Autor Wątek: Horus Heresy  (Przeczytany 25674 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciej Skowronek

Horus Heresy
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 05, 2005, 11:00:28 am »
Śląsk a czemu pytasz  :?:
Ile dodatków już wyszło i do jakich chapterów są ??
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline Kensiorek

Horus Heresy
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 05, 2005, 12:13:50 pm »
:lol: bo jak bys byl z Starej Milosnej no z Warszawy w ostatecznosci to commony odemnie bys dostal a tak...:)

Wyszyli
Leave No Survivors - podstawka  z dobre chaptery Space Wolf/Emperor's Children/Sisters of Silence/Wordl Eaters/Death Guard/Legio Custodes na zle chaptery Wordl Eaters/Death Guard/Emperor's Children/Thousand Sons/Sons of Horus neutralne Cult Mechanicus/Wordl Eaters/Death Guard/Emperor's Children
Seditions Gate - rozwyniecie motywu z podstawki z tym ze mniej dobrych
Wordl Eaters/Death Guard/Emperor's Children i pojawiaja sie kultysci. Lepsze karty primarchow ( ten dodatek polecam Trajtorom)

Traitor's Gambit - dobre czaptery Ultramarini/Blood Angele/Sisters of Silence/Legio Custodes / Imperial Army  zle Word Bearersi/Imperial Army/Kultysci i Demony(inne zle czaptery rowniez ale po 1-2 karty)
Wiekszosc neutrali to Imperial Army

Daemons Fire - rozwiniecie motywu z Traitor's Gambit. WIecej marinow neutralnych.

Battle for Prospero - czyli 2 decki Space Wolfow i Thousand Sons kila noych kart kilka kart ktore juz byly obece w wczesniejszych dodatkach .
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Maciej Skowronek

Horus Heresy
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 05, 2005, 01:48:48 pm »
A jakaś przesyłeczka ??
wspomógł byś zaczynajcego kolegę, jakoś by to można rozwiązać.
Ściągnąłem już zasady dzisiaj je przczytam, jakieś FAQ do tego jest czy wszystko jest jasne ?
Zakony  występują jednocześnie po obu stronach (przecież zdradzając przeszły w całości na stronę chaosu)

Co to jest Dark Millenium - to jakaś kolejna karcianka czy ta stara W40k ??
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline Kensiorek

Horus Heresy
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 05, 2005, 02:50:26 pm »
NO wiec Horus Heresy to historia :)
Na poczatku mamy masakre na Lojalnych Wordl Eaters/Death Guard/Emperor's Children. Wiec sa regimenty ktore opowiedzialy sie po stronie Horusa sa niezdecydowane (znaczy np. sluchaja sie swoich dowodcow ktorzy sa juz wyznawcami chaosu samemu bedac calkiem normalnymi) i sa loyalisci . W dlaczych dodatkach lojalnych Wordl Eaters/Death Guard/Emperor's Children jest coraz mniej bo ich poprostu zabijaja :) Tylko Space Wolfi Ultramarini i Bloodangele sa w calosci loyalni tylko Sons of sorus i Tsonsi sa w calosci treitorami .
Dark Millenium to kontynlacja Horus Heresy (nastepny dodatek ma byc o oblezeniu Terry) czyli co sie dzialo po przegranej horusa. I uwaga w Dark Millenium pojawia sie inne rasy na poczatek orki
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Maciej Skowronek

Horus Heresy
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 06, 2005, 07:10:16 am »
To się ciekawie przedstawia, jak sądzisz jak wyjdzie dodatek po oblęzeniu Terry to HH się skończy (w suie dodatków nie będzie już jakich wypuszczać)
Dark Millenium na sabretooth jest jako osobna gra. Te dodatki które wymieniłeś są do HH, a DM juz wyszło (sorki ze tyle pytań ale próbuję się w tym zorientować)
Będziesz na Wojennym Młocie  jak tak to może mógłbyś tam mi dać trochę commonów (tobie pewnie zbywają a mnie się przydadzą)
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline Kensiorek

Horus Heresy
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 06, 2005, 07:16:00 am »
Cytuj
Yes. They are absolutely compatible. Dark Millennium continues the story of Horus Heresy, You can freely use your Horus Heresy cards alone or together with your Dark Millennium cards to form your ultimate deck.
widzisz kontynlacja :)
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Maciej Skowronek

Horus Heresy
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 06, 2005, 07:43:15 am »
HANDS OF THE EMPEROR 94.00 zł  - co to jest ??
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline Kensiorek

Horus Heresy
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 06, 2005, 07:52:27 am »
dodatek o sister of silens i Legio
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Maciej Skowronek

Horus Heresy
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 06, 2005, 08:08:33 am »
Cytuj
Będziesz na Wojennym Młocie jak tak to może mógłbyś tam mi dać trochę commonów może uncommonów (tobie pewnie zbywają a mnie się przydadzą)


nie to żebym był natrętny  :)  :?:

Ostatnie pytanie - ile trzeba dodatków żeby cokolwiek złozyć sensownego 10-15 wystarczy?
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline Kensiorek

Horus Heresy
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 06, 2005, 08:26:43 am »
to tak jak z wszystkimi karciankami na poczatku panowie bja sie po glowie bez wiekszej taktyki i finezi potem masz lepsze karty itd. Na poczatek proponuje strzelajacych trejtorow (bardzo malo potrzeba zeby zaczelo to dzialac, 10 busterkow to az nadmiar ) natopias do HTH bardzo dobrze nadaja sie SWolfi z Battel of Prospero przyzwoita talia z przyzwoitmi kartami bardzo malo jej brakuje
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Maciej Skowronek

Horus Heresy
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 06, 2005, 01:52:43 pm »
Dark Millenium to dopiero paćdziernik a juz się bałem że wejdę w karciankę która zaraz spadnie z półek. Przypuszczam jednak że jak wejdzie Dark Millenium to HH trochę straci popularność, może zrobia tak jak w Star Wars że będą typy żeby się nie spotkał Abbadon porucznik z Abbadonem Lordem Chaosu.
Zobaczymy jak to będzie żeby tylko nie było tak jak ze starą $0-stką karcianą niby kompatybilna a jednak................

HANDS OF THE EMPEROR i Blades of the Traitor  to segregatory z promo cards - opłaca się to kupić ????
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline Kensiorek

Horus Heresy
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 06, 2005, 04:52:07 pm »
pewnie bedzie tak jak zwykle czyli czesc kart bedzie slabo dzialala czesc wcale a czesc lepiej niz kiedys :)
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Maciej Skowronek

Horus Heresy
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 07, 2005, 11:39:01 am »
Cytuj
HANDS OF THE EMPEROR i Blades of the Traitor to segregatory z promo cards - opłaca się to kupić ????


 :?:  :?:  :?: - kupiłeś/ nie kupiłeś, opłaca się/ni opłaca (tzn dobre karty?)

Dzisiaj kupuję Battle for Prospero  :D pogram w weekend to pewnie będę miał pytania
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline Kensiorek

Horus Heresy
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 07, 2005, 01:41:33 pm »
ja ?? nie :) a po co mi  ja traitorami gram :)

Pograj pograj SWolfy proste chlopaki raz dwa opanujeszz z Sonsami gorzej bo oni sa na wywalanie przeciwnika z sektoru a nie na prawdziwa walke
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Maciej Skowronek

Horus Heresy
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 07, 2005, 03:38:05 pm »
No ale Blades of the Traitor  jest już do traitorów, a to też segregator z promówkami
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

 

anything