trawa

Autor Wątek: Horus Heresy  (Przeczytany 25627 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kris

Horus Heresy
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 25, 2005, 11:41:37 pm »
Cytat: "Maciej Skowronek"

Emperors children
Death Guard
World Eaters
Word Bearers
Thausand sons
Sons of Horus (potem Black Legion - jeśli odnieść się do współczesnyc czasów)
Chaos Cultist
Imerial Guard
Ultramarines
Blood Angels
Space Wolfs
Adeptus Mechanikus

i chyba tyle


Jeszcze Legio Custodes i Sisters of Silence  :)

Cytuj
czemu nie ma templarów  Co z tego że to nie ich okres  


Właśnie dlatego. Ale może będą w którymś dodatków do Dark Millenium.

Co do Blood Angels i Gwardii:
Blood Angels to armia typowo do HtH, która co prawda nie ma tak wysokich wartości assaultu co Wilki, ale ma dużo dopałek do niego i więcej blokerów. I ciekawsze zdolności specjalne. Gwardii tak naprawdę nie ma, są pojedyncze jednostki zarówno po stronie loyalistów, jak i traitorów. Ale służą raczej jako wsparcie. IMO czystą gwardią nie da się grać. Prawdziwa przyjdzie w Dark Millenium.
Pogłoski o mojej śmierci są przesadzone

Offline Maciej Skowronek

Horus Heresy
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 26, 2005, 08:07:26 am »
Blood Angels - typowo do combatu, dodatkowo mają jednostki ze zdolnością honored dzięki czemu możesz wymienić część a czasem nawet wszystkie karty na ręce przed bitwą
IG - to chyba tylko do wsparcia, nie bardzo da się tym grać samodzielnie
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline zikreg

Horus Heresy
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 26, 2005, 05:29:45 pm »
Racja IG tylko jako wsparcie a i tak niezawsze dobre. Niezle sa tylko pojazdy IG albo assety. BA sa dobrzy w assulcie i w sumie maja dobre karty z fajna grafika :], do tego niezle dopakowania do assulta. A ja jestem w KrK tak nawiasme mowiac.
ouradge and Honour!!!
"Together he and Space Marines Captain  fought the aliens like heroes of legend."  Wariors of Ultramar

Offline CZys

Horus Heresy
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 26, 2005, 05:35:50 pm »
Aha, dzięki.
Czyli już podjąłem decyzję....Blood Angelsi!!! (może z wyjściem dodadku się przeżucę na BT  :) )

Co byście doradzali mi kupic na sam początek?? Czy istnieje jakiś starter do BA?? czy tylko mam kupowac bustry??

Z góry dzięki za porady.
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline Kris

Horus Heresy
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 26, 2005, 05:41:26 pm »
Nie ma do nich startera. Pozostają busterki do Traitor's Gambit i Daemon's Fire.
Pogłoski o mojej śmierci są przesadzone

Offline zikreg

Horus Heresy
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 05, 2005, 09:47:52 am »
racja tylko startery zosatja... wlasnie co sadzicie o tych nowych boosterkach?? Sa w nich ajkies ciekawe karty?? kupilem jednego no i trafilem jedna jako taka i kilka kiepkich...
ouradge and Honour!!!
"Together he and Space Marines Captain  fought the aliens like heroes of legend."  Wariors of Ultramar

Offline morzyk

Horus Heresy
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 24, 2005, 06:09:20 pm »
Czy moglibyscie krotko scharakteryzowac armię Tousand sonów. Przymierzam sie do kupna podstawki z nimi i SW. Czy duzo bym musial moduyfikowac aby sobie nimi pogac? Jak sobie radzą?
Waaaagh!

Offline Kris

Horus Heresy
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 24, 2005, 09:22:58 pm »
Podstawkę na SW/TS uważam za naprawdę dobrą. Sami TS to dużo psykerów i modyfikacji rzutów. IMHO raczej są do strzelania niż HtH, oraz robią inne ciekawe rzeczy, niekoniecznie od razu mordercze   ;)
Co do modyfikacji zestawu, to raczej każda podstawka wymaga zmian, dołożenia kilku mocnych kart, jednak jestem pewien, że większość kart pozostanie w Twoim decku.

Sam gram Wilkami, i większość moich kart pochodzi z Battle for Propero.
Pogłoski o mojej śmierci są przesadzone

Offline morzyk

Horus Heresy
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 26, 2005, 08:18:23 pm »
A kto wie gdize mozna znalesc polskie zasady do tego w necie??
Waaaagh!

Offline zikreg

Horus Heresy
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 18, 2005, 07:00:57 pm »
w sumie nie wiem ale jak zagrasz z kims kto zna zasady albo dostaniesz po angielsku i ktos ci je chociaz wytlumaczy to wszystko pokapujesz bo sa moim zdaniem bardzo ;latwe. Jak ktos kombosy puszcza to zycie sie zaczyna komplikowac ale i tak wszytko idzie po kolei wedlug schematu.
ouradge and Honour!!!
"Together he and Space Marines Captain  fought the aliens like heroes of legend."  Wariors of Ultramar

Offline CZys

Horus Heresy
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 22, 2005, 06:57:41 pm »
Widziałem coś na sabertooth że ma wyjść (lub już to zrobiła) nowa edycja/dodatek do pierwszej wersji wh40kccg czyli dark milenium.
Czy wiecie coś na temat tego dodatku? i co najważniejsze czy można będzie w to grać kartami do pierwszej edycji?
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline Kris

Horus Heresy
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 23, 2005, 10:28:34 am »
Dark Millenium nie jest (w teorii przynajmniej) dodatkiem. Jest to nowa gra. Jednak jej mechanika jest w pełni zgodna z Horus Heresy i jest w 100% kompatybilna z HH. Karty do HH będzie mozna mieszać z kartami do DM i prez rok na turniejach DM będzie można używać kart z HH. Potem koniec.
Tak więc DM ma tyle wspólnego z WH40K CCG 1st ed co HH. Czyli nic.
Pogłoski o mojej śmierci są przesadzone

Offline Brother Michal

Horus Heresy
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 06, 2005, 10:25:39 pm »
Hej!
Pare dni temu zaczolem zbierac i grac w HH (ja traitorami, moj brat lojalistami).  8)
Mam takie male pytanko.
Czy ma ktos moze jakies karty na zbyciu za rozsadna cene, tak abysmy mogli poszerzyc swoje malutkie kolekcje i wzmocnic decki?
Czy moze jednak lepiej zainwestowac troszke w boostery?
Jesli tak to jakie najbardziej i na poczatek polecacie?
Z gory dziekuje za odpowiedzi! :)
Imperial Stormtroopres don't die...
They can only go to hell and regroup.

A wszystko na co mam ochotę jest niemoralne,nielegalne,albo tuczące ]:->

Offline RoMaN Lord of the Druchii

...
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 04, 2006, 02:47:51 pm »
Dostałem gratis taka gre. Pare kart i skrót zasad. Fajna ona jest?
img]http://i49.photobucket.com/albums/f259/romanczuk/focus.jpg[/img]
Focus Studio's Gallery

Offline wojo_kamil

Horus Heresy
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 12, 2006, 08:36:50 am »
Siema :)
Jest może jakiś spoiler do HH nie licząc http://www.pa-sy.com/hhccg/ taki żeby były równeż dodatki "DEAMON’S FIRE", "SIEGE OF TERRA", "DROPSITE MASSACRE" czy "TRAITOR’S GAMBIT". bo na podanej stronie jest tylko HH i “SEDITION’S GATE".

Pozdrawiam :)
ORZA JUVE!!!!
AVE MOTOR!!!!

 

anything