trawa

Autor Wątek: Zmiany  (Przeczytany 147168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wyrok

Zmiany
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 02, 2005, 10:39:32 pm »
też poproszę o jakąś ładną skórkę  ;)
img]http://img220.imageshack.us/img220/655/userbar281128hy6.gif[/img]

Mam czyste sumienie, nigdy go nie używałem.

Jankiel

  • Gość
Zmiany
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 08, 2005, 08:54:22 pm »
Cytuj
Bitewniaki i tak mają luksusową sytuację, żaden inny dział nie ma wydzielonych odrębnych subforów - to tyle w kwestii wychodzenia naprzeciw najliczniejszej (a może najgłośniejszej?) grupie forumowiczów.

Ja jestem za tym, aby promować najcichsze i najspokojniejsze działy...
A może, Adamie, warto by się było zastanowić, jak by tu zwiększyć "poczytność" innych działów?
W sprawie skinów męczcie Surmika - tylko on ma dostęp do serwera :)

Offline Neverwinter

Zmiany
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 06, 2005, 01:20:18 pm »
Czy dałoby się wprowadzić okno szybkiej odpowiedzi i selektywne spamowanie, tfu, cytowanie?
PS. Wiem ze juz podpadłem marudzeniem.

Offline wiśnia

Zmiany
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 21, 2005, 07:03:40 am »
Znalezłem coś nowego i nie wiem jak to działa ani do czego służy :D

Jak się kliknie "profil" (ten przy postach, nie ten gdzie ustawiasz swoje dane) to na dole poławiaja się tabelka "Lista przyjaciół". Co to jest i z czym to się je?

Dołączam się do pytania Wiśni, a użytkowników tego forum proszę o powstrzymanie się od wrzucania odpowiedzi nic nie wnoszących do tematu. Kilka notek musiałem pokasować. Adam
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline pookie

Zmiany
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 25, 2005, 10:09:40 am »
Ja chciałem tylko spytać, czy można spodziewać się wrzucenia buttona "bitches"? :oops:
 for Pookie

Offline Sir Szmer

Zmiany
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 30, 2005, 04:12:14 pm »
Cytat: "Neverwinter"
Czy dałoby się wprowadzić okno szybkiej odpowiedzi i selektywne spamowanie, tfu, cytowanie?

jestem  ZA selektywnym- to naprawde ulatwia zycie
 
Cytat: "wiśnia"
Znalezłem coś nowego i nie wiem jak to działa ani do czego służy :D

Jak się kliknie "profil" (ten przy postach, nie ten gdzie ustawiasz swoje dane) to na dole poławiaja się tabelka "Lista przyjaciół". Co to jest i z czym to się je?

Dołączam się do pytania Wiśni, a użytkowników tego forum proszę o powstrzymanie się od wrzucania odpowiedzi nic nie wnoszących do tematu. Kilka notek musiałem pokasować. Adam

mnie to tez interesuje, czy to jakis podstep?  :) moze trzeba bedzie wkrotce placic za dostep do gildii?
moze zamiast listy przyjaciol,  stworzyc mozliwosc dawania "plusow" i "minusow"  innym forumowiczom, np. + za caloksztalt, lub  + za ciekawego posta... lub SLT
-Ojcze, kraza plotki o czarach.
Idz tam i wszystkiemu zaprzecz."

Offline graves

Zmiany
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 30, 2005, 06:48:15 pm »
Cytat: "Sir Szmer"
Cytat: "wiśnia"
Znalezłem coś nowego i nie wiem jak to działa ani do czego służy :D

Jak się kliknie "profil" (ten przy postach, nie ten gdzie ustawiasz swoje dane) to na dole poławiaja się tabelka "Lista przyjaciół". Co to jest i z czym to się je?

Dołączam się do pytania Wiśni, a użytkowników tego forum proszę o powstrzymanie się od wrzucania odpowiedzi nic nie wnoszących do tematu. Kilka notek musiałem pokasować. Adam

mnie to tez interesuje, czy to jakis podstep?  :) moze trzeba bedzie wkrotce placic za dostep do gildii?

Do czego to jest potrzebne :roll:
Znajduje tylko w zasadzie jedno zastosowanie - szybki dostęp do pw -osób, które uważamy za "przyjaciół".
Klikając na przycisk "buddy" -pod postami osób znajomych -dodajemy je do swojej listy przyjaciół. Kiedy klikniemy pod swoim napisanym postem na "profil" -otrzymujemy listę tych osób z bezpośrednim dostępem na priva do nich.
Czy jest to bardzo potrzebne - nie wypowiadam się.
Dla mnie do tej pory nie było aż tak konieczne.  :roll:
Ale może komuś nie chciało się szukać postów kolegów (lub używać opcji "Użytkownicy), aby do nich napisać :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Adam Waśkiewicz

Zmiany
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 31, 2005, 09:34:03 am »
Cytat: "pookie"
Ja chciałem tylko spytać, czy można spodziewać się wrzucenia buttona "bitches"?


 A co to za button i co robi? Czy to coś w rodzaju "Ignore" (nie polecam) lub "Zgłoś notkę do moderacji"?

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Vallarr

Zmiany
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 05, 2005, 11:13:52 am »
heh... ale bajer sie zrobil z komiksem ...
planujecie rozbic jeszcze jakies fora w ten sposob ?
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Zibi

Zmiany
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 06, 2005, 11:51:59 am »
Oby nie

Offline Galvar

Zmiany
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 18, 2005, 10:59:15 am »
Witam!

Forum Nowej Gildii znam od dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się (za namową kolegi) dopiero niedawno. Mam nadzieję, że mimo małego stażu zastanowicie się i przychylicie do moich uwag. Dodam, że od paru lat prowadzę inne forum (adres w moim podpisie - zapraszam!), więc mam trochę rozeznania w tym temacie. ;)

Miałbym mianowicie prośbe o ogarnięcie i posprzątanie trochę w działach 'Forum Ogólne" i "Ogłoszenia Administracji". Myślę, że przydałoby sie usunąć sporo dawno zamkniętych wątków czy też zebrać trochę do kupy kilka ogłoszeń. Jest to moim zdaniem potrzebne, bo są nawet wątki pod tym samym tytułem (np. 'Nowe rangi"), jakby nie można było wypowiedzieć się w jednym.  :? Ze zgrozą zobaczyłem też, że Moderator potrafił dopisać coś pod swoim postem kilka minut po jego wysłaniu. Nie lepiej edytować?

Mam nadzieję, że nie odbierzecie tego jak jakiś atak, gdyż ogólnie forum podoba mi się, ma spory zakres tematyczny w obrębie fantastyki i myślę, że jest tu sporo inteligentnych, fajnych ludzi, z którymi można ciekawie podyskutować. :)

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź! :)
Galvar, mag z charakterem. ;-)

Republika Fantastyki i Rzeczywistości Zajrzyj!

JPII [`]...

Offline Jimmy

Zmiany
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 18, 2005, 04:35:14 pm »
Cytat: "Galvar"
Miałbym mianowicie prośbe o ogarnięcie i posprzątanie trochę w działach 'Forum Ogólne" i "Ogłoszenia Administracji". Myślę, że przydałoby sie usunąć sporo dawno zamkniętych wątków czy też zebrać trochę do kupy kilka ogłoszeń. Jest to moim zdaniem potrzebne, bo są nawet wątki pod tym samym tytułem (np. 'Nowe rangi"), jakby nie można było wypowiedzieć się w jednym.  :?

IMO są to tak małe fora i tak rzadko powstają nowe wątki, że akurat nie przeszkadza to zbytnio. Ale porządek oczywiście powinien być! ;)
Cytat: "Galvar"
Ze zgrozą zobaczyłem też, że Moderator potrafił dopisać coś pod swoim postem kilka minut po jego wysłaniu. Nie lepiej edytować?

A to lipa - mnie to osobiście wkurza, że modowi i użytkownicy z dużym stażem (ponad 1000 postów) nie potrafią zedytować posta :evil: (tym samym nie tylkko dają zły przykład ale chyba wręcz łamią zasady forum, nie?)

Offline Adam Waśkiewicz

Odpowiedź Moderatora.
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 18, 2005, 07:12:42 pm »
Cytat: "Galvar"
Miałbym mianowicie prośbe o ogarnięcie i posprzątanie trochę w działach 'Forum Ogólne" i "Ogłoszenia Administracji". Myślę, że przydałoby sie usunąć sporo dawno zamkniętych wątków czy też zebrać trochę do kupy kilka ogłoszeń. Jest to moim zdaniem potrzebne, bo są nawet wątki pod tym samym tytułem (np. 'Nowe rangi"), jakby nie można było wypowiedzieć się w jednym.  :? Ze zgrozą zobaczyłem też, że Moderator potrafił dopisać coś pod swoim postem kilka minut po jego wysłaniu. Nie lepiej edytować?


 Starych pozamykanych wątków nie kasuję, bo nie ma ich na tyle dużo, by wpływały one w jakiś znaczący sposób na przejrzystość Forum Ogólnego. Dublujące się tematy to pozostałość z czasów, gdy nie było jeszcze opcji łączenia wątków.

 Zarówno na Forum Ogólnym jak i w Ogłoszeniach od czasu powstania forum zmieniali się moderatorzy (wprawdzie Ogłoszenia Administracji nominalnie nie są moderowane przez nikogo, ale zmieniali się admini).
 Nie ukrywam, że jestem leniwy, i nie chce mi się wracać do tematów archiwalnych, w których od dłuższego czasu nie toczy się już dyskusja - jeżeli jest w nich coś, co uszło mojej uwadze, a wymaga moderacji, proszę o zwrócenie mi uwagi - najlepiej podesłać PW z linkiem do konkretnych postów.  

 Co do dopisywania nowego postu kilka minut pod poprzednim - nie przypominam sobie, bym coś takiego robił, ale dziękuję za zwrócenie uwagi. Prosiłbym o więcej szczegółów (tu też najlepiej link na priva do konkretnego postu), jeżeli faktycznie trzeba, to zmodyfikuję.

Cytat: "Galvar"
Mam nadzieję, że nie odbierzecie tego jak jakiś atak, gdyż ogólnie forum podoba mi się, ma spory zakres tematyczny w obrębie fantastyki i myślę, że jest tu sporo inteligentnych, fajnych ludzi, z którymi można ciekawie podyskutować. :)


 Nie wiem jak inni użytkownicy, ale ja bynajmniej nie odebrałem tego jako atak na kogokolwiek. Zawsze jestem otwarty na wszelkie rozsądne komentarze i uwagi dotyczące funkcjonowania Forum, a zwłaszcza tych jego kawałków, nad którymi sprawuję pieczę.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Galvar

Zmiany
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 18, 2005, 08:49:06 pm »
Przesłałem moje uwagi Adamowi na PW. Tutaj dodam tylko gwoli wyjaśnienia, że tą osobą, która napisała posta jeden pod drugim w przeciągu kilku minut był surmik, a nie Adam (chociaż nie Moderator, a Administrator to chyba tym gorzej ;) ).

Przedstawiłem Adamowi m. in. pomysł działu w stylu "śmietnik", "strych" dla wątków, które nie cieszą się zainteresowaniem, ale możnaby do nich kiedyś wrócić i szkoda je kasować. Nie wiem, może juz o tym kiedyś dyskutowaliście. Na Forum Czatu FiF, którym administruję taki pomysł znakomicie się sprawdza. :)

jimmy :arrow: Może i tych wątków nie jest zbyt wiele, ale jednak troszkę bezsensownym jest moim zdaniem trzymanie ich kiedy zostały zamknięte. Poza tym (o czym wspominałem Adamowi) uważam, że lepiej zebrać te drobne, kilkupostowe wątki w parę tematów technicznych, porządkowych itp.

Pozdrawiam! :)
Galvar, mag z charakterem. ;-)

Republika Fantastyki i Rzeczywistości Zajrzyj!

JPII [`]...

Offline ManiaC

Zmiany
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 08, 2005, 10:06:48 pm »
Mam pytanie. Czy nie można by utworzyć gildię literatury ?
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

 

anything