trawa

Autor Wątek: Horus Heresy  (Przeczytany 25497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rigor Mortis

Horus Heresy
« dnia: Styczeń 14, 2004, 09:16:53 pm »
O ile zauważyłem nie ma tu tematu dotyczącego tej świetnej karcianki...więc niniejszym go otwieram...oczywiście...możlwie jest ze przeoczyłem go bo jestem po kilku godzinach dyżuru i niedowidze i wtedy za to przepraszam....
P.
ho dares wins

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 15, 2004, 09:05:13 am »
Nie wystarczy samo zalozenie tematu. Rzuc jakis temat, na ktory bedzie mozna porozmiawiac. Rozwin ten watek.

Offline Rigor Mortis

Horus Heresy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 15, 2004, 06:35:29 pm »
Okey....jeśli tak to proponuje dyskusje na temat czy ktoś ma pomysł (realnyw obecnej sytuacji) na jakis inny deck niż assault u loyalistów i shooting u traitorów...
ho dares wins

Offline FeGy1

Horus Heresy
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2004, 11:27:06 pm »
Witam !

Jak ktoś aktywnie gra w ta gre to prosze o kontakt na: fegy@wp.pl lub GG: 1491557 ... Zastanawiam sie nad nia to kontakt do wiedzacych wiecej mi sie przyda :) Z gory TXH !

P.S. No ruszcie ten temat :)

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2004, 02:39:46 pm »
Zapodajcie mi zasady do tego. Umieszcze w "Zasadach" :)

Offline CorviuS

Horus Heresy
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 09, 2004, 09:20:03 pm »
jesli autor nie ma nic przeciwko i ze nie zostal okreslony jakis konkretny temat to poszukeuje graczy HH ze szczecina w celu lepszego zapoznania sie z systemem (talie kupilem pare dni temu) i do radosnego wyzynania lojalistow  :)
ighting for peace is like f**king for virginity.

Offline Kamyk

Horus Heresy
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 22, 2004, 09:01:30 pm »
Moglby mi ktos dziec ja sie w to mniej wiecej gra?
racovia pasy, z Korona do ekstraklasy!!!

Offline Kensiorek

hh
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 25, 2004, 06:30:09 am »
Jesli ktos mieszka w okolicach Warszawy to mam do odania troche commonow i uncommonow do HH talie sie z tego da zlozyc :P

Karty rozdaje tylko ludzia z okolicy jestem zbyt leniwy zeby chodzic na poczte pakowac itp:P :giggle:
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Sancho

  • Gość
Horus Heresy
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 26, 2004, 05:48:43 pm »
widze ze prawie wszyscy sie tylko pytaja co i jak... czy naprawde tak malo popularne jest HH w Polsce??? np w warcaraja to widzialem setki graczy... a HH jest o niebo leprze... ja wracam do pytania mortisa - wlasnie kombinuje fajny deck traitorow na assalt. i powiem nie jest latwo skompletowac karty ale bedzie wymiatal. paru Kharnow i statki ktore szarzuja 2 unity w jednej turze dzialaja cuda...

Offline Kensiorek

Horus Heresy
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 29, 2004, 11:00:58 am »
bo w wara graja dzieciaki tak jak w WFB a w W40k starsi powazniejsci no i jest ich znacznie mniejj :P :P
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Sancho

  • Gość
Horus Heresy
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 30, 2004, 05:31:57 am »
Cytat: "Kensiorek"
bo w wara graja dzieciaki tak jak w WFB a w W40k starsi powazniejsci no i jest ich znacznie mniejj :P :P

wiem wiem.... pozatym sama gra jest nieco bardziej wymagająca... aby wygrac trzeba mocno kombinowac

Offline Nosferatu

Horus Heresy
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 30, 2004, 08:38:13 pm »
Cytat: "Sancho"
Cytat: "Kensiorek"
bo w wara graja dzieciaki tak jak w WFB a w W40k starsi powazniejsci no i jest ich znacznie mniejj :P :P

wiem wiem.... pozatym sama gra jest nieco bardziej wymagająca... aby wygrac trzeba mocno kombinowac


moze to raczej kwestia klimatu, bo w bitewnym wh40k zasady sa latwiejsze niz w wfb a z tego co czytam to srednia wieku w wh40 tez jest wyzsza
ajac na uwadze, ze ewentualna krytyka moze byc, tak musimy zrobic, zeby tej krytyki
nie bylo, tylko aplauz i zaakceptowanie...

Offline Kensiorek

Horus Heresy
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 31, 2004, 07:25:39 am »
czy ja wiem czy zasady  trudniejsze?? inne napewno :) Dzieciak szczegulnie po obejzeniu LoR woli pograc krasnalami czy jakimis uczatymi niz SM :) zasad warc z hh nie bede poronywal bo w warc nie gralem jakos nigdy:) ale wyglad ze warc ma jedna przewage wiecej dodtakow wiecej taktym wiecej ras :P w hh masz chaos i imperium koniec :P ( niby w karciance SW nie bylo z tym tak zle: P ) no i malo dodatkow przyjelo sie ze Lojalisci sa na hth a chaos strzela :) nowe dodatki trosze to zmienily ale i tak nigdy nie zlozysz tak dobrej tali strzelajacej Lojalistami jak trajtorami
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Nosferatu

Horus Heresy
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 31, 2004, 08:17:13 am »
Objetosciowo zasad jest  mniej, w hth trafiasz w zaleznosci od WS a nie porownujesz ich jak to jest w wfb, jak strzelasz templatka to ja po prostu kladziesz gdzie chcesz a w fb musisz miec dobre oko i podac zasieg
ajac na uwadze, ze ewentualna krytyka moze byc, tak musimy zrobic, zeby tej krytyki
nie bylo, tylko aplauz i zaakceptowanie...

Offline Muerte

Horus Heresy
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 31, 2004, 09:30:22 am »
A gdzie mozna dorwac scany kart do HH ?
ll my friends are gone, they died (gonna take you down)
They all screamed, and cried (gonna take you down) - KoRn "Thoughtless"