trawa

Autor Wątek: Zmiany  (Przeczytany 146992 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zibi

Zmiany
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 03, 2004, 10:40:56 pm »
"Wiecej zlego jest, czy dobrego?" :)

Offline Wyrok

Zmiany
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 04, 2004, 12:16:54 pm »
o teraz jest lepiej...
po kliknięciu na pole tematu wysyła mnie na ostatnią stronę
git
koniec z polowaniem na cyferkę...
img]http://img220.imageshack.us/img220/655/userbar281128hy6.gif[/img]

Mam czyste sumienie, nigdy go nie używałem.

Offline SirAlexander

Zmiany
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 04, 2004, 02:06:06 pm »
hmm... czy tyko u mnie ikonki gadu gadu latają ponad miejscem gdzie być powinny? Dodam że mam Operę...
SirAlexander
SZARA STRONA MOCY

Offline Alice

Zmiany
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 04, 2004, 02:23:46 pm »
Cytat: ".//ashka"
Cytat: "Alice"
To typowy bład Opery przy wyświetlaniu php. Przywykniesz.

To nie jest wina czy błąd Opery, tylko teamu piszącego phpBB. Panowie odwalają coraz większą fuszerkę, w skryptach php jest coraz więcej błędów, które IE omija, a Mozilla i Opera się potykają.

 :roll:

BTW na starym silniku było ok :-)
i]so i threw you the obvious
to see what occurs behind the eyes of a fallen angel,
eyes of a tragedy.
oh well. apparently nothing.
[/i]
My DEVIANT page

Offline Pokpoko

Zmiany
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 05, 2004, 10:32:36 pm »
ja mam pytanie w sprawie daty urodzenia-
nie żeby mnie to jakoś specjalnie ruszało,ale czemu jest obligatoryjna?

Offline wujtehacjusz

Zmiany
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 07, 2004, 02:51:37 pm »
No i widze ze topic umarl a jak nie bylo szybkiej odpowiedzi tak nie ma. Wstyd! Mialbym prosbe do adminow zeby sie tym zajeli to ulatwia bardzo kozystanie z forum.

Offline Ibram

Zmiany
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 07, 2004, 09:56:30 pm »
I czemu ją wyświetla przy postach?
jedną z fajniejszych rzeczy zawsze było to, że byliśmy lekkopółśrednio anonimowi na forum.
Że widać tylko awatar i podpis a cały wizerunek człowieka z którym się rozmawia buduje się słuchając tego co ma do powiedzenia.
Wiek strasznie psuje efekt bo są neistety ludzie któzy mają w zwyzaju uzywać argumenttu 'dorośniesz - zrozumiesz'.

Tabelka urodzinowa jest fajna i pozyteczna może być, ale sam w sobie wiek jest moim zdaniem niefajny.
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline śmigło

Zmiany
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 07, 2004, 10:06:45 pm »
Cytuj
Wiek strasznie psuje efekt bo są neistety ludzie któzy mają w zwyzaju uzywać argumenttu 'dorośniesz - zrozumiesz'.

szczerze Ibram ale spotkales sie na tym forum z taka sytuacja? bo ja nie. zreszta kogo obchodzi wiek, jesli rzomowca wie o czym mowi??
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Ibram

Zmiany
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 07, 2004, 10:39:37 pm »
Na tym nie - nie było okazji, to nowy pomysł .
Poza naszym forum spotkałem.
I to w dwie strony - raz miło a pare razy nie (to znaczy widac było jak druga strona nagle wbiła się w pychę i zaczęła mnei traktowac z góry).
Tyle, że to średnio miłe uczucie i wolę tego uniknąć - daltegóż to byłbym wdzięczny gdyby byłą to opcja, albo można było to utajnić.
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline Alice

Zmiany
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 11, 2004, 03:09:52 pm »
Guziczek do Tlena zmienił się w guziczek to YIM.
i]so i threw you the obvious
to see what occurs behind the eyes of a fallen angel,
eyes of a tragedy.
oh well. apparently nothing.
[/i]
My DEVIANT page

Offline .//ashka

Zmiany
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 11, 2004, 04:29:51 pm »
Cytat: "Alice"
Guziczek do Tlena zmienił się w guziczek to YIM.

Może to pierwszy krok w stronę jabbera?
 :lol:  :lol:
img]http://i69.photobucket.com/albums/i56/joeva1/pspowner.gif[/img]


get jabbered!
warera yokozuna'su ... sekai no! ^^

Offline Zibi

Zmiany
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 11, 2004, 09:34:13 pm »
Cytat: "Ibram"
Na tym nie - nie było okazji, to nowy pomysł .
Poza naszym forum spotkałem.
I to w dwie strony - raz miło a pare razy nie (to znaczy widac było jak druga strona nagle wbiła się w pychę i zaczęła mnei traktowac z góry).
Tyle, że to średnio miłe uczucie i wolę tego uniknąć - daltegóż to byłbym wdzięczny gdyby byłą to opcja, albo można było to utajnić.

Ja nie wpisalem daty i nie wyswietla ile mam lat :)

JJ

  • Gość
Zmiany
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 27, 2004, 10:05:20 am »
Serdeczna życzenia noworoczne i pytanko: czy rzeczywiście niemożliwe jest założenie odrębnego działu NG WFB dotyczącego budowy armii itd.? Wrzucanie przez moderatorów wszystkiego do jednego tematu „Rozpiski” jest wkurzające i bezsensowne; naprawdę wszystko w jednym worku się kotłuje. Na zadane kiedyś pytanie w tej sprawie padła odpowiedź, że to niemożliwe. Jeśli tak jest w istocie, to czy mógłbym uzyskać odpowiedź czemu? Oraz co można by zrobić, by stało się to możliwe.  :)  

Pozdrawiam,

Jacek

Offline Solitaire

Zmiany
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 28, 2004, 07:47:05 pm »
Cytat: "MariuszGGG"
Popieram zadanie Jacka.
dodam, że na Cytadeli jest odrebne topic.  :)

Ale my nie jesteśmy stroną o bitewniakach. To portal ogólnokulturalny i ja to bym wnioskował za przerzuceniem całej ramki z wesołymi grami na dół.
I jedno forum wystarczy. Zawsze sobie jakoś radziliście, to i teraz nie będzie źle.
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Ibram

Zmiany
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 28, 2004, 08:54:18 pm »
Ale jeżeli cokolwiek miałoby ułatwić poruszanie się w termacie bitewniaków to czemu by nie udostępnić akiej możliwości?
Kosztuje was to coś?

Inna sprawa, zę takich for powstałoby kilka bo raczej by się batlowcy z czterdziestkowcami pojedli...

Cytuj
To portal ogólnokulturalny...


Ale posty z forum WFB to ponad jedna czwarta forum - iloscią dwa razy przerastają nastepne w kolejności forum gildii Komiksu.
I na pewno nie schudnie.

Miłoby było gdyby administracja wzięła to pod uwagę - miłoby było wyjść na przeciw najliczniejszej grupie uzytkowników skoro o coś proszą... :roll:
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

 

anything