trawa

Autor Wątek: Rafał Dębski  (Przeczytany 12460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wielki Post

Rafał Dębski
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 07, 2004, 03:20:23 pm »
Jak widzę, towarystwo wzajemnej adoracji. Mżna się było tego spodziewać.
Nie upieram się, że Koniokrad to Szmidt. Ale naczelny SF niejedno ma imię  :D . Może nosic i takie.
Cieszę się, że Rafał Dębski potwierdza moje zdanie o jego talencie. To miłe nie pomylić się :D

Offline mr.maras

Rafał Dębski
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 08, 2004, 12:34:18 pm »
Nie. To nie jest towarzystwo wzajemnej adoracji... Nie znam osobiście Roberta Szmidta, nie znam również Rafała Dębskiego. Nic mnie z nimi nie łączy (poza układem literat-redaktor-czytelnik) i nie mam żadnego interesu by w jakikolwiek sposób wazelinować. Za to Wielki Post, jak wnioskuję z wypowiedzi, ma powody by obu panów nie darzyć sympatią. Tylko po co epatować swoją frustracją na Forum?
Spalić po przeczytaniu.

Offline Vanin

Rafał Dębski
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 08, 2004, 01:40:32 pm »
maras, daj sobie spokój. Na trola jest tylko jeden sposób i na pewno go znasz.

Offline Koniokrad

Rafał Dębski
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 17, 2004, 10:56:50 am »
Przeczytałem nowy numer SF od deski do deski. Naprawde mocny. Chyba wszystko mi się podobało.
A tekst szanownego autora Dotyk kata? Powiem tylko tyle - o kurde!

Offline Koniokrad

Rafał Dębski
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 01, 2004, 11:48:50 am »
Żeby mnie Mr Maras nie bił, nie zakładam nowego wątku, tylko wracam to tego, jaki już na forum był.

Pytanie do red. Szmidta:
Kiedy konkretnie pojawią się w księgarni "Łzy Nemesis"? Bo po raz kolejny narobił Rednacz apetytu i czy się tylko na tym znowu nie skończy?

Offline mr.maras

Rafał Dębski
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 01, 2004, 12:17:04 pm »
:twisted:  w porządku, to widać silniejsze od forumowiczów i dopóki nie będzie możliwości łączenie tematów trzeba z tym żyć.
Spójrz Koniokradzie w dół, tam jest temat "Do red. Szmidta" na przykład, jest także przyklejony temat o nowych numerach Science-Fiction (to odnośnie przedostatniego posta)...
Proponuję przepisać posty...
Spalić po przeczytaniu.

Offline Jimmy

Rafał Dębski
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 04, 2005, 05:47:42 pm »
Bardzo podobał mi się "Pasterz upiorów", trochę mniej "Zwykła dziewka", a jeszcze mniej "Tajemnic śmierci Alberto Diaza"... niestety, jak juz gdzies wspominalem, ostatnio jestem nie na czasie wiec to tyle co moge powiedziec o Rafale Debskim ;)

Offline Koniokrad

Rafał Dębski
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 16, 2005, 09:19:30 am »
To faktycznie masz spore zaległości. Rafał Dębski od tamtego czasu wydał jeszcze ładnych parę opowiadań. Polecam szczególnie "Kosmiczne opętanie" i cykl "Łzy Nemesis".

Offline Koniokrad

"Łzy Nemesis" Rafała Dębskiego
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 26, 2005, 10:32:48 am »
Nareszcie ukazały się wyczekiwane "Łzy Nemesis", chociaż nie wydane przez Aresa, ale Copernicusa. Kupiłem, przeczytałem i uważam, że to świetna książka. Ktoś jeszcze czytał?

Offline Votan

Rafał Dębski
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 28, 2005, 08:48:38 am »
Czytałem i polecam. Świetnie napisane, doskonale opowiedziana historia. W dodatku, wyjąwszy wątek fantastyczny, można się z tego uczyć o trzeciej wyprawie krzyżowej. Wiem coś o tym ,bo wyprawy krzyżowe to mój konik.

Offline Koniokrad

Rafał Dębski
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 31, 2006, 08:55:13 am »
Mam pytanie do Autora. Jeśli w ogóle się pojawia na tym forum. Czy jest planowane wydanie drugiej części "Łez Nemezis?"

Offline andre

Rafał Dębski
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 31, 2006, 12:53:32 pm »