Autor Wątek: Figurki GW w gazecie ???  (Przeczytany 3115 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline IkitClaw

Figurki GW w gazecie ???
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 15, 2004, 07:36:10 pm »
Cytat: "Skrolk"
Oj ty paskudny Ikicie... Mój pomysł ze slavami podebrałeś... Już mam regiment gobosów jako niewolników :bite:  :x

Oj ty paskudny Skrolku :P Ja też już masz regiment gobosów :P   tylko ostatnio zaczeli sie mnie czepiać na turniejach   :(   ale tak ni z gruchy ni z pietruchy... było spoko przez poł roku i t nagle zaczeli mi mówić że to porxy i że to złe i że mi za Wysiwiga obetną (a 2dni siedziałem i te włócznie na sztylety przerabiałem  :cry:  )

Co do LotRa ja nie moge tego znaleźć  :bored:  nei wiem czy my na ursyowie mamy tkaie dziwne kioski  czy co...
PZDR
ikit

Offline Skrolk

Figurki GW w gazecie ???
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 15, 2004, 09:32:36 pm »
A ja mam ponad rok goboski i się ani razu nie czepili... Mają sznury na nogach jako że sa slavi a w łapach skonwertowane hand wepony. A za nimi będą (bo jeszcz nie zrobiłem:)) poganiacze z batami (z night runnerów). Ale u nasw Kraku to są jeszcze slavi-highelfy, slavi-darkelfy i mają być slavymilicjanci:P
ttp://picasaweb.google.pl/vocart - moja galeria

Offline ghost666

Figurki GW w gazecie ???
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 16, 2004, 07:39:52 am »
a tak wogole, wracajac do tematu, co bedzie w nastepnych gazetach? tzn jakie figurki?
lory fot the Horned Rat!!!

Offline pyrek

Figurki GW w gazecie ???
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 16, 2004, 08:08:05 am »
Mają dać 6 elfów i 6 gondoriańczyków. Za 22.50 :P  Kupiłem tylko to, reszty nie mam zamiaru kuopwać - za drogo :D Te gobaski chce sprzedać. Ktoś by chciał?
olejny mroczny elf...

http://www.forgotten-realms.cfl.pl/fantasy/index.php - forum o fantastyce, jest dzial WFB

Wypromuj region, wygraj staż! www.prregionow.pl !

Offline ghost666

Figurki GW w gazecie ???
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 16, 2004, 08:51:23 am »
wrzuc je na allegro, tylko nie mów ze są z gazety ;)
lory fot the Horned Rat!!!

jenerał

• Gość
Figurki GW w gazecie ???
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 16, 2004, 09:26:14 am »
Witam!

a tak wogole, wracajac do tematu, co bedzie w nastepnych gazetach? tzn jakie figurki?

Odsylam do analogicznego watku na dziale gildii gier bitewnych - tam sa bardzo dokladne informacje dot co ma sie znalezc w tej gazecie.
Moze kupie kilka (nascie) egzemplarzy - wreszcie sposob na tania (tansza) armie ;). Chala tylko ze teraz kazdy bedzie walczyl goblinami  :x .
Pozdrawiam!

anything