG@wp.pl
www.thelastalliance.com (is back!)

Offline Sanquinius

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 17, 2004, 01:51:20 pm »
kurna lipa juz nigdzie niema :\ , hmmmm czy w gaziecie ktora kupiliscie byl moze jakis blankiet zamowienia tegoz numeru poczta ?????
rom green to red our days pass by Waiting for a sign to tell us why Are we dancing all alone? Collect some stars to shine for you And start today 'cause there are only a few The sign of times my friend - In Flames

Offline TomK

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 17, 2004, 02:14:07 pm »
Można zamówić na stronie wydawcy http://www.deagostini.pl i dostać żwirek :) a potem coraz to inne dodatki.

Offline mic

Lotr w kiosku
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 17, 2004, 02:44:35 pm »
mam 1 numer i musze powiedziec ze jestem mile zaskoczny, wczesniej gralem w WFB ale LOTR jest sto procent lepszy jak narazie :) wszystko jest elegancko wyjasnione opakowane, akrylowe farbki (troche male :P ale co tam...) czekam z wytchnieniem na nowe zasady jesli chodzi o malowanie bo narazie wygladaja tak sobie - malowalem wg. tej gazetki a pozatym nie mam farb poza tymi 4 8) [/img]

Offline Sanquinius

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 17, 2004, 03:00:46 pm »
dzizas cholerna prenumerata mi nie potrzebna :P , gdzie jeszcze w warszawie ktos widzial ten "magazyn" ?
rom green to red our days pass by Waiting for a sign to tell us why Are we dancing all alone? Collect some stars to shine for you And start today 'cause there are only a few The sign of times my friend - In Flames

Offline mic

BITEWNY LOTR W KIOSKU
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 17, 2004, 03:21:32 pm »
no wiec sa w kazdym empiku, sklepy typu: dobre kioski, sklepy na stacjach metra (sam widzialem :) ) ogolnie wiekszosc dobrych kioskow, sklepow z prasa, w warszawie i okolicach nie powinno byc najmniejszego problemu, no chyba ze akurat wykupia  -  ale wtedy bedzie dostawa hehe... i POLECAM !!! 8)