Autor Wątek: Konfrontacyjny Paradox:)  (Przeczytany 54056 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fenris

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 29, 2004, 12:54:20 am »
Ja tam jestem za poźniejszą opcja jakas 12 ;) . W koncu kiedyś trzeba bedzie pojść spac :)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline veyDer

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 29, 2004, 06:17:44 am »
Ja się mogę zjawić koło 10, najwyżej zagram z kimś towarzysko ;)
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline Szczur

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 29, 2004, 09:40:32 am »
Ja będę o 10 :)
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline Alchemik

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 29, 2004, 11:50:47 am »
ja bede o 10 ale zostane najprawdopodobniej do 14

takie czasy :giggle:
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline BeRsErK

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 29, 2004, 12:00:45 pm »
Oki czyli mamy na 10 cztery osoby w tym jedną zmiane o 14 idzie Tomek ( :cry: ) ale za to w tym samym czasie ze szkółki przychodzi Piter  :twisted: + Bartek na 12 i możliwe przybycie innych niespodzianych gości :)

Czas od 10, niedziela, 3 bitwy po 8 tur albo 2 godziny, przerwy po 20 min, przewidziany koniec - 17. Wszelkie ostre narzędzia zostawiamy u szefa lokalu, w razie oporów - rewizje osobiste oraz silna dawka neospazminki wiec lepiej być cacy :twisted: .

Oki to ogłaszam nimniejszym, że mamy rozgrywki  :cheers:  :joker:  :guitar:  :crazy:

PS - przytaszczciew z domu wszystko co przypomina górki, lasek, mosty i rzeczki :D

PS2 Bartek poszukaj w tej Twojej Powergamer'skiej głowie jakichś 3 zwariowanych scenariuszy :D

Offline Fenris

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 29, 2004, 12:32:56 pm »
ja tam chciałe panie Maćku powiedzieć tylko że w naszym środowisku jest co najmniej 2 Bartków (nawet Bartłomiei ) i obaj sa wyzywani od jakis pawergemerowców. A co do veyDera to z najnowszych wieści ma on w pon koło (czy tam egzamin) wiec jego obecność stoi pod dużym znakiem zapytania. A jak nie bedzie po równo to powiedzcie to może zjawie się wcześniej. Bo z najnowszysch wieści po wizycie we Wrocku w Wawce bedziemy juz w sobote w nocy :)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Ryogaty

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 29, 2004, 06:15:27 pm »
hehe zmartwić was? też jestem Bartek, i jestem z Legionowa jak VeyDer i co gorsza też mam w pon. egzamin.... :D

@ re down:
nie ma problemu, po prostu będę na czele tabeli w lidze (odwróć tabele me na czele :D)
Jak Bartek R. będzie jechał o jakiejś sensownej godzinie (bo o 10 to będę smacznie lulał pewnie) to postaram się też wpaść :P
amten frajer z drugiej strony to odwieczny wróg,
Rozkaz pada, rzucasz granat, on już jest bez nóg.
Miał 20 lat jak ty i chciał rzucić też.
Ty dostaniesz wielki order, z niego tryska krew.

Offline BeRsErK

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 29, 2004, 06:22:27 pm »
No to teraz musisz się wykazać czymś, żeby Cię rozpoznawano bo Bartek R. jest od dziwnych i pseudopowergamerskich pomysłów a Bartek K. jest od najbrzydszej armii :P

A teraz na serio to kto bedzie na 100 % w niedzielę o 10 - Tomek ma być do 14, Krzysiek niby ma być ale się chłopakom tłumaczy na forum WZ'tki, że ma egzamina, Bartek ponoć też się wacha, Pietrucha od 14?????
No więc jak :?

Offline veyDer

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 29, 2004, 07:02:40 pm »
Cytat: "Fenris"
ja tam chciałe panie Maćku powiedzieć tylko że w naszym środowisku jest co najmniej 2 Bartków (nawet Bartłomiei ) i obaj sa wyzywani od jakis pawergemerowców.


Właśnie, to oburzające!  :x

:giggle:

Cytat: "Fenris"

 A co do veyDera to z najnowszych wieści ma on w pon koło (czy tam egzamin) wiec jego obecność stoi pod dużym znakiem zapytania.


Hmmm... A nie implikuje B :P
Egzamin mam, ale będę się do niego uczył jutro i w sobotę, zresztą w poniedziałek mam o 14:00 i pewnie jak przed większością egzaminów ekipa zwali się na uczelnię na 8:00, żeby przez kilka godzin wykuć się rozwiązywania zadań (i w ten sposób zaliczamy już 5 semestr :lol:)
Reasumując... zakładam, że będę w niedzielę o 10:00. Jakby się coś miało zmienić, dam znać.
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline veyDer

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 29, 2004, 07:19:41 pm »
Cytat: "BeRsErK"
PS2 Bartek poszukaj w tej Twojej Powergamer'skiej głowie jakichś 3 zwariowanych scenariuszy :D


Żaden problem :twisted:
Jutro rano wrzucę na forum.
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline BeRsErK

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 29, 2004, 07:23:16 pm »
No to mamy już kilka osób, stoły i najkreatywniejszego scenarzystę Konfrontacyjnego :giggle:  - Liga rządzi, Liga radzi, Liga nigdy was nie zdradzi :D:D

PS pamiętajta o terenach ;)

Offline Overkill

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 29, 2004, 07:57:05 pm »
1234567890987654321

Offline Fenris

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 29, 2004, 08:52:11 pm »
no ja jak wróce w sobote to postaram się na 10 dotrzeć ;) . (Specjanie Piotrusiu Panie dla ciebie :) )
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Folko

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 29, 2004, 09:00:54 pm »
Hejka
W niedzielkę i ja się pojawię,bo mam sprawy niedaleko paradoxu do załatwienia. Czy była by możliwość dołączenia do ligii później? Np. za miesiąc??  :oops:  Dajcie znać!

Offline Fenris

Konfrontacyjny Paradox:)
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 29, 2004, 09:04:21 pm »
Możliwość dołaczenia do ligi jest w każdej chwili nawt w tą niedzielke jak załatwisz wszystkie sprawy :) . A tak na serio to jak się juz w jakąś niedzielke pojawisz i zagrasz pierwsze bitwy to zostaniesz umieszczony w rankingu i będziesz członkiem Ligi (oczywiście po przejściu surowych testów wstępnych: musisz wygrać z Piotrusiem Panem pojedynek w piciu <herbaty oczywiście> :P ).
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt