Autor Wątek: LotR w Katowicach  (Przeczytany 22895 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jankiel

  • Gość
LotR w Katowicach
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 26, 2004, 06:48:53 pm »
Wszystko trwa do 18, nie ma żadnych sztywnych terminów. Jak ktoś się spóźni, nie stanie się nic strasznego.

Jankiel

  • Gość
LotR w Katowicach
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 27, 2004, 01:29:33 pm »
Wrzucam też regulamin ligi Władcy Pierścieni

1. Rozgrywki ligowe rozpoczynają się 1 II 2004

2. Każdy z zapisanych do niej graczy będzie musiał stoczyć dwie bitwy z każdym ze swoich przeciwników. Dokładny system przydzielania par zostanie podany po zapoznaniu się organizatorów z ilością graczy

3. Armie tworzone są na 500 pts, można korzystać z  Wolnych Ludów albo Sił Ciemności, z następującymi wyjątkami:

- Można przeznaczyć maksymalnie 250 punktów na bohaterów (trolle liczone są jako bohaterowie)
- Nie można wystawiać Toma Bombadila ani Goldberry
- Maksymalnie 1/3 modeli może być wyposażona w broń strzelającą

4. Zapisywać można się u Maćka, Kajtka, Marzeny lub Jankiela, należy podać imię, nazwisko oraz armię (dobrą lub złą stronę)

Offline Bioły

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 27, 2004, 01:38:40 pm »
Jeaa :) Wkoncu...... Super :)

 :lol: Mam jeszcze pytanko, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem: Wystarczy mieć jedna stronę czyli albo dobra albo zła :? tak :?
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Maximus

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 27, 2004, 05:38:58 pm »
No nareszcie <sasasasasa> :D . W takim razie na 100% przyjadę w czwartek do barda i w tedy zapiszesz sobie moje dane. Już nie moge się doczekać. A propo czy przy tych rozgrywkach bedzie musiał być ktoś z was w celu zweryfikowania zgodność z wszystkimi zasadmi itd...? :?
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Christoph

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 27, 2004, 07:09:45 pm »
Zgaduję, że pewno będzie jakiś judge jak na turniejach m:tg...
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Jankiel

  • Gość
LotR w Katowicach
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 27, 2004, 07:28:17 pm »
Cytuj
Zgaduję, że pewno będzie jakiś judge jak na turniejach m:tg...

To na turniejach, jeśli już.
W lidze będziecie mogli zagrać sobie o dowolnej porze, zawsze będzie ktoś, kto ewentualnie wyjaśni zasady (obsługa Barda jest przeszkolona).
Cytuj
Wystarczy mieć jedna stronę czyli albo dobra albo zła  tak

Tak

Offline Maximus

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 27, 2004, 08:17:35 pm »
To bardzo dobry pomysl. Będzie sie łatwiej umówić z uczestnikami ligi, chyba ze będą tacy którzy mają bardzo ograniczony czas. Ale w każdym razie i tak bardzo dobry pomysł z tą ligą. Mam jeszcze pytanie :
Jeżeli suma pkt. za moich bohaterów wyniesie o 5 pkt. za duzo to musze jakiegoś sciągnąc czy takie drobne wachania mogą się zdarzyc
i drugie pytnie: Jak mamy rozgrywać bitwy dobro vs. dobro albo zł vs zło, bo teoretycznie jest to wbrew zasadą :? :?
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Jankiel

  • Gość
LotR w Katowicach
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 28, 2004, 09:17:41 am »
Cytuj
Jeżeli suma pkt. za moich bohaterów wyniesie o 5 pkt. za duzo to musze jakiegoś sciągnąc czy takie drobne wachania mogą się zdarzyc

Nie mogą. Mozesz nie wykorzystać pełnych 250 pts na herosów, ale przekroczyć nie możesz nawet o punkt.
Cytuj
i drugie pytnie: Jak mamy rozgrywać bitwy dobro vs. dobro albo zł vs zło, bo teoretycznie jest to wbrew zasadą

W miarę możliwości będziemy dobierali przeciwników, którzy grają przeciwnymi stronami. A później trudno, Elfy będą musiały grzmocić rohańczyków. Konflikty przygraniczne też się zdarzają :)

Offline Gaweł

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 28, 2004, 01:08:42 pm »
Spoko :) Będą High elfy vs High Elfy :) Wreszcie jakaś liga... Jestem ciekawy ile osób będzie wogóle brało udział w lidze :) Ide się dzisiaj zapisać :) Strona dobra oczywiście :D Wreszcie!!
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Lharhard

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 28, 2004, 01:12:45 pm »
Cytat: "Gaweł"
Spoko :) Będą High elfy vs High Elfy :) Wreszcie jakaś liga... Jestem ciekawy ile osób będzie wogóle brało udział w lidze :) Ide się dzisiaj zapisać :) Strona dobra oczywiście :D Wreszcie!!

Katowice ... LOTR, liga, malowanie figsów ... wow tego się po moim pięknym mieście nie spodziewałem :) Trza by się przejść do Barda ;)
Forth! and fear no darkness! Arise! Arise! Riders of Theoden! Ride! Ride to ruin, and the world's ending! DEATH! DEATH! DEATH!"

Offline Bioły

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 28, 2004, 03:22:39 pm »
Cytuj

Nie mogą. Mozesz nie wykorzystać pełnych 250 pts na herosów, ale przekroczyć nie możesz nawet o punkt.


Szkoda :( A jak nie wykorzystam całych 250 pkt na herousów to moge reszte punktów wykorzystac na co innego :?
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Maximus

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 28, 2004, 04:36:57 pm »
Bioły to jest logiczne że tak. Przeciez mozna miec armie na 500 pkt z zastrzezeniami ze na bohaterów max 250. Mozesz wcale nie grac bohaterami i tez bedzie :D .
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Bioły

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 28, 2004, 05:47:47 pm »
OK spoko koloeś tak sie pytam . Dzsiaj w szkole mówiłeś że że napewno bedzie gdzies + - punktów do herousow ...... a jednak nie  :|  Wiec wolałem sie zapytac
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Maximus

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 29, 2004, 06:34:23 pm »
Dziaiaj w Barzie na spotkaniu Lotra było tylko 5 osób :( . Trochę mało no. Ale za to kupa ludzi się przwijała przez bard i kilka osób zakupiło jakieś zestawy z Władcy. :D Jeżeli jestescie z Katowic to przyjędźcie do barda nastepnym razem, zwłaszcza że niedługo zaczyna się liga :D .
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Lharhard

LotR w Katowicach
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 29, 2004, 06:39:58 pm »
Cytat: "Maximus"
Dziaiaj w Barzie na spotkaniu Lotra było tylko 5 osób :( . Trochę mało no. Ale za to kupa ludzi się przwijała przez bard i kilka osób zakupiło jakieś zestawy z Władcy. :D Jeżeli jestescie z Katowic to przyjędźcie do barda nastepnym razem, zwłaszcza że niedługo zaczyna się liga :D .
Eh chciałem przyjść ... ale mam remoncik w domu :( a mój kumpel musiał zmienićwode rybką :) A co bedzie w przyszły czwarek ? O ile coś będzie ... i tak sięmusze wybrać zakupić jakieś figsy ( o ile kaska mi przybędzie :) )
Forth! and fear no darkness! Arise! Arise! Riders of Theoden! Ride! Ride to ruin, and the world's ending! DEATH! DEATH! DEATH!"

 

anything