trawa

Autor Wątek: Konfrontacyjny Paradox:)  (Przeczytany 54791 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fenris

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 17, 2004, 07:15:29 am »
Buhahahaha jaki niby udaremniony :) . my po prostu przełozyliśmy knucie planów na kolejny dzień :) Szatański plan juz jest :) Tak tak moi drodzy Gryfy oddały się pod sztandary skorpiona :) :P . A co do bitewki to czy niedziela 25 komu zawadza na przegranie preludium w Paradoxie?? Bo tak się wstępnie z szefem umówiliśmy :)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Przemas(MalleusMA)

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 22, 2004, 05:48:33 pm »
Hej! Sesja za pasem, a jakos tak mnie naszlo - moze by zaczac juz ustalac termin malarskiego spotkanka. Ekipa malleusowa powinna stawic sie w komplecie, chetnie podzielimy sie technikami i sztuczkami jak rowniez z przyjemnosca co nieco podpatrzymy :) . Niedlugo powinny w Paradoxie zaczac sie pojawiac modele do Konfrintacji pomalowane przez nas, wiec bedziemy czekali na komentarze...

Pozdrawiam
Przemas(MalleusMA)
url]http://www.maxmini.pl/[/url]

Offline Fenris

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 22, 2004, 06:09:27 pm »
Cóż za auto-reklama :) . A co do terminów to osobiście jestem od 27 ogólnie dostępny więc moze w środe :) ??
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Przemas(MalleusMA)

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 22, 2004, 06:30:54 pm »
Sorki jesli tak to odebrales. Raczej chodzilo mi o zanaczenie, ze pojawia sie osoby ktore nie tylko chca sie czegos nauczyc, ale moga tez co nieco pokazac  :P .
Pozdrawiam
Przemas
url]http://www.maxmini.pl/[/url]

Offline Fenris

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 22, 2004, 06:42:41 pm »
Hehe z tą autoreklama to dowcip :P . A co do malowania to sam bym się z chęcią  czegoś dowiedział wieć jak bedziecie w paradoskie po 27 to dajcie znac
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Folko

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 22, 2004, 08:43:42 pm »
Witajcie
 Co do figurek i auto - reklamy to w Paradoxie można już obejrzeć Moje Skromne Figuraski  :oops:  do Warmastera, Chainmaila i kilka innych. A także jest tam Delaque mojego kumpla. Sądzę że z czasem pojawią się nowe.
Kurczę,wszyscy kończą po 27.01 sesję a mi się wtedy egzaminy zaczunają   :wall: Ale nic,jak będzie termin to z pewnością się pojawię.

Offline Mythos

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 22, 2004, 10:53:39 pm »
Ja przyjdę do Paradoxu w niedziele, wieczorkiem ok 19 pewnie, bo bedziemy wlasnie wracac z Nowego Sacza, potem planuje przyniesc Hybrida we wtorek - sporo widzów sie zapowiada wiec rezerwujcie miejsca. Dzis parę osób umawialo sie juz chyba od 10.30 czy 11 na gry w niedziele.
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline veyDer

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 23, 2004, 04:35:55 am »
Zgadza się, BeRsErK wymyślił jakieś chore zasady :P

200 PA, 3-8 figurek, min. 1 heros, 6 tur lub 1.5h
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline Szczur

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 23, 2004, 06:24:19 am »
Ja tam wpadam we wtorek :)

P.S. Moja sesja zaczyna się koło 27 - czyli wtedy zacznę mieć więcej wolnego czasu :giggle:
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline BeRsErK

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 23, 2004, 10:29:01 am »
Cytat: "veyDer"
Zgadza się, BeRsErK wymyślił jakieś chore zasady :P

200 PA, 3-8 figurek, min. 1 heros, 6 tur lub 1.5h


Po pierwsze to nie wymyślił tylko został zmuszony przez Pietruchę :P
Po drugie to może być śmieszne :P
Po trzecie wymyśl scenariusze to będzie jeszcze weselej:)
Po czwarte...I KTO TO MÓWI  :lol:

Offline BeRsErK

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 25, 2004, 06:17:26 pm »
To będzie prywatna wiadomość do Bartka R. - TY KANCIARZU :P

Primo - upgrade do FAQ'a jasno mówi, że punkty za zmienianie lv w lataniu odejmuje się przed podwajaniem ruchy w szarży :P
Secundo - Reaper tak jak mówiłem ma 15 ruchu w locie :P :P
Po trzecie Vallar of Endimyon nie może rzucać czaru, który ma częstotliwość rzucania = 1 a więc...rift :P :P :P

Offline veyDer

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 25, 2004, 06:37:14 pm »
Cytat: "BeRsErK"
To będzie prywatna wiadomość do Bartka R. - TY KANCIARZU :P

Primo - upgrade do FAQ'a jasno mówi, że punkty za zmienianie lv w lataniu odejmuje się przed podwajaniem ruchy w szarży :P

OK, zapamiętam.

Cytat: "BeRsErK"

Secundo - Reaper tak jak mówiłem ma 15 ruchu w locie :P :P

To jakaś tandeta straszna w takim razie :P

Cytat: "BeRsErK"

Po trzecie Vallar of Endimyon nie może rzucać czaru, który ma częstotliwość rzucania = 1 a więc...rift :P :P :P

Chwilunia, chwilunia... Odróżnij częstotliwość 1 od Unique. 1 oznacza, że można rzucić raz na turę, Unique, że raz na grę. Valour (nie Vallar :giggle:) nie pozwala rzucać czarów o częstotliwości Unique.

Jak wyniki?
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline BeRsErK

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 25, 2004, 07:05:16 pm »
Ha,ha,ha Vallar, ha..h..
przetłumaczone z całości tekstu o Valour of Endimyon
"It is impossible to carry the two artifacts simultaneously. At the time of the constitution of the armies, choose six different magic spells resulting from the Elementary Way and which are made up neither of Light, nor of Darkness. Their respective Powers must lie between 1 and 4 and their Frequency should not be Unique. The highest value in P.A. among those of the magic spells is added to that of the artifact. Allot to them finally each one a number, from 1 to 6. Launch D6 before each Jet of Tactic and reveal the magic spell corresponding to the result. The carrier of the Value of Endimyon will be able to launch the magic spell indicated only once during the turn, even if he is not Magicien. It will carry out the Incantation with the smallest necessary threshold and the artifact will provide the minimum number of gems necessary. The Value of Endimyon does not have a score To be able: its carrier makes a success of the Jet of Incantation on any result except one 1. Competence Spirit of/X does not apply. P.A. 22"

Teraz się pośmiej Panie - trudność na 6.000.000 :P

Offline veyDer

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 26, 2004, 06:02:09 am »
Cytat: "BeRsErK"
It will carry out the Incantation with the smallest necessary threshold and the artifact will provide the minimum number of gems necessary.
Teraz się pośmiej Panie - trudność na 6.000.000 :P


A jaka w takim razie jest minimalna trudność czaru o zmiennej trudności? To zdanie powyżej oznacza, że np. czaru Fire Ball nie rzucisz z kosmicznym poziomem trudności, bo przedmiot nie zapewni dodatkowych gemów. Albo Kiss of Mnemosyne - stopień trudności wynosi 4+MOC przeciwnika.

Jednak widząc, co to potrafi, trzeba by jakoś ograniczyć ten przedmiot. Jaka wobec tego powinna być górna granica zmiennego poziomu trudności dla takich czarów, jak Chthonian Eruption, Rift, Strident Whistle czy Ball of Flames? Ja proponowałbym w takim razie 2 lub 3, bowiem jest to równe minimalnej Mocy + 2 (minimalny wynik rzutu kością). Kwestia tylko, czy minimalna Moc jest równa 0 czy 1.
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline BeRsErK

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 26, 2004, 11:27:39 am »
po pierwsze to chyba pisało, że czary nie mogą przekroczyć poziomu mocy = 4 a Chthonian Eruption to chyba 5 ;)

Co do poziomu mocy jaki daje(dodaje) ten artefakt to obstawiał bym 0 bo artefakt nic nie mówi o dodawaniu powera posiadaczowi, po prostu może on rzucić ten czar na 2+. A co do trudności czaru to jak masz szczęście to i wyrzucisz te 2/3 x 6 i bedziesz miał wesoło - przedmiot raczej przeznaczony dla magów i wtedy może być ciekawie ale cóż chciało sie kombinować to teraz głowa boli :P