Autor Wątek: LotR w Katowicach  (Przeczytany 22916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gaweł

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 14, 2004, 01:07:52 pm »
Heh chodzi wam o kawalerię do Lotra?? Pięciu jeźdzców Minas Tirith kosztuje 140 zetka, a osobny jeden kosztuje 32 złote :) Figurka metalowa :D Chyba że riders of rohan :P
Stalinogród?? Chyba chodzi o mnie :) Katowice tak się nazywały w 1955 :)
Ogoo1: Zależy na ile punktów... Jeżeli na 1000 pkt to minimalnie tak z 260 złotych (np 4#Warriors of the last aliance), policzyłem :) Wychodzi równo 992 punkty :)
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Ogoo1

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 14, 2004, 01:11:37 pm »
Hmm na początek chyba 1000 pts, tylko że do tego jeszcze jakiś generał by się przydał + jakiś book z zasadami (ile zasaday kosztują  :? ). Thx za zainteresowanie ;).

Pozdrawiam

Offline Christoph

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 14, 2004, 03:45:51 pm »
Generał? Hmm, bohaterowie są sprzedawani w różnych boxach ale też pojedyńczych blisterkach, jakkolwiek nie musisz ich wystawiać w armii jeżeli nie chcesz.

Rulebook jest w podstawce za 240, sam kosztuje coś ze 120. No, ale zawsze możesz poszukać okazji na Allegro...

Cytuj
bo sie tam chyba przeprowadze


Katowice zagłębiem LOTR battle game, nieźle  8)
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline Gaweł

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 14, 2004, 06:38:41 pm »
Podręcznik chyba łatwiej i taniej skserować... Generał :D Może jakiś bohater zamiast tego?? Elrond albo coś w tym stylu :) Przydaje się...
Christoph: Czemu zmieniłeś avatara?? ten jest jakiś taki dziwny... Bardziej podobał mi się z something wicked.
Idzie ktoś z forumowiczów jutro na KNŻeta??
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Ogoo1

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 14, 2004, 07:56:59 pm »
1. Co to KNŻ ?? (mieszkam w Tychach więc mam niedaleko:))
2. Macie ktoś udostępnić mi podręcznik ?? :p.

Pozdrawiam

Jankiel

  • Gość
LotR w Katowicach
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 15, 2004, 09:04:34 am »
Kazik Na Żywo :)
A armia na 500 pts spokojnie wystarczy. Będzie to kosztować około 200 zł. Rulebooki mam wszystkiedo udostępnienia, za tydzień w czwartek pewni będzie jakiś pokaz władcy (chyba, że będę miał egzamin w tym dniu).

Jankiel

  • Gość
LotR w Katowicach
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 17, 2004, 10:01:30 am »
W najbliższy czwartek(22 stycznia) w katowickim Bardzie w godzinach 15-17 odbędzie się prezentacja Powrotu Króla (wszystkich nowych zasad i charakterystyk). Każdy chętny do wzięcia w niej udziału może przynieść jakiś swój oddział (koło 10 zwykłych modeli) i bohatera. Jeżeli komuś zabraknie (lub nie będzie miał) swoich modeli, będzie mógł pozyczyć ode mnie :) .

Offline Gaweł

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 17, 2004, 11:41:29 am »
Czyli przyniose moje modele... Nowe zasady itp, wreszcie się dowiem co dokładnie zmienili :D Kto będzie ją prowadził??
Bioły, Maximus, Christoph: Zwiewamy ze szkoły bo musimy na 15 zdążyć, to będzie koniec semestru więc już nic nam nie zrobią :)
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Christoph

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 17, 2004, 01:35:18 pm »
Kuchwa, od 15:00 ??  :cry: Nie wiem czy się nam uda dotrzeć na miejsce  :roll: ...
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline Maximus

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 17, 2004, 03:59:32 pm »
Dobra gawel  Jak co to twoja wina Mamy dowody na forum A poza tym czy ty nie masz wzorowego zachowania ty PROWODYRZE !  :lol:  :)  :D
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Bioły

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 17, 2004, 04:48:42 pm »
Kurcze szkoda że to sie zaczyna o 15 a nie o 16  :cry:  :(
Gaweł ja bym sie zwolinil z ostatniej lekcji ale to jest chemia :|  a wiesz ze chemie ciezko skumac  :wall:  :( . Ja postaram sie przyjechac na 16 mam nadzieje ze duzo nie sterace :?

Jankiel: Dzisiaj rozmawialem z z z ... kurcze zapomnialem jak sie naywa (dziawczyna ktora sprzedaje w Bardzie) i powiedziala mi ze bedzie z Toba prowadzic lorda (to jest to o czym mowiłes :? ) , mowila cos o punkatach za pomalowane armie czy cos takiego . O co dokładnie chodzi :?
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Gaweł

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 17, 2004, 05:05:38 pm »
Jeżeli przekonam mamusię (:D:D:D) jakie to jest dla mnie ważne to może mnie zwolni a jeżeli nie to prosto ze szkoły idziemy na przystanek i pojedziemy busem o 15:20 :)  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :death:  :evil:  :chaos:
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Jankiel

  • Gość
LotR w Katowicach
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 22, 2004, 05:58:23 pm »
Było ok, mam nadzieję, że wszystkim się podobało. Plotki o pomalowanych armiach były przesadzone :giggle: , ale bedzie to premiowane pewnie na turniejach. W przyszłym tygodniu nauka malowania - czekam na propozycje - Orki? Uruk-hai? Gondor? Rohan?

Offline Gaweł

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 22, 2004, 06:37:44 pm »
Sama gierka była spoko :D Wprawdzie każdy rozgrywał takjakby własną bitwę (czekaliśmy na inicjatywe), ale jak na prezentacje to spoko :D Będzie ta nauka malowania od 14 do której?? Niestety w czwartki kończymy o 15:05... :( Może Minas Tirith albo orki :) Oczywiście nam się podobało :)
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Jankiel

  • Gość
LotR w Katowicach
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 22, 2004, 06:46:22 pm »
Od 14 do 18. Mam tego sporo do pomalowania, może kogoś przynajmniej przy okazji czegoś nauczę :)