Autor Wątek: Alchemicy - konieczność czy pasja ;)  (Przeczytany 14319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kilofo-dorf

  • Gość
Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 09, 2004, 08:51:11 am »
nie opisywac nie lkubie czytac postow dluuuugasnych i skomplikowanych i takich z ktorych nie cnier rozumie ......

Offline Szczur

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 09, 2004, 09:47:27 am »
Cytat: "veyDer"
Bycie programistą coś daje 8)


Hehehe :D Też mnie kusi by zrobić sobie po obrazku na każdy dzień tygodnia skryptem shellowym, ale ostatnio za leniwy jestem by nawet sobie stronke odswiezyc ;)

Technicznie! Technicznie! Technicznie! :giggle:
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline veyDer

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 09, 2004, 10:13:17 am »
Cytat: "Szczur"
Cytat: "veyDer"
Bycie programistą coś daje 8)


Hehehe :D Też mnie kusi by zrobić sobie po obrazku na każdy dzień tygodnia skryptem shellowym, ale ostatnio za leniwy jestem by nawet sobie stronke odswiezyc ;)

Technicznie! Technicznie! Technicznie! :giggle:


Ideowo: skrypt wybiera losowy plik z katalogu i wyświetla go zamiast obrazka.

Technicznie: http://home.elka.pw.edu.pl/~brudzki/php/pic.txt
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline Szczur

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 09, 2004, 10:55:00 am »
Cytat: "veyDer"

Technicznie: http://home.elka.pw.edu.pl/~brudzki/php/pic.txt


Chwilowo leży :P

Po co mówiłeś ideowo - cały czas to by była czarna magia i ludzie by się głowili ;)
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline Piter

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 09, 2004, 04:55:15 pm »
A co to znowu za pogaduchy ?? Matko co za ludzie - zostawic takich na pol godziny bez moderowania to sobie spotkania przy herbatce urzadzaja. Przypominam ze na tym temacie rozmawiamy o tym jak to bardzo nie lubimy Bartka i jego armii. To taki anty-fanklub.
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline Fenris

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 09, 2004, 06:47:03 pm »
Ehhh Piotrusiu Panie ty to zawsze durny byłes i nie wiesz z jaką armiabyc w sojuszu  :P .
Ale z jednym się zgode to jest temat o Konforntacji a nie pierdoły i instrukcja obsługi dla nieudolnych jak sobie awatary  zmieniać.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline BeRsErK

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 09, 2004, 09:40:16 pm »
:(  oj ale się porobiło, chłopaki już sami zaczynają kontrolować dozwoloną dawkę offtopów...czuję się taki niepotrzebny :cry:
Chyba pójdę sobie jakieś posty pokasować co by mi się lżej na sercu zrobiło :oops:

Acha co by nie było, że nie na temat - oczywiście, że alchemy to kicha i olbrzymi błąd Rackhama - to miała być poważna gra dla poważnych ludzi a tu wyszli z armią dla noworodków - SKANDAL!!!

Offline Fenris

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 09, 2004, 10:37:45 pm »
Ehhh wy tylko narzekać umiecie :P A ty panie moderator to gdybyś tyle nie zaMUlał to napewno nie musilibyśmy cie wyręczać. :P
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Piter

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 10, 2004, 06:30:44 pm »
Wlasnie Macieju. Od kiedy tego linka czarodziejskiego dostales opuszczasz sie w robocie a wiesz dobrze ze *** czycha hehehehe :silly:

Co do alchemikow to wietrze podla chec zysku panow (i pan) z Rackhama. Wydali armie przegieta i wypuszczaja caly czas bydlaki w stylu dajsratis, aberracja a teraz jeszcze nemezis. A wiadomo ze im wieksze tym drozsze ! Wniosek - kupa ludzmi grajaca ta armia dlatego ze przegieta bedzie musiala wydac kupe kasy na wielkie figurki !! Co wiecej - nie ma co sie dziwic ze non stop cos do alchemow wychodzi - a to sentinele a to box z 50 figurkami co ma jakos wyjsc niedlugo... :roll:
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline Fenris

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 11, 2004, 07:19:30 am »
Chciałem tylko zauważyć że nemezis mimo swoich rozmiarów będzie tansza nawet od Dajsatisa :P . A w pudle z 50 figsami o Alchemików nie ma nic nowego, tylko wszystko to co już wyszło jest zgrabnie opakowane i przygotowane do bitwy Ragnarowej na jakies 1500 pkt :P Więc aż takie fajne to to nie jest.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Piter

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 11, 2004, 03:01:07 pm »
A skad ty kurna mozesz wiedziec ile co bedzie kosztowac ?? Moze jakis kuzyn w Rackhamie co ??
A powiedz mi dlaczego och dlaczego francuziska wydadza tego boxa AKURAT do alchemikow a nie np do Wolfenow ktorzy podobno tez sa taaacy popularni ?? SPISEK !!
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline Fenris

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 11, 2004, 09:19:45 pm »
Bo umiem czytać :P więc wiem ile kosztuje wielkie pudło ( ok 70 euro) a jak ładnie poprosisz to mogę ci nawet powiedzieć co w nim jest. :P
A wspomniane pudło zostało wydane na 6 lecie istnienia firmy Rakham. A dlatego wyszło z Alchemikami gdyż jest to jedna z pierwszych armii jakie powstały do Konfrontacji ( w przeciwieństwie do wilków). Co prawda mogi wydać jakieś pudło z Gryfami ale kto by takie dziadostwo kupił ;)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Ryogaty

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 11, 2004, 10:17:22 pm »
Więc robią pudło z armią dla dzieci żeby maluszkom łatwiej było skompletować armijkę :P Skoro armia nie wymaga znacznego myślenia to po co jeszcze zmuszaćdo myślenia przy jej kupowaniu ;) :P :lol:
amten frajer z drugiej strony to odwieczny wróg,
Rozkaz pada, rzucasz granat, on już jest bez nóg.
Miał 20 lat jak ty i chciał rzucić też.
Ty dostaniesz wielki order, z niego tryska krew.

Offline Piter

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 11, 2004, 10:30:47 pm »
Dokladnie - bedzie "mamo mamo kup mi", a biedna mama nie bedzie miala wyjscia - polozy sie taki Feniek przed sklepem i bedzie plakal i tupal nogami i po sprawie. Kiedys sie dziecko zaspokoilo pudelkiem z klockami Lego (choc to tez drogie jak cholera), a teraz prosze ! Alchemikow im sie zachciewa !

Bartek a skad wiesz ze to bedzie ok 70 euro he ?? I nie odpowiedziales skad wiesz ile nemezis bedzie kosztowac. NIE UNIKAJ ODPOWIEDZI !!
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline Szczur

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 12, 2004, 05:23:37 am »
Tu się Piter z Tobą zgodze, straszny upadek obyczajów obecnie mamy ;)
A żeby było na temat - oczywistym jest, że alchemicy to konieczność. Jak można mówić o pasji jak nikt nie lubi tej armii (gracze Alchemików też jej w skrytości serca nie lubią ale nie chcą się do tego przyznać)  ;)
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

 

anything