Autor Wątek: Zmiany  (Przeczytany 145570 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline daysleeper

Zmiany
« dnia: Czerwiec 12, 2003, 11:51:28 pm »
Dlaczego na forum nie ma opcji "Quick Replay" wzorem www.druchii.net??
Uważam że jest to bardzo przydatne i znacznie usprawnia dzialanie forum...
...nawet sam Mesjasz był na sprzedaż..."

Offline Pokpoko

Zmiany
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 13, 2003, 06:55:01 am »
eee...a cp to robi?

Offline Janek Pietkiewicz

Zmiany
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2003, 09:13:34 pm »
Chyba "quick reply" (szybka odpowiedź), a nie "quick replay" (szybki replay :D). Generalnie chodzi tu o możliwość dodawania postów bez klikania "odpowiedz" - pole edycji znajduje się bezpośrednio pod postami innych użytkowników.

Pomysł nie jest zły, a jego realizacja bardzo prosta (wystarczy użyć bardzo małego phpBB-hacka). Proponuję skontaktować się jednym z Administratorów  :P

Offline surmik

Zmiany
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2004, 04:11:14 pm »
Juz niedlugo, a dokladnie najprawdopodobniej w piatek rano nastapi upgrade silnika forum. W zwiazku z tym chcialbym abyscie w tym temacie wpisywali wszelkie modyfikacje, ktore z checia widzielibyscie na forum. Ja mam juz pare rzeczy przygotowanych, ale moze cos istotnego pominalem. Dzielcie sie pomyslami :D
Pozdrowienia,
Marek

Anonymous

  • Gość
Zmiany
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 14, 2004, 06:10:10 pm »
Ehh..
no wiec tak
1/ mozliwosc profilowania wygladu, ignorowania tematow i uzytkownikow
2/ uwdocznienie ilosci nieprzeczytanych notek od ostatniej wizyty na stronie tytulowej
3/ mozliwosc egzekwowania regulaminu przez moderatorow (dawanie ostrzezen - im wiecej ostrzezen tym wieksze ograniczenia w prawie uzytkownika)
4/ uwidocznienie tematu w danym forum, jaki ostatnio dostal odpowiedz
5/ wyodrebnianie tematow, w ktorych bralo sie udzial, i ukazywanie ilosci notek od ostatniego wlasnego postu
6/ mozliwosc wyboru szybkosiagajacego sie i nie niebieskiego i nie zoltego wygladu forum
Wszystkie te rozwiazania istnieja na forum.seattle-sound.com
naprawde fantastyczne forum, zrobione pomyslowo i nowoczesnie.

Offline Adam Waśkiewicz

Zmiany
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 15, 2004, 08:08:34 am »
Dla moderatorów - możliwość łączenia tematów.

 Regulamin - ograniczenia wielkości i wagi awatarów i długości i objętości podpisów. Zlikwidowanie możliwości wstawiania grafik do podpisów.

 Poza tym wszystko to, co napisała AGR (może poza punktem trzecim, bo jakoś tego nie widzę - ale skoro na innym forum działa...).

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline High Elf

Zmiany
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 16, 2004, 03:43:07 pm »
Ja osobiście chciałbym możliwości zwiększenia o trochę avatarków. Mam fajnego w zapasie ale wykorzystać go nie mogę - po obróbce wygląda beznadziejnie
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Abignale

Zmiany
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 16, 2004, 07:55:26 pm »
Z tymi awatarami to bez przesady może. Kilku panów już sobie pozwoliło na większy format i choć nie szkodzi to w jakimś znacznym stopniu, wygląda nieco mniej przyjemnie.
Co do zmian, to może można by zainstalować mały czacik? W zakątkach mojego brata, na http://www.forum.motocyklistow.pl/ działa ładnie.
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Anonymous

  • Gość
Zmiany
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 16, 2004, 10:59:08 pm »
wiekszym awatarom stanowczo mowimy NIE!
natomiast co do ostrzezen: wazne, aby tego nei naduzywac. Kazde ostrzezenie musi byc uzasadnione i poparte argumentami. Moderator wlepiajacy ostrzezenia na widzimisie sam dostaje ostrzezenie (:
Dziala to tak, ze ludzie, ktorzy maja gdzies regulamin i zwykla grzecznosc, po pierwszym-drugim ostrzezeniu i wynikajacymi z nich np kilkudniowym zablokowaniu pisania postow sie opamietuja. Bez koniecznosci zamykania im dostepu.
Poza tym ostrzerzenia wygasaja po jakiesc ustalonej ilosci dni, czyli Kazdy ma mozliwosc rehabilitacji - jesli jest grzeczny, jego konto robi sie czyste.

Offline darksphere

Co to za napis ?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 17, 2004, 07:32:22 pm »
Siakieś gowienko wyskakuje mi podczas wysyłania postów...

Warning: Missing argument 7 for user_notification() in /gildia/gfx/phpBB2/includes/functions_post.php on line 574

Pewnie to nic takiego, a gdzie logo jest - nie ma już ???

Cytat: "Adam"
(...) ograniczenia wielkości i wagi awatarów i długości i objętości podpisów. Zlikwidowanie możliwości wstawiania grafik do podpisów.

Grafiki w podpisach - MAKABRA - dobrze byłoby urwać łeb tej niecnej praktyce... i jeszcze zbyt "rozwleczone" podpisy też nie ułatwiają komunikacji...

PozDrOwiEnIA

Anonymous

  • Gość
Zmiany
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 17, 2004, 09:01:26 pm »
darksphere, to samo mi sie dzieje...
jeszcze jednego mi brakuje: 7/ mozliwosci szybkiej odpowiedzi, bez bajerow i mozliwosci formatowania tekstu, na tej samej stronie, gzie jest temat (bez koniecznosci przechodzenia do specjalnej strony).

Offline Kormak

Zmiany
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 29, 2004, 11:27:33 am »
Ja bym chętnie zobaczył wreszcie zmianę kolorystyki forum z mdłoniebieskiej na bardziej podobną do maina Nowej Gildii.
Poza tym kiedy tlo jest ciemne, a czcionki jasne, mniej psuje i męczy oczy podczas długiego przeglądania forum.

Anonymous

  • Gość
Zmiany
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 29, 2004, 11:33:28 am »
WsZystko, tylko nie to zolte ohydztwo, co jest na mainie!
nawet to mdloniebieskie moze zostac!

Jankiel

  • Gość
Zmiany
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 30, 2004, 08:01:47 am »
Cytuj
Poza tym kiedy tlo jest ciemne, a czcionki jasne, mniej psuje i męczy oczy podczas długiego przeglądania forum

Mam dokładnie przeciwne odczucia. Nie męczy mnie czytanie czarnych literek na jasnym tle, jezeli juz coś ma być zmieniane, to mam nadziaję, że będzie kilka schematów do wyboru.

Offline Silencer

Zmiany
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 08, 2004, 01:53:42 pm »
Okej, widzę że temacik "Chronicles" wrócił... a raczej to co z niego zostało, bo nie ma większości ikonek i tło coś sie sypie.... ale chyba niedługo to sie naprawi?  :(
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]