trawa

Autor Wątek: Plotki Psyducka 11.02/v.1.0 czyli nowe foty nowych armii :)  (Przeczytany 4058 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline psyduck

Plotki Psyducka 11.02/v.1.0 czyli nowe foty nowych armii :)
« dnia: Listopad 25, 2002, 10:20:18 am »
Pozdrowienie :)
Dla tych ktorzy mnie nie kojarza, krotka notka: pisywalem do gildii i ng oraz do nory rogatego szczura krotkie njusy wfb w dawnych dobrych czasach ;) i postanowilem wrocic do tego procederu (mam nadzieje za blogoslawienstwem moderatorow  i szanownych radiosluchaczy:)
- kuczek wiesz
o co mi biega... ale bez urazy i szacunek ;).

DO RZECZY: Na poczatek skaczemy pod link http://personal.telefonica.terra.es/web/jp-fuster/menu/menu.htm
i przy odrobinie inteligencji wchodzimy do dzialu "noticias" tam szukamy sobie fotek saurio khemrii lub co tam wolimy i ogladamy nowiutkie figsy
swierzo z tloczni zabawek Genialnego Wytwurcy ;) polecam zwlaszcza saurusy, zakochalem sie w tych figurach...acha koniecznie zobaczcie w dziale  noticias relacje games day y espana... zegnam skinieniem psyduck:) ciag dalszy nastapi - i'hope :lol:
ie przejmuj sie swoja rola bo i tak cie opier@*!#

Offline Raistlin

Plotki Psyducka 11.02/v.1.0 czyli nowe foty nowych armii :)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2002, 04:17:03 pm »
Ej stary ale ja hiszpanskiego nie znam(moglbys to przetlumaczyc, i poslac na forum, a wlasnie to jest po hiszpansku no nie :?: )
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Azz

Plotki Psyducka 11.02/v.1.0 czyli nowe foty nowych armii :)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2002, 02:29:28 am »
Zawiera swietna galerie, polecam galerie chaosu :)
For the greater Waaagh !

Offline SzAjBuS

Plotki Psyducka 11.02/v.1.0 czyli nowe foty nowych armii :)
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2002, 07:23:48 am »
Podziwiam niektorych ludzi za ich pomyslowosc... szczegolnie ci wojownicy Nurgla mi sie bradzo podobaja
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline psyduck

Plotki Psyducka 11.02/v.1.0 czyli nowe foty nowych armii :)
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2002, 03:11:35 pm »
Pozdro :) widze drobny oddzwiek na moj spamik ;) wiecej infosow tekstowych niedlugo...nad tlumaczeniem pracuje...z pewna lady ;)
ie przejmuj sie swoja rola bo i tak cie opier@*!#

Offline SzAjBuS

Plotki Psyducka 11.02/v.1.0 czyli nowe foty nowych armii :)
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 29, 2002, 05:15:33 pm »
w dzisiejszych czasach to bez lady ani rusz... i rozumiem ze ta lady nie tlumaczy tylko pomaga w tlumaczowi : )))
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche