Autor Wątek: Skad bierzecie swoje figurki do LOTR'a  (Przeczytany 7031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jacoslaw

Skad bierzecie swoje figurki do LOTR'a
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 10, 2004, 11:06:48 am »
Ja swoje wszystkie figurki zamawiam od BARDA najczęściej zamawiam z Krakowa  , raz mi się zdarzyło zamówić z Poznania bo w tam nie mieli jakiejś figurki .Moj kolega zamawiał kilka razy z cytadeli i naprade nie polecam :
- wyższe ceny
- dłużej się czeka
- mniej figurek

Offline Christoph

Skad bierzecie swoje figurki do LOTR'a
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 11, 2004, 08:27:02 pm »
Hmm, oleje nie są wcale takie złe. Jedyna wada to czas schnięcia, ale czsami fakt, że tak długo schną jest przydatny. A co do zmywania - schodzą pod wpływem rozpuszczalnika do akryli firmy Wamod :)  


Cytuj
Czasem warto też pobuszować w sklepie dla artystów-plastyków i popatrzeć czy nie mają jakiś fajnych akryli - swojego czasu udało mi się kupić kilka fajnych farb( w tym jedna idealnie koloru Jade Green) i do tego w sporawych słoiczkach za...7 zł !!  
Jakościowo nie odbiegały od cytadelek także byłem zadowolony .


Heh, mam wrażenie że cytadelki niczym się nie różnią od artystycznych akryli, poza ceną oczywiście ;)

Ja osobiście najczęściej używam akrylowych farb Pactra - 3,5 zl za słoiczek.
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline Turgon Mądry

Skad bierzecie swoje figurki do LOTR'a
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 12, 2004, 03:23:54 pm »
Ja tak samo, tylko, że u nas w Gliwicach kosztują 4,20 lub 4,50 :x  :x  :x
rrare humanum est, sed insapientis - in errore perseverare.

Offline Vaernil

Skad bierzecie swoje figurki do LOTR'a
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 12, 2004, 07:02:40 pm »
A farbki firmy pactra tez maja oznaczenia typu: Blood red, dark flesh, mithril silver itd. ?

Offline Turgon Mądry

Skad bierzecie swoje figurki do LOTR'a
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 12, 2004, 07:58:08 pm »
Nie (niestety). Mają "normalne" nazwy kolorów, np. Dark Red, Dark Tan, Rust, Gun Metal, Steel itd. Minusem jest to, że trzeba zwykle malować po kilka warstw, chociaż jak się robi "rozjaśnianie" to nie ma problemu.
rrare humanum est, sed insapientis - in errore perseverare.

Offline Christoph

Skad bierzecie swoje figurki do LOTR'a
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 12, 2004, 09:08:00 pm »
No niestety niektóre kolory mają dosyć dziwną konsystencję, ale zdarza się to rzadko i najczęściej przy jakichś mało potrzebnych kolorkach. Zresztą, za taką cenę nie ma co narzekać.
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline Bioły

Skad bierzecie swoje figurki do LOTR'a
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 13, 2004, 09:52:24 am »
Ale ja jednak wole dac te 11 zetka i miec dobra farbke (GW) :D . teraz malowałem Enta włąsnie z GW i malowalo sie extra :)  zadnych problemowi wogole ,ale jednak placi sie te 11 zetka ale warto
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Gaweł

Skad bierzecie swoje figurki do LOTR'a
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 13, 2004, 12:24:43 pm »
Ja maluje narazie tylko olejami humbrola  :) Wprawdzie schnie to 6 godzin, ale cóż... Wystarczy przed malowaniem dobrze rozmieszać i maluje się bardzo fajnie :) Za godzinę jade do miasta po farbki do orków  :lol: A co do wątku: Skąd bierzecie figurki?? Narazie tylko z barda, ale oczywiście w bardzie są cholerne braki, na spearmenów czekam już ponad 2 miesiące i zastanawiam się czy nei bardziej opłacałoby się sprowadzić je...
Bioły: Przynieś tego enta w piątek do szkoły :D Mam nowe pudełko na figsy :)
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Bioły

Skad bierzecie swoje figurki do LOTR'a
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 13, 2004, 12:29:49 pm »
Gaweł tylko z Barda(Katowice) brałęs myslalem ze zamawiales jakies figsy przez neta :? Jak tam Orki  :)  :lol:

Gaweł: Przynies juutro figsy , ja Enta też wezme moze znowu zagramy na lekcji  :lol:  :)

PS: Tylko tym razem zabierz kosci bo w marynarza juz nie gram :D
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Jankiel

  • Gość
Skad bierzecie swoje figurki do LOTR'a
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 13, 2004, 06:57:03 pm »
Panowie, to nie chat...

Offline Neo

Skad bierzecie swoje figurki do LOTR'a
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 28, 2004, 08:53:47 pm »
A my w Opolu mamy fajny sklepik i nie musze nic zamawiać!!!!!!!! :P
img][/img]

Offline Lharhard

Skad bierzecie swoje figurki do LOTR'a
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 29, 2004, 12:02:39 pm »
Szkoda że odradzacie Cytadele, szczerze mówiąc w Bardzie irytuje mnie to że nie można wpłacić kasy na konto ... pobranie na poczcie kosztuje nie całe 4 zł ... wiec pewnie o tyle spadłyby koszty przesyłki w Bardzie ... wtedy pewnie bym się skusił :) Ale narazie wole wpakować się do autobusu i kupić na żywo :) ... albo wysłaćmojądziewczyne mieszka rzut kamieniem od Barda .. ( tylko że ona się tam boi wchodzić :P odkąd poszła ze mną i pierwsze co tam usłyszała to jak jakiś gościu się darł czy ten regiment jeszcze żyje i jaki obrażenia zadaje ten .... :D
Forth! and fear no darkness! Arise! Arise! Riders of Theoden! Ride! Ride to ruin, and the world's ending! DEATH! DEATH! DEATH!"

Offline mic

Skad bierzecie swoje figurki do LOTR'a
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 29, 2004, 12:49:30 pm »
w warszawie to nie ma problemu, ja z fabera i czekam tylko kiedy lotr bedzie w schronie, wie ktos? :?

Offline Elverth

Skad bierzecie swoje figurki do LOTR'a
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 29, 2004, 05:10:30 pm »
W Wawie nie ma problemu z figurkami zazwyczaj kupuje w Faberze albo na strefie. Co do farbek to najlepsze są Vallejo Corols kosztują 10 zeta (17ml) nie wysychają  łatwo się miesza itp. W warszawie widziałem je tylko w sklepie modelarskim na Bitwy Warszawskiej
Peace, not War"

Offline luki_3001

Skad bierzecie swoje figurki do LOTR'a
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 02, 2004, 03:55:55 pm »
A w Szczecinie nie moge dostac ani jednej fajnej figurki, są chyba trzy sklepy( w tym bylem w dwuch i w jednym nie sprzedaja a w drugim jak byłem kilka razy w nim to tylko mieli do sprzedania jakąś babke z mieczem) :x  :bite:  :x