Autor Wątek: Zmiany  (Przeczytany 140377 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ribald

Odp: Zmiany
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 02, 2011, 10:06:29 pm »
Nie wiem czy do końca zrozumiałem ideę ale Polska i świat zostały odseparowane już wczoraj Rycerosie :]
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Gabriel

 • Administrator
 • Szafarz bracki
 • *
 • Wiadomości: 2 211
 • Total likes: 1
 • Płeć: Mężczyzna
 • BOFH
  • http://portal.gildia.pl
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 06, 2011, 12:44:55 am »
Czyli rozumiem sprawa załatwiona ? :>
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline Ryceros

Odp: Zmiany
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 13, 2011, 10:36:52 pm »
Cytat: Ribald
Nie wiem czy do końca zrozumiałem ideę ale Polska i świat zostały odseparowane już wczoraj Rycerosie :]
wow-super-dzięki!! :*
O wiele wygodniej i przejrzyściej jest :smile:
 

btw.
Rzeczywiście dość enigmatycznie wyraziłem swoją propozycję, ale jakoś poszło :biggrin:
 

Offline CD Jack

 • VIP
 • Stolnik bracki
 • *
 • Wiadomości: 1 427
 • Total likes: 25
 • Płeć: Mężczyzna
 • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
  • Centrum Komiksu
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #198 dnia: Grudzień 30, 2012, 01:32:55 am »
                                       Szanowni Państwo,
     założony   w 2001 roku portal Gildia.pl przez lata stał się ważną marką na   kulturalnej mapie polskiego internetu. Podobnie założony w 2006 roku   Sklep.gildia.pl wyróżnił się spośród innych księgarni internetowych   oferując najwyższej jakości usługi w zakresie sprzedaży komiksu i mangi.   Do 1 stycznia 2013 roku obie strony prowadzone były przez osobne   podmioty.
     Mamy przyjemność poinformować, że od 1 stycznia 2013 roku właścicielem   portalu Gildia.pl stała się firma Gildia Internet Services Sp. z o.o. –   właściciel Sklep.gildia.pl.
     Kierowanie nową strukturą firmy zostało powierzone Panu Wojciechowi   Szotowi, dotychczasowemu Kierownikowi Sklep.gildia.pl, a dawniej między   innymi redaktorowi jednego z działów portalu. Pan Jacek Gdaniec   pozostaje Redaktorem Naczelnym portalu Gildia.pl.
     Portal Gildia.pl powstał w 2001 roku i przez jedenaście lat wypracował   markę jednego z najważniejszych serwisów zajmujących się szeroko pojętą   literaturą, ze szczególnym uwzględnieniem komiksu i mangi. Posiadamy   również działy ("gildie") poświęcone grom komputerowym, planszowym,   filmowi, nowym technologiom oraz bardzo aktywne forum dyskusyjne.
     W 2012 roku portal osiągnął 10 milionów odsłon i 500 tysięcy unikalnych użytkowników.
     Ważną częścią portalu jest Sklep.gildia.pl, który w 2012 roku uzyskał   obrót o wysokości 4 milionów złotych, z czego ponad milion stanowiła   sprzedaż komiksów. Sklep specjalizuje się w sprzedaży komiksów,   jednocześnie posiada obszerną ofertę książek i współpracuje ze   wszystkimi ważnymi hurtowniami książki w Polsce.
     Sklep.gildia.pl w 2012 roku osiągnął 5,5 miliona odsłon zrobionych przez ponad 800 tysięcy użytkowników.
     Naszym celem jest rozwój portalu poprzez dynamiczny rozwój kluczowych   działów oraz zwiększenie integracji portalu ze Sklep.gildia.pl. W   najbliższym roku podejmiemy działalność wydawniczą w Wydawnictwie Komiksowym.
     Rozumiejąc specyfikę portalu Gildia.pl, który tworzony jest przez   zespół wolontariuszy i wolontariuszek informujemy, że zmiana operatora   portalu nie wpłynie na politykę portalu.
     Mamy nadzieję, że już w najbliższym czasie dostrzegą Państwo pozytywne   zmiany w portalu. Najszybszą a i najważniejszą z punktu widzenia   użytkowników i użytkowniczek portalu będzie rezygnacja z wszelkich form   reklamy inwazyjnej. Powierzchnia reklamowa portalu zostanie ograniczona   do niezbędnego minimum. Dalsze działania w zakresie reklamy zostaną   skierowane w głównej mierze do wydawców książek i komiksów, dla których   przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę reklamową.
     Mając bogate plany na Nowy, 2013 rok zapraszamy Państwa do zaczytania   się w Gildia.pl oraz zakupów w naszym sklepie. Kupując w Sklep.gildia.pl   wspierają Państwo rozwój portalu.
     Sklep.gildia.pl i Wydawnictwo Komiksowe
     Sklep.gildia.pl działając od 2006 roku stał się największym   internetowym sklepem komiksowym w Polsce. Dbając o naszych klientów   komiksowych i mangowych posiadamy również pełną ofertę książkową, dzięki   współpracy ze wszystkimi liczącymi się w kraju hurtowniami książki. W   2012 roku przychód Sklep.gildia.pl wyniósł 4 miliony zł.
     Bardzo dziękujemy wszystkim klientom, wydawcom i współpracownikom za   wspaniały rok 2012 i życzymy najlepszego, bestsellerowego roku 2013!
     W 2013 roku zamierzamy inwestować w zmiany. Około połowy roku mogą się   Państwo spodziewać nowej odsłony graficznej sklepu oraz e-booków, także   komiksowych.
     Zmienia się również nasza polityka cenowa – do tej pory książki i   komiksy w tradycyjnej promocji 25 procent nie doliczały się do progu   darmowej wysyłki. Od 2 stycznia 2013 wszystkie pozycje będą się wliczały   do progu darmowej wysyłki. Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 200 zł.
     Niedługo zostaną wprowadzone również nowe możliwości dostaw książek (w   tym Paczkomaty), a także nastąpi większa integracja sklepu z portalem   Gildia.pl.
     Mamy też przyjemność poinformować, że Sklep.gildia.pl nawiązał   partnerstwo strategiczne z serwisem Aleja Komiksu. Współpraca z jednym z   najważniejszych serwisów komiksowych w Polsce to dla nas doskonała   możliwość zaprezentowania oferty a przy tej okazji wsparcia zespołu   redaktorskiego portalu.
     Sklep.gildia.pl od lat podejmuje się działań z zakresu CSR (Corporate   Social Responsibility), oczywiście na odpowiednią sobie skalę.   Przypominamy o stypendium komiksowym, w którym do wygrania 6000 zł. dla   komiksowego debiutanta/debiutantki.
     Najmilszą zaś wiadomością, szczególnie dla fanów komiksu jest fakt, że w   marcu 2013 roku uruchamiamy Wydawnictwo Komiksowe. Zamierzamy wydawać   zarówno komiksy polskie jak i nowości oraz klasykę światową.
     
     Wydawnictwem będzie kierował Wojciech Szot, który dał się już poznać jako wydawca komiksów m.in. dzięki Fun Home Alison Bechdel (współwydane z Timof i Cisi Wspólnicy) i komiksom Ralfa Koeniga.   Doświadczenia w wydawaniu komiksów nabieraliśmy także poprzez   publikacje wraz z Ongrysem dwóch kolekcjonerskich tomów komiksów Tadeusza BaranowskiegoAntresolka profesorka Nerwosolka i Skąd się bierze woda sodowa.
     Zamierzamy wydawać jeden komiks miesięcznie (z wyjątkiem lipca i   listopada). Wyjątkiem będą miesiące "festiwalowe", czyli maj i   październik, gdzie można spodziewać się od nas dwóch tytułów. Mamy   przyjemność już dziś ogłosić większość zapowiedzi na 2013 rok.   Pracujemy już nad planem wydawniczym na rok 2014, dlatego zapraszamy do   dyskusji nad tytułami, które chcieliby Państwo byśmy opublikowali.
     Wśród komiksów, które wydamy w 2013 roku są zarówno tytuły francuskie,   belgijskie, amerykańskie, brytyjskie jak i polskie. Nie chcemy się   jednak ograniczać wyłącznie do tych – jakże często spotykanych na   polskim rynku komiksowym – krajów.
     Stawiamy na różnorodność i ciekawe pomysły. Z jednej strony w naszej ofercie znajdą Państwo takie szlagiery jak Fotograf, Życie jest piekne jeśli nie wymiękasz Setha, czy Amerykański splendor Pekara (2014 rok), z drugiej – komiksowe serie przygodowe.
     Szczególnym przedsięwzięciem jest seria "Dawny komiks polski”,   w której będą ukazywać się polskie komiksy przedwojenne, które   ukazywały się w prasie – satyrycznej, ale i tej brukowej czy   narodowo-katolickiej. Redaktorem serii jest badacz polskiego komiksu, Adam Rusek. Pierwszy zeszyt serii już w kwietniu.
     Zapraszamy do zapoznania się z planem wydawniczym na rok 2013. Uwaga –   tytuł sierpniowy potwierdzimy w najbliższym czasie. Ceny podamy na   miesiąc przed premierą każdego tytułu.
     Zapraszamy na naszą stronę fejsbookową: http://www.facebook.com/WydawnictwoKomiksowe
     oraz do Sklep.Gildia.pl: http://www.sklep.gildia.pl/szukaj/wydawnictwo/wydawnictwo-komiksowe
     Z poważaniem
     Wojciech Szot
     Dyrektor Gildia.pl
     tel. 609-626-500
     e-mail: wojtekzk@gildia.pl
                                 Redakcja 
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline horsie

Odp: Zmiany
« Odpowiedź #199 dnia: Styczeń 04, 2013, 12:10:49 pm »
Nieźle, tyle lat już upłynęło od kiedy ostatni raz się widzieliśmy u Tomka i rozmawialiśmy o gildii. Nic, tylko się cieszyć i pogratulować, bo jest czego. :)

Offline Joneleth

 • Radca bracki
 • ******
 • Wiadomości: 5 239
 • Total likes: 1
 • Szlag mnie trafia, ergo sum.
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #200 dnia: Listopad 07, 2016, 08:41:55 am »
CADE: [...] There shall be no money; all shall eat and drink on my score, and I will apparel them all in one livery, that they may agree like brothers and worship me their lord.
DICK: The first thing we do, let's kill all the lawyers.

Offline Archie

Odp: Zmiany
« Odpowiedź #201 dnia: Marzec 17, 2019, 12:09:59 pm »
Czy przyciski "Like" które się pojawił mogłby mieć inny, lżejszy kolor? Teraz strasznie rzucają się w oczy i człowiek wchodząc na forum widzi tylko "Like, Like, Like" zamiast skupiać się na tytułach tematów i treściach wypowiedzi.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline hans

Odp: Zmiany
« Odpowiedź #202 dnia: Marzec 18, 2019, 08:50:02 am »
Przydałaby się też jakaś ładniejsza i mniejsza ikonka. Przy dłuższym nazwach tematów przyciski "Nowe" i "Like" prawie na siebie nachodzą.

Offline surmik

Odp: Zmiany
« Odpowiedź #203 dnia: Marzec 18, 2019, 08:54:37 am »
Czy przyciski "Like" które się pojawił mogłby mieć inny, lżejszy kolor? Teraz strasznie rzucają się w oczy i człowiek wchodząc na forum widzi tylko "Like, Like, Like" zamiast skupiać się na tytułach tematów i treściach wypowiedzi.

Zmienię to dzisiaj.

Cytuj
Przydałaby się też jakaś ładniejsza i mniejsza ikonka. Przy dłuższym nazwach tematów przyciski "Nowe" i "Like" prawie na siebie nachodzą.

Postaram się to zmienić. "Like" to napis a nie obrazek, ale postaram się zmodyfikować szablon rozszerzenia.
Pozdrowienia,
Marek

Offline Archie

Odp: Zmiany
« Odpowiedź #204 dnia: Kwiecień 05, 2019, 05:25:10 pm »
surmik i co z tą zmianą przycisków "Like"?
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline kaczogród

Odp: Zmiany
« Odpowiedź #205 dnia: Kwiecień 11, 2019, 11:40:58 pm »
graves już nie jest administratorem i nie moderuje już forum ?
tertium non datur

Offline graves

Odp: Zmiany
« Odpowiedź #206 dnia: Kwiecień 12, 2019, 05:11:47 pm »
graves już nie jest administratorem i nie moderuje już forum ?
Nie. Zrezygnowałem.
Po tylu latach czas odpocząć. Zdjąłem sobie uprawnienia z ostatnim dniem marca.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Skrzydlaty

Odp: Zmiany
« Odpowiedź #207 dnia: Kwiecień 16, 2019, 07:03:41 am »
Z ciekawości - jakie są w ogóle plany dla Gildii? Podpytując głównie o portal i forum, bo sklep sobie pewnie dobrze radzi.

Offline Joneleth

 • Radca bracki
 • ******
 • Wiadomości: 5 239
 • Total likes: 1
 • Szlag mnie trafia, ergo sum.
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #208 dnia: Maj 03, 2019, 06:46:56 pm »
Z ciekawości - jakie są w ogóle plany dla Gildii? Podpytując głównie o portal i forum, bo sklep sobie pewnie dobrze radzi.

CADE: [...] There shall be no money; all shall eat and drink on my score, and I will apparel them all in one livery, that they may agree like brothers and worship me their lord.
DICK: The first thing we do, let's kill all the lawyers.

Offline kajetanow

Odp: Zmiany
« Odpowiedź #209 dnia: Maj 06, 2019, 10:45:58 am »
witam

 

anything