trawa

Autor Wątek: Scorpion, ha  (Przeczytany 68671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline badday

Odp: Scorpion, ha
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 01, 2013, 02:26:00 pm »
Teraz to tylko mieć nadzieję, że dla Taurusa sprzedaż będzie co najmniej zadowalająca :) ale ja bym tego się nie obawiał.

A ja tak.
Sprzedaż Skorpiona (z Egmontu) nie była zadowalająca, a teraz odpadają tacy jak ja, którzy chętnie kupiliby nowy tom ale nie maja jak zdobyć poprzednich części.

Offline vision2001

Odp: Scorpion, ha
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 01, 2013, 02:38:10 pm »
A ja tak.
Sprzedaż Skorpiona (z Egmontu) nie była zadowalająca, a teraz odpadają tacy jak ja, którzy chętnie kupiliby nowy tom ale nie maja jak zdobyć poprzednich części.
Zdobyć to można - wystarczy wejść na allegro. Tylko ceny czasem strasznie zaporowe. Ostatnio komplet poszedł za 256 pln - co daje 42,67 za tom. A Taurus (okładkowo) wydaje tom za 37.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline freshmaker

Odp: Scorpion, ha
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 01, 2013, 05:48:02 pm »
kupuj kupuj. może będzie wznowienie. poprzednie części startowały w polsce ponad 10 lat temu. historia zna już takie przypadki - przykładowo XIII czy usagi.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

N.N.

  • Gość
Odp: Scorpion, ha
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 01, 2013, 06:25:38 pm »
kupuj kupuj. może będzie wznowienie. poprzednie części startowały w polsce ponad 10 lat temu. historia zna już takie przypadki - przykładowo XIII czy usagi.
Przecież można zapytać w Taurusie, czy planują wznowienie

Offline freshmaker

Odp: Scorpion, ha
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 01, 2013, 06:43:35 pm »
oczywiscie mozna, ale pewnie dane sprzedazowe tomu 7 beda mieli za jakies 3 miechy - a zakladam ze to przesadzi sprawe.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Vesol

Odp: Scorpion, ha
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 01, 2013, 07:25:49 pm »
 Z chęcią bym kupił ale czy da się go czytać bez znajomości poprzednich tomów ?? Jak bardzo fabularnie jest powiązany z wcześniej wydanymi częściami ??

Offline vision2001

Odp: Scorpion, ha
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 02, 2013, 12:54:26 am »
Z chęcią bym kupił ale czy da się go czytać bez znajomości poprzednich tomów ?? Jak bardzo fabularnie jest powiązany z wcześniej wydanymi częściami ??
Bardzo powiązane. Totalna kontynuacja rzeczy od tomu 1.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline freshmaker

Odp: Scorpion, ha
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 02, 2013, 12:35:33 pm »
ja czytałem skorpiona tak jak sie ukazywal, czyli ostatni tom kilka lat tem, więc specjalnie nie pamiętałem fabuły. czytając 7-mkę można spokojnie wywnioskować co działo się wcześniej i nabrać apetytu na wcześniejsze albumy.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Vesol

Odp: Scorpion, ha
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 02, 2013, 05:47:45 pm »
no tak ale brak dostępności poprzednich części albo płacenie za nie dość dużych pieniędzy  raczej nie zachęca do kupna siódmego tomu...niestety.

Offline Damian xyz

Odp: Scorpion, ha
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 02, 2013, 05:57:04 pm »
ja czytałem skorpiona tak jak sie ukazywal, czyli ostatni tom kilka lat tem, więc specjalnie nie pamiętałem fabuły. czytając 7-mkę można spokojnie wywnioskować co działo się wcześniej i nabrać apetytu na wcześniejsze albumy.

Miałem dokładnie tak samo i potwierdzam, że spokojnie można się zorientować w sytuacji.

Z tego co pamiętam z rozmowy na festiwalu w Łodzi to Taurus ma tylko kontynuować i nie wznawiać, ale od tamtej rozmowy mogło się przecież wiele zmienić.

fragsel

  • Gość
Odp: Scorpion, ha
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 02, 2013, 06:49:37 pm »
A gdyby Taurus nie wznowił a stare egzemplarze miały ceny kosmiczne to dla niefrancuskojęzycznych jest wersja cinebook po angielsku. na stronie wydawnictwa dwupaki 1-2 oraz 3-4 po funtów 9,99 a pojedyncza 5 i 6 po 5.99. wiem, że są też na bookdepository. ja sobie 7 kupię od Taurusa, jak sobie narobię smaka to się pierwszych 6 kupi bez spinki

Offline janjedlikowski

Odp: Scorpion, ha
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 07, 2013, 10:20:22 pm »
No fantastycznie się bawiłem czytając poprzednie tomy ponownie i tom najnowszy. Już nie mogę się doczekać kolejnego, oby jak najszybciej  :biggrin:

Offline TAURUS MEDIA

Odp: Scorpion, ha
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 11, 2013, 12:30:10 pm »
Witam

chciałbym uspokoić wszystkich miłośników serii "Skorpion". Wyniki sprzedaży po 3 tygodniach są więcej niż zadowalające :).

Następne tomy serii wydamy w czerwcu i listopadzie br.

pozdrawiam
Taurus Media
TAURUS MEDIA

Offline janjedlikowski

Odp: Scorpion, ha
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 17, 2013, 01:56:37 pm »
Witam

chciałbym uspokoić wszystkich miłośników serii "Skorpion". Wyniki sprzedaży po 3 tygodniach są więcej niż zadowalające :).

Następne tomy serii wydamy w czerwcu i listopadzie br.

pozdrawiam
Taurus Media



Super, już nie mogę się doczekać.  A kiedy tom 10?

Offline Piniooo

Odp: Scorpion, ha
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 17, 2013, 09:02:17 pm »
Witam

chciałbym uspokoić wszystkich miłośników serii "Skorpion". Wyniki sprzedaży po 3 tygodniach są więcej niż zadowalające :smile: .

Następne tomy serii wydamy w czerwcu i listopadzie br.

pozdrawiam
Taurus Media



Jeśli tak jest, to czy jest możliwość dodruków wcześniejszych tomów?

 

anything