Autor Wątek: RORK (spoilery)  (Przeczytany 218792 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline toxick

RORK (spoilery)
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 22, 2003, 10:12:30 pm »
i tym razem już w odpowiednim miejscu;) też jestem zafacynowany klimatem rorka... te dwa komiksy na początku lat 90-tych całkowicie ukształtowały mój sposob patrzenia na komiks... ten klimat i niedomówienia - genialne:)!
a teraz po wznowieniu serii wściekam się, że zwlekają z kolejnymi numerami... takie podsycanie głodu???
Fantazja to potega - nie lekcewaz jej !!"
"Najjpiekniej lsni ostrze w nrokach nocy"

Offline aegirr

RORK (spoilery)
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 23, 2003, 01:25:05 am »
Guzik tam podsycanie głodu. Po prostu badziewiaki są i tyle - niech ich tam jasny dymek spali w tym Motopolu. Sie kurde musieli czepić Rorka akurat. Jakby sie Egmonty za to wzieli to pewnie juzbysmy kończyli tą serię czytac a tak  - dupa  :P
angsta srangsta dupangsta

Offline wilk

RORK (spoilery)
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 23, 2003, 11:46:52 am »
Cytat: "aegirr"
Guzik tam podsycanie głodu. Po prostu badziewiaki są i tyle - niech ich tam jasny dymek spali w tym Motopolu. Sie kurde musieli czepić Rorka akurat. Jakby sie Egmonty za to wzieli to pewnie juzbysmy kończyli tą serię czytac a tak  - d**a  :P

Bo pan szanowny Kolodziejczak ma gdzies Andreasa. Wydaje ylko to co mu sie podoba, niewazne ze tyle czytelnikow czeka na to z utesknieniem  :evil:  ech.... szkoda gadac....

BTW Milo widziec ze tyle forumowiczow bardzo lubi ten komiks. Moze podobnie jak Jerusalem Order zalozyc grupe milosnikow Andreasa? np Cromwell Stone? Choc przyznaje ze na komputerach, internecie itd znam sie tyle co na szydelkowaniu czyli chyba nic :(

Offline An-Nah

RORK (spoilery)
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 23, 2003, 12:08:19 pm »
Wilku, ja się na grupę piszę :)
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Cujo

RORK (spoilery)
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 23, 2003, 12:10:58 pm »
Bardzo fajny pomysl. Nie ma zadnego problemu ze stworzeniem takiej grupy.
Mnie tylko interesuje sklad i moderator grupy :)
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline pookie

RORK (spoilery)
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 23, 2003, 12:22:13 pm »
Wilku, wyślij prośbę Cujowi na priva i po problemie. Moderowanie takiej grupy jest bardzo proste i nie wymaga jakiejkolwiek wiedzy technicznej  :wink:  
Cromwell Stone - fajna nazwa. BTW - Mogliby to u nas puścić w serii "Mistrzowie komiksu"
 for Pookie

Offline aegirr

RORK (spoilery)
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 23, 2003, 01:01:07 pm »
Jak mam byc szczery, to mysle ze szybko skonczylaby sie aktywnosc takiej grupy. Ile mozna prowadzic dyskusje o jednym autorze - tydzien, dwa ? . . . Tym bardziej ze przeciez Andreas raczej rzadko cos wypuszcza na rynek. Moze ja sie tam nie znam, ale takiego n.p. Transmetropolitana jest 60 odcinkow i wydaja go teraz u nas, a taki Rork wyjdzie raz na pol roku i cio ? . . . A Koziorozca to z tego gupiego Motopolu chyba sie dopiero moje dzieci doczekaja (nie chodzi mi tu o piatego Rorka, tylko o serie Koziorozec).  :? Wrrrrrrr.
angsta srangsta dupangsta

Offline wilk

RORK (spoilery)
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 23, 2003, 01:39:15 pm »
Cytat: "aegirr"
Jak mam byc szczery, to mysle ze szybko skonczylaby sie aktywnosc takiej grupy. Ile mozna prowadzic dyskusje o jednym autorze - tydzien, dwa ? . . . Tym bardziej ze przeciez Andreas raczej rzadko cos wypuszcza na rynek.

Nie sadze. W linkowni jest chyba strona o Andreasie. Jesli tam zajrzysz to wypuscil on cala mase komiksow. A teraz pisze i rysuje co najmniej dwa rocznie - Arq i Capricorne. Co prawda u nas malo jego komiksow wyszlo, ale mam nadzieje ze to sie zmieni. Grupa jest dlugofalowa - tak to sobie wyobrazam. Przeciez nie trzeba ciagle tylko o Rorku rozmawiac, a nawet jest to niepozadane ;) Mysle ze grupa to przyjemna sprawa - nikt nikogo do czlonkowstwa nie bedzie zmuszal aegirr

Offline toxick

RORK (spoilery)
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 23, 2003, 05:28:31 pm »
też nie rozumiem motopolu - tłumaczenie nie zajmuje na pewno wiele czasu,a skoro podjęli się wydania rorka, to przecież nie skończą nagle na gwiezdnym świetle;)
a klub - miła sprawa,ale ma mój gust zacznie działać jak wyjdzie cala seria rorku (przynajmniej:) - bo wtedy będzie się do czego odnosić:)
ale jestem za 8)
pozdrawiam
Fantazja to potega - nie lekcewaz jej !!"
"Najjpiekniej lsni ostrze w nrokach nocy"

Offline Arusiek

RORK (spoilery)
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 23, 2003, 06:31:25 pm »
Macie dobry pomysł

Ale Jerusalem Order Was pogromi  :D

A tak wogóle Rork, to chyba najlepszy komiks jaki czytałem w życiu

Offline Cujo

RORK (spoilery)
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 24, 2003, 12:30:50 pm »
Grupa "Cromwell Stone" zaczela istniec. Wilku, zostales jej moderatorem - oznacza to, ze mozesz przyjmowac do grupy kolejnych czlonkow - daj mi wtedy znac, to zmienie im range pod nickiem.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline wilk

RORK (spoilery)
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 24, 2003, 01:32:40 pm »
Cytat: "Cujo"
Grupa "Cromwell Stone" zaczela istniec. Wilku, zostales jej moderatorem - oznacza to, ze mozesz przyjmowac do grupy kolejnych czlonkow - daj mi wtedy znac, to zmienie im range pod nickiem.

A wiec stalo sie  :D

Zapraszam wszystkich milosnikow tworczosci Andreasa, w tym Rorka do wstepowania w szeregi! :)
Cytat: "An-Nah"
Wilku, ja się na grupę piszę  
 
 


Cytat: "hurragan"
a klub - miła sprawa,ale ma mój gust zacznie działać jak wyjdzie cala seria rorku (przynajmniej:) - bo wtedy będzie się do czego odnosić:)
ale jestem za

Trzymam za slowo  :)
Pozostalych fanow jeszcze raz goraco zachecam :)

Offline toxick

RORK (spoilery)
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 24, 2003, 08:18:06 pm »
ok - mam pytanie, w sumie do tych, którzy znają oryginał:)
czy w 5. tomie (7. z kolei) będzie wyjaśnienie trójkąta z jaskini (low valley), mechanizmu z domu, gdzie przebywał rork... czy pozostanie to w sferze domysłów:)?
zastrzegam, że nie chcę na razie znac rozwiązania  8)
Fantazja to potega - nie lekcewaz jej !!"
"Najjpiekniej lsni ostrze w nrokach nocy"

Offline An-Nah

RORK (spoilery)
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 25, 2003, 04:34:03 pm »
W piątym tomie czego? "Capricorna"? Nie pamiętam kolejności, ale jeden nosi tytuł "Deliah" i przedstawia wydarzenia w jaskini z innego (Koziorożca) punktu widzenia...

Może niech nasza działalność nie polega na spojlerowaniu (Przynajmniej nie więcej, niż to konieczne...), ok?
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Anonymous

  • Gość
RORK (spoilery)
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 25, 2003, 04:57:45 pm »
w piatym tomie rorka ( ale wg numeracji andreasa cmentarzysko nosi nr 1 -przyjrzyjcie sie wstepowi z sowami, tam sa nr-y), czyli w "retour" (7 i ostatni z kolei)

 

anything