Autor Wątek: Nowości  (Przeczytany 25653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kurczaczek

!!!
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 06, 2002, 06:26:01 pm »
Dzis wyszly:
Strzygi#1
Apokalipsomania#1
Vlad#1
Gwiada Pustyni

Ja mam Strzygi i Gwiazde, jak przeczytam- to napisze co mysle... ktos ma Vlada i Apokalips...???
...

Offline wilk

Nowości
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 06, 2002, 07:49:33 pm »
Kurczak.. tylko mala prosba... Nie opisuj tresci co? Bylbym wdzieczny, bo przynajmniej ja nienawidze znac przed przeczytaniem chocby czesci fabuly - psuje mi to wtedy odbior gdy czytam (nie zaskakuje mnie tak jakby moglo itp.) Chcialbym tego uniknac, chyba sam rozumiesz....

Pozdrawiam.

Offline Kurczaczek

Spox
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 06, 2002, 10:11:36 pm »
Nie przejmuj sie nie mam zamieru- napisze tylko jakie mam wrazenia po lekturze i ile jest to warte moim zdaniem...
...

Offline Karol Kremens

Re: Zmiana nazwy i nowe pozycje
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 07, 2002, 12:45:54 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
co kto wie o danych pozycjach (powtarzam tez te z poczatku tematu):
Watchmen
Punisher Ennisa (czy to zwykly marvelowy mainstream?)
Fury(j.w.)
Darkness
Inferno
Sam&Twich
V jak Vendetta[/b]



Jeszcze o Watchmen - to nie tylko komiks, ale i czesc pisana zwykla proza (pomiedzy rozdzialami). Jedna z moich najbardziej ukochanych pozycji na polce. Zastanawiam sie, jak Egmont ma zamiar to wydac. Czy w 12 odcinkach? Tak czy inaczej - redefinicja super-bohatera i podwalina pod wspolczesny komiks angielskojezyczny. Jak sie to przeczyta, mozna potem zauwazyc, jak wielu tworcow jest do dzis pod wplywem tego tytulu. Zarowno fabularnie (Moore to mistrz), jak i graficznie (Gibbons mial tam ciekawe pomysly, o ktorych wiecej kiedy indziej). Tomek Kreczmar juz sie szykuje... :wink:
Punisher Ennisa to b. nierowna seria. Zalezy, co wydadza.
V for Vendetta - Moore'a to ja polecam w ciemno. Nudzic sie nie bedziesz.
Darkness - raczej obchodzic z daleka, wg mnie.

Offline Kurczaczek

Pieśń Strzyg
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 07, 2002, 06:16:11 pm »
Pieśń Strzyg: Wlasnie przeczytalem- sredniawa seria i chyba nie bede jej kupowac- dobrze, ze mam pakt z diablem, ktory ostatnio pozwala mi wymieniac w sklepie te komiksy, ktore mi sie nie podobaja...  :twisted:  Nie jest tragiczna, nie chce odstraszac od niej, ale mnie pomprostu jakos nie wciaga... moze w poniedzialek wezme zamiast niej Vlada i to bedzie lepsze... a tak wogule- czy jest juz gdzie Universal War One?
...

Offline KoM@R

Re: Zmiana nazwy i nowe pozycje
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 07, 2002, 06:29:58 pm »
Cytat: "Kurczaczek"

Punisher Ennisa (czy to zwykly marvelowy mainstream?)

niestety tak ....
mmmm....

Offline pookie

Re: Pieśń Strzyg
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 07, 2002, 11:06:13 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
Pieśń Strzyg: Wlasnie przeczytalem- sredniawa seria i chyba nie bede jej kupowac- dobrze, ze mam pakt z diablem, ktory ostatnio pozwala mi wymieniac w sklepie te komiksy, ktore mi sie nie podobaja...  :twisted:  Nie jest tragiczna, nie chce odstraszac od niej, ale mnie pomprostu jakos nie wciaga... moze w poniedzialek wezme zamiast niej Vlada i to bedzie lepsze... a tak wogule- czy jest juz gdzie Universal War One?


Universal War One zostanie wydany dopiero w drugiej połowie grudnia, niestety. A to komiks, w który warto zainwestować gotówkę. A Gwiazdę Pustyni już czytałeś? Bardzo fajny (kolejny) efekt współpracy Desberga i Mariniego. Mam wydanie francuskie, ale w dwóch albumach, dlatego na pewno sięgnę po Gwiazdę z Egmontu.
 for Pookie

Offline Kurczaczek

Gwiazda Pustyni
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 08, 2002, 02:10:22 am »
Gwiazda Pustyni: Miodzio- jak na razie moj typ na komiks grudnia, ale pozyjemy zobaczymy, jeszcze nic nie jest przesadzone... w kazdym razie fajny komks, swietna kreska- cudowny popis Mariniego, ach te kadry... chyba nie raz przejze ten komiks, by nacieszyc swoje oczy... :) Fabularnie jest juz mniej super, ale nie jest zle, akcja wciaga i naprawde sprawia, ze chce sie dowiedziec jak to sie wszystko skonczy...
...

Offline An-Nah

Nowości
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 08, 2002, 06:59:46 am »
To są jeszcze ludzie, którzy mają kasę i nie wiedzą, co kupić???????????
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Piotr Witkowski

Nowości
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 08, 2002, 09:14:24 am »
Ha, ha, a co Ty byś kupiła?

Offline Kurczaczek

Nowości
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 08, 2002, 11:12:32 am »
Cytat: "An-Nah"
To są jeszcze ludzie, którzy mają kasę i nie wiedzą, co kupić???????????


A czemu jestes taka zdziwiona? Gdybym mial kase taka, zeby kupowac wszystko co wychodzi to nie byloby sprawy, ale poniewaz np. w grudniu Egmont startuje 4 nowe serie, a moge kupic np. jedna z nich, to fajnie by bylo wiedziec ktora
...

Offline An-Nah

Nowości
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 08, 2002, 12:34:43 pm »
Po pierwsze, nie mam kasy...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Kurczaczek

Apokalipsomania
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 11, 2002, 01:50:51 pm »
Apokalipsomania- przeczytalem to wczoraj- no coz, gdyby nie trzy pierwsze strony to moze i bym to kupil, niemniej akcja prowadzona dosyc ciekawie, a jesli chodzi o fabule, to aby ja w pelni ocenic trzeba jeszcze poczekac przynajmniej do #2, ale jest to seria na ktora warto zwrocic uwage...

A tak poza tym, toczy jestem jedyna osoba, ktora czyta jakies nowosci, czy po prostu jednyna, ktorej chce sie podzielic swoim zdaniem na temat komiksow z innymi :?: Serio nie kupiliscie nic nowego z Egmontu w grudniu? :(
...

Offline Kurczaczek

Nowości
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 11, 2002, 01:54:43 pm »
Zmienilem tytul- moze tamten nie byl jasny i nie podobal sie...:(
...

Offline Cujo

Nowości
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 11, 2002, 01:59:23 pm »
Dzisiaj kupilem "Gwiade pustyni". Przeczytam - powiem co sadze.
Kupujac w warszawskim empiku ten komiks, rozgladalem sie za "Vladem" i "Apokalipsomania". Niestety nie bylo. W oczy mi sie rzucila "Piesn strzyg", ale nie kupilem na razie bo ten styl rysowania nie bardzo mi podchodzi a i fabularnie slyszalem ten komiks nie do konca wyrabia. Moze ktos ma inne zdanie? Chetnie sie dam namowic na kupno ;)
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

 

anything