trawa

Autor Wątek: Zmiany  (Przeczytany 145717 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: Zmiany
« Odpowiedź #180 dnia: Wrzesień 26, 2010, 11:32:33 am »
Skoro reputacja i tak przestała działać, to można by skorzystać z okazji i wywalić ją w pierony.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline Joneleth

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 5 238
  • Total likes: 1
  • Szlag mnie trafia, ergo sum.
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #181 dnia: Wrzesień 26, 2010, 12:06:03 pm »
Skoro reputacja i tak przestała działać, to można by skorzystać z okazji i wywalić ją w pierony.
Dałem +1 i zamiast tego pojawiło Ci się -65533, wybacz :oops:
CADE: [...] There shall be no money; all shall eat and drink on my score, and I will apparel them all in one livery, that they may agree like brothers and worship me their lord.
DICK: The first thing we do, let's kill all the lawyers.

Offline tranway

Odp: Zmiany
« Odpowiedź #182 dnia: Wrzesień 26, 2010, 01:04:14 pm »
Dałem +1 i zamiast tego pojawiło Ci się -65533, wybacz :oops:
To ja w takim wypadku napiszę tylko: popieram!
Na co komu ta "reputacja"?

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #183 dnia: Wrzesień 26, 2010, 02:46:20 pm »
Błąd usunięto. Jednak prosiłbym w dalszym ciągu traktować tę funkcjonalność jako test. Nie będzie ona z pewnością działać w obecnej formie docelowo.
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline Radan

Odp: Zmiany
« Odpowiedź #184 dnia: Październik 19, 2010, 12:01:07 pm »
Zróbcie coś z tą reputacją, bo to się robi śmieszne.

Usuńcie, albo zmieńcie jakoś system przyznawania tych punkcików. Nie byłoby sensowniej, gdyby użytkownicy oceniali posty innych użytkowników, a nie samych użytkowników? Miałoby to więcej wspólnego z merytoryczną wymianą poglądów. A na pewno można wprowadzić system polegający na ocenianiu poszczególnych postów, nie userów. Poza tym, zerknijcie na to forum: http://ii.yebood.com/
Wyraźnie widać, kto komu jaką opinię wystawił. Jest też możliwość uzasadnienia jej. Działalność trollingowa niektórych użytkowników Gildii byłaby widoczna jak na dłoni i można by skutecznie dawać im ostrzeżenia. Bo wierzę, że jedyny powód, dla którego niektórzy amatorzy "reputacji" nie dostali jeszcze ostów to to, że nie da się sprawdzić, kto minusuje innych jak szalony.

Oczywiście, każdy system da się obejść. Nie-anonimowe przyznawanie punktów pojedynczym postom i obowiązek podania przyczyn wstawienia plusa lub minusa też zostawiłoby pole do popisu trollom. Ale taki trolling, aby był skuteczny, wymagałby więcej kombinowania i pewnej współpracy pomiędzy trollami. Innymi słowy, wykraczałby poza możliwości intelektualne tutejszych wesołków.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #185 dnia: Październik 19, 2010, 12:25:54 pm »
Można by też dokonać zmiany tak, że danemu userowi można przyznać jeden plus bądź minus. Skończyłoby się spamowanie reputacją.

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #186 dnia: Październik 19, 2010, 07:51:07 pm »
Zróbcie coś z tą reputacją, bo to się robi śmieszne.

Usuńcie, albo zmieńcie jakoś system przyznawania tych punkcików. Nie byłoby sensowniej, gdyby użytkownicy oceniali posty innych użytkowników, a nie samych użytkowników? Miałoby to więcej wspólnego z merytoryczną wymianą poglądów. A na pewno można wprowadzić system polegający na ocenianiu poszczególnych postów, nie userów. Poza tym, zerknijcie na to forum: http://ii.yebood.com/
Wyraźnie widać, kto komu jaką opinię wystawił. Jest też możliwość uzasadnienia jej. Działalność trollingowa niektórych użytkowników Gildii byłaby widoczna jak na dłoni i można by skutecznie dawać im ostrzeżenia. Bo wierzę, że jedyny powód, dla którego niektórzy amatorzy "reputacji" nie dostali jeszcze ostów to to, że nie da się sprawdzić, kto minusuje innych jak szalony.

Oczywiście, każdy system da się obejść. Nie-anonimowe przyznawanie punktów pojedynczym postom i obowiązek podania przyczyn wstawienia plusa lub minusa też zostawiłoby pole do popisu trollom. Ale taki trolling, aby był skuteczny, wymagałby więcej kombinowania i pewnej współpracy pomiędzy trollami. Innymi słowy, wykraczałby poza możliwości intelektualne tutejszych wesołków.
butthurt detected.
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline Ibrahim_ibn_Erales

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 162
  • Total likes: 0
  • twitter.com/iberales
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #187 dnia: Październik 19, 2010, 09:30:30 pm »
Zaorać.
God hates figs [Mk 11, 12-14]


I pledge allegiance to my Flag,
and to the Republic for which it stands:
one Nation indivisible,
With Liberty and Justice for all.

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #188 dnia: Październik 20, 2010, 12:52:58 pm »
Do czasu instalacji nowego systemu reputacji, zostaje ona wyłączona. Dziękujemy za wzięcie udziału w testach.
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline vanswirr

Odp: Zmiany
« Odpowiedź #189 dnia: Październik 20, 2010, 10:00:07 pm »
Oby nie nastąpiła ona zbyt szybko. Najlepiej za jakieś 30-40 lat.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Frey Ikari

Odp: Zmiany
« Odpowiedź #190 dnia: Październik 21, 2010, 04:09:25 pm »
Cytuj
Można by też dokonać zmiany tak, że danemu userowi można przyznać jeden plus bądź minus. Skończyłoby się spamowanie reputacją.
Czy ja wiem..., chciałem zbierać minusy... :neutral:

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #191 dnia: Październik 25, 2010, 08:38:03 pm »
Wezcie zrobcie cos z ta agresywna reklama home pl. Przy kazdym otwieraniu nowej strony na forum gildii, czlowiek atakowany jest przez baner z ta agresywna reklama.
To jest lekko wkurzajace
dzieki za zalatwienie sprawy
pzdr
Jak tylko wyłapuję nachalne wrzucanie nam reklam przez agencję to do nich piszę. Czasami to chwilkę trwa zanim zareaguja bo np. skonczyli pracę, ale pilnuję tego bo i mnie to wkurza jak przeginają.

pozdrawiam
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Ryceros

Odp: Zmiany
« Odpowiedź #192 dnia: Styczeń 31, 2011, 11:08:55 pm »
Tak btw, bo straszny nieporządek wątkowy panuje w temacie "bieżąca polityka":
moglibyśmy np. gadać w temacie "Bieżąca polityka" o polityce-polityce, a w tym o newsach ze świata?
 
Właśnie o Egipcie, Tunezji, Afganistanie, Izraelu, Koreii itd?
Ja wiem, że tematy typu: konflikty zbrojne, rewolucje, łamanie praw człowieka, wojny są mocno spokrewnione z tak szerokim pojęciem jak polityka, ale tyle się dzieje w Polskiej polityce, że naprawdę niewygodnie będzie się czytało na przemian o smoleńsku i o zamieszkach na czarnym lądzie.
 
Przejdzie taki pomysł?

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 01, 2011, 03:38:37 pm »
Jest to zapytanie bezpośrednio do moderatorów subforum. Ten temat tyczy się głównie spraw technicznych.
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline Ryceros

Odp: Zmiany
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 02, 2011, 05:36:15 pm »
Mam się pytać, czy zrobisz to za mnie? :)

 

anything