trawa

Autor Wątek: Horus Heresy  (Przeczytany 25639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kensiorek

Horus Heresy
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 01, 2005, 07:08:21 am »
Cytat: "Muerte"
A gdzie mozna dorwac scany kart do HH ?


w rebelu i bardzie :) ze strony wydawcy mozna sciagnac zasady

http://sabertoothgames.com/horus/index.asp

a tu mozna zobaczyc karty :) przynajmniej z podstawki i 2 pierwszysch dodatkow

http://www.lannes.co.uk/ Link na dole strony :)

i

http://www.pa-sy.com/hhccg/
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Sancho

  • Gość
Horus Heresy
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 02, 2005, 06:39:39 pm »
Cytuj
przyjelo sie ze Lojalisci sa na hth a chaos strzela  nowe dodatki trosze to zmienily ale i tak nigdy nie zlozysz tak dobrej tali strzelajacej Lojalistami jak trajtorami


i tu sie z toba nie zgodze. po obu stronach konfliktow istnieje obecnie wystarczajaca ilosc kart aby zlozyc decki zarowno silnie strzelajace jak i sielnie  walczace w hth... ja mysle ze kart zaczyna byc juz dostatefcznie duzo ze powoli beda sie pojawac decki juz ukierunkowane zakonem. wpadlem ostatnio na pomysl decku na kultystach.. i teraz pojawia sie jedyny problem w tej karciance - nie ma kart bo jest malo graczy i ciezko mi dostac komplety nawet uncommonow do decku... :(

Offline Kensiorek

Horus Heresy
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 02, 2005, 07:07:16 pm »
Cytat: "Sancho"
Cytuj
przyjelo sie ze Lojalisci sa na hth a chaos strzela  nowe dodatki trosze to zmienily ale i tak nigdy nie zlozysz tak dobrej tali strzelajacej Lojalistami jak trajtorami


i tu sie z toba nie zgodze. po obu stronach konfliktow istnieje obecnie wystarczajaca ilosc kart aby zlozyc decki zarowno silnie strzelajace jak i sielnie  walczace w hth... ja mysle ze kart zaczyna byc juz dostatefcznie duzo ze powoli beda sie pojawac decki juz ukierunkowane zakonem. wpadlem ostatnio na pomysl decku na kultystach.. i teraz pojawia sie jedyny problem w tej karciance - nie ma kart bo jest malo graczy i ciezko mi dostac komplety nawet uncommonow do decku... :(


powiedzmy:P

co do kart to moze z uncommonami problemu nie mam ale jak widze w zachodnik dekach po 4 LemanRuss to mozna sie troche zdolowac:P

edit :P co nie zmienia faktu ze w lojalistach na strzelanie napewno potrzeba wiecej rarow i uncommonow  niz w tali trajtorow o tej samej sile ognia:P . W trajtorach masz kilku wymiataczy do Hth ale pokaz mi takie commony jak te od swolfow :P
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Sancho

  • Gość
Horus Heresy
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 03, 2005, 08:49:22 pm »
no rzeczywiscie masz racje... traitorzy maja leprze karty commonowe i uncommonowe... a fajne erki jakos czesciej sie trafiaja ;)
to jest strasznie dziwne ale kiedys jak zaczynalem grac to na 10 boosterow trafialem 7 traitorskich erek... a gram w sumie lojalami. wyobraz sobie moje zdenerwowanie :x

Offline Kensiorek

Horus Heresy
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 04, 2005, 06:12:08 am »
Cytat: "Sancho"
no rzeczywiscie masz racje... traitorzy maja leprze karty commonowe i uncommonowe... a fajne erki jakos czesciej sie trafiaja ;)
to jest strasznie dziwne ale kiedys jak zaczynalem grac to na 10 boosterow trafialem 7 traitorskich erek... a gram w sumie lojalami. wyobraz sobie moje zdenerwowanie :x
 e z tym to jeszcze mozna zyc :) najwyzej sie wymienisz chyba ze to jakies badziewie :P Ja na 2 boxy trafilem 1 Sweeping Advance a za to na 20 busterkow z 8 Endurance :)
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline mackof

Horus Heresy
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 05, 2005, 08:49:58 pm »
takie pytanko z innej beczki, czy tylko ja uwazam ze w battle for prospero loyalisci sa "troszke" lepsi od traitorow? :P
LORY TO HORUS!

Offline Kensiorek

Horus Heresy
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 06, 2005, 06:12:28 am »
Cytat: "mackof"
takie pytanko z innej beczki, czy tylko ja uwazam ze w battle for prospero loyalisci sa "troszke" lepsi od traitorow? :P


przeca traitorzy przegrali nie :)
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Sancho

  • Gość
Horus Heresy
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 07, 2005, 10:10:26 am »
ma ktos skany najnowszych sektorw?? 8)
Off topy usuniete. Zibi :>

Offline Kensiorek

Horus Heresy
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 07, 2005, 11:59:19 am »
wyslalem juz zamowienie do rebela:P jak przysla to zobacze :)

a do demonfire wlasnie sie skany pojawily :)
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Sancho

  • Gość
Horus Heresy
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 08, 2005, 07:20:49 am »
juz znalazlem link.. dzisiaj wieczorem bede przegladal i zloze jakis fajny deck. dam tu na forum to ocenicie...

Sancho

  • Gość
Horus Heresy
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 15, 2005, 05:06:18 pm »
a niech was. myslalem ze tamat cos ruszy a tu nic. mszyscy milcza. przeciez musi ktos w to jeszcze grac. a przynajmniej zaczynac grac :D

Offline Maciej Skowronek

Horus Heresy
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 07, 2005, 12:10:56 pm »
Bardzo mnie interesuje W40k CCG, probelm z tym że nikt u mnie nie gra.
Mam wielka prośbę
Czy może ktoś napisac jakie dotychczas wyszły dodatki i czym sie charakteryzowały. czy nowa jest podoban do starej 40-stki karcianej.
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline Kensiorek

Horus Heresy
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 08, 2005, 12:11:56 pm »
karty ze starej 40 pasuja do nowej ;) z tym ze :) dzieki sweepingowi troszke bardzie oplaca sie bic HTh to raz :) a dwa niestety w HH narazie sa tylko ludzie/chaos nie ma orkow eldarow i reszty robactwa:)
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Maciej Skowronek

Horus Heresy
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 04, 2005, 02:13:07 pm »
Mam 3 pytania. Chciałbym wejść w ten sys.
1. Czy opłaca się kupić dek w którym razem są i Lojaliści i Traitorzy, czy bardziej osobne deki (jaka jest różnica)
2. Jakie dodatki opłaca się kupować (czym się charakteryzują)
3. Czy ma ktoś do oddania jakieś commony które ułatwiłyby start ??


z góry
THX
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline Kensiorek

Horus Heresy
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 05, 2005, 10:23:25 am »
Cytat: "Maciej Skowronek"
Mam 3 pytania. Chciałbym wejść w ten sys.
1. Czy opłaca się kupić dek w którym razem są i Lojaliści i Traitorzy, czy bardziej osobne deki (jaka jest różnica)
2. Jakie dodatki opłaca się kupować (czym się charakteryzują)
3. Czy ma ktoś do oddania jakieś commony które ułatwiłyby start ??


z góry
THX

1. W deku o ktorym mowisz sa tylko Space wolfi i Tsonsi wiec jesli nie chcesz nimi grac to lepiej kupic podstawke z LNS.
2. Zalezy czym chcesz grac Zalezy jak chcesz grac. W kazdym dodatku pojawiaja sie nowe chaptery wiec powinienes pierw wybrac kim chcesz grac ogolnie dla treitorow to SG najlepszy chyba jest
3. W jakim miescie mieszkasz?
a sprawą powina zajać sie LS ;)

 

anything