trawa

Autor Wątek: Zmiany  (Przeczytany 146808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zibi

Zmiany
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 28, 2004, 09:49:43 pm »
Kolejny argument to to, ze W40K tez by na pewno chcialo takie forum. Im tez utworzyc?

Offline Aver

Zmiany
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 28, 2004, 11:47:15 pm »
To pytanie powinno być raczej skierowane do graczy 40k :) - ja tam cały czas siedzę na forum 40k i problemu nie widzę ale może inni mają inne zdanie.

Co do forum FB to wpadam tam gościnnie od czasu do czasu jako dawny gracz Battla i faktycznie w temacie "Rozpiski" jest straszny bałagan i by się moze przydało dod. forum chociaż można by pomyśleć nad innym rozwiązaniem problemu.

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Adam Waśkiewicz

Zmiany
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 29, 2004, 08:42:11 am »
Cytat: "Aver"
Co do forum FB to wpadam tam gościnnie od czasu do czasu jako dawny gracz Battla i faktycznie w temacie "Rozpiski" jest straszny bałagan i by się moze przydało dod. forum chociaż można by pomyśleć nad innym rozwiązaniem problemu.

 
 Jeżeli w temacie jest bajzel, to najwyraźniej moderatorzy powinni usunąć z niego offtopic, podzielić wątek na kilka mniejszych, i w ten sposób zwiększyć przejrzystość.

 Bitewniaki i tak mają luksusową sytuację, żaden inny dział nie ma wydzielonych odrębnych subforów - to tyle w kwestii wychodzenia naprzeciw najliczniejszej (a może najgłośniejszej?) grupie forumowiczów.

 Na razie proszę o powstrzymanie się od dalszych komentarzy tej kwestii, argumenty za i przeciw zostały już podane, teraz pozostaje czekać, aż administracja zajmie oficjalne stanowisko i wypowie się.

 Pozdrawiam,
 Adam

 P.S. Pozwoliłem sobie usunąć kilka postów zmniejszających przejrzystość wątku i pozbawionych konkretnych argumentów - ten temat robi się wielowątkowy, i szum informacyjny szkodziłby mu zbytnio.
 A.

Offline pookie

Zmiany
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 29, 2004, 10:01:59 am »
A może za jakiś czas gracze WFB będą chcieli oddzielnie fora dla każdej armii? Bitewniaki mają bardzo uprzywilejowaną pozycję - są na górze tablicy, mają kilka subforów - tyle chyba wystarczy.
 for Pookie

Offline Piter

Zmiany
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 29, 2004, 12:32:24 pm »
Jako reprezentant forum Konfrontacji mowie: jesli oni beda mieli dodatkowe forum, to my tez chcemy !!!!!!!!

Do niczego nam to nie jest potrzebne, ale nie mozemy byc gorsi !!
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline Aver

Zmiany
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 29, 2004, 02:14:55 pm »
Cytat: "Piter"
Jako reprezentant forum Konfrontacji mowie: jesli oni beda mieli dodatkowe forum, to my tez chcemy !!!!!!!!

Do niczego nam to nie jest potrzebne, ale nie mozemy byc gorsi !!


Ale mnie wkurza takie podejście. Różnica jest taka że Warhammerowców jest DUŻO więcej więc myślę że można zrobić ustępstwo w ich strone - ale tak czy siak jak już mówiłem są inne rozwiązania problemu.

Co do mnie to mam takie pobożne życzenie żeby ten baner w lewym górnym rogu odsyłał do głównej strony gildi a nie do strony głównej forum (Nie chce mi się otwierać "Zakładek" i szukać tam Gildi) ale to tylko pobożne życzenie ;).

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Ibram

Zmiany
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 29, 2004, 03:16:31 pm »
Cytat: "Adam Waśkiewicz"
Jeżeli w temacie jest bajzel, to najwyraźniej moderatorzy powinni usunąć z niego offtopic, podzielić wątek na kilka mniejszych, i w ten sposób zwiększyć przejrzystość.


To faktycznie jest taka doskonała recepta na wszystko?
Ciąć posty i dzielić watki? Spróbuję - może przy składaniu miksera też się nada...

Ten temat powstał włąśnie po to aby forum było bardziej przejrzyste - aby był jeden a nie osiem topiców o rozpiskach...
Tyle, ze jeżeli romowa toczy się tam na ośmiu płaszczyznach to wychodzi z niej bajzel - ot i cała filozofia.

Cytuj
Bitewniaki i tak mają luksusową sytuację, żaden inny dział nie ma wydzielonych odrębnych subforów


Wydaje mi się, zę fakt, ze posty z bitewniaków to ponad połowa całego forum jest to jednak zrozumiałe...
Wydaje się jakbyście uznawali, że estetyka strony głównej jest ważniejsza od tego jak się ludziom rozmawia...:roll:

Cytuj
- to tyle w kwestii wychodzenia naprzeciw najliczniejszej (a może najgłośniejszej?) grupie forumowiczów.


Przelicz sobie jesli nie wierzysz.
Nie moja wina, ze na gildii rpg nikomu sie nie chce gadać :roll:

i jeszcze jedno:
Cytuj
Bitewniaki mają bardzo uprzywilejowaną pozycję - są na górze tablicy,


To mozę batlowcy zrzekną się tej 'uprzywilejowanej pozycji' w zamian za dodatkowe forum, hę?
Skoro to tak poważny argument za... :roll:
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline Zibi

Zmiany
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 29, 2004, 03:18:00 pm »
Wlasnie to, ze to logo przenosi do strony glownej forum jest mi na reke :> Nie musze klikac na napisz Strona Glowna :P

Offline Neverwinter

Zmiany
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 29, 2004, 05:14:31 pm »
W WFB na stronę (czyli 30 tematów bodajże) w conajmniej 5 "motywem przewodnim" są rozpiski-do tego trzeba doliczyć 45 stron tematu "rozpiski" itd.
Co do subforów-Jeżeli na przykład w Gildii komiksu często głos zabierać będą wielbiciele jednej serii i zakładać tematy ścsle nawiązujace do niej - mmoże dostaną swoje podforum.Tak działo się na wielu innych forach, więc pewnie tutaj też tak będzie.
Co do tego, że bitewniaki są na górze-owszem, nie muszę przelatywać na dół strony, ale nie robiłobymi różnicy, gdybym musiał.Dla większego prządku (wydzielenia działu rozpiski) jestem gotów poswięcieć ten mały luksus, jakim jest fakt, że nie muszę niczego przewijać.I co z tego?w samych bitewniakach na przebijanie się przez tematy o rozpiskach od postów które mnie interesuja tracę naprawdę sporo czasu.

Offline pookie

Zmiany
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 29, 2004, 05:24:11 pm »
A nie dałoby się rozwiązać tego problemu w następujący sposób - na stronie głównej byłoby jedno forum bitewne. Po kliknięciu w nie otwierałyby się poszczególne podfora. I wtedy niech sobie tworzą kolejne.
 for Pookie

Offline Aver

Zmiany
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 29, 2004, 06:21:11 pm »
Za dużo roboty ,wątpię aby się chciało adminowi robić :) - ale chyba najciekawszy pomysł na rozwiązanie problemu :).

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline MariuszGGG

Zmiany
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 30, 2004, 11:44:01 am »
Moim zdaniem powinno powstać jedno nowe podforum poswiecone rozpiska do wszystkich gier bitewnych. Nie bedzie to duzo kosztowalo wysilku administracyjne, a my - graczy - poradzimy sobie z zaprwadzeniem na nimi jako takiego porzadku. Sadze, ze kazdy bedzie chcial sie czegos nowego dowiedziec o rozpiskach do gier, w ktore nie gra. No i bedzie ciekawiej, powstanie platforma, na ktorej beda mogli poznac sie gracze WFB, 40, LOTRa, Confry, etc. etc.

Czy taka propozycja jest satysfakcjonujaca dla administracji?  :?:
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline Neverwinter

Zmiany
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 02, 2005, 08:42:54 pm »
A czy administracja pomyśli nad wprowadzeniem jakiegoś innego skina?Bo subsilver kojarzy mi się z jakimiś podrzędnymi forami i źle sie czyta...

Offline SquizzZ

Zmiany
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 02, 2005, 09:23:32 pm »
Cytat: "Neverwinter"
A czy administracja pomyśli nad wprowadzeniem jakiegoś innego skina?Bo subsilver kojarzy mi się z jakimiś podrzędnymi forami i źle sie czyta...

Ja też się przyłączę... Przydałoby się kilka nowych skórek (do wyboru), zwłaszcza jakaś przyjaźniejsza oczom i luminoforowi monitora...
SubSilver rzecz jasna może pozostać, gdyż pomimo swej "podrzędności" (wyjątkowo trafne określenie :)), wielu użytkowników bardzo go sobie ceni...
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline horsie

Zmiany
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 02, 2005, 09:35:40 pm »
Na DżiPi ile czasu było subsilver..i jakoś nikt się nie  czepiał ;) Aczkolwiek przedśmiertna skórka, że się tak wyrażę, była bardzo przyjemna ;) Tez jestem za dodaniem kilku nowych skinów.