Autor Wątek: Prezentacja LOTR w Warszawie  (Przeczytany 2503 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pc1

Prezentacja LOTR w Warszawie
« dnia: Styczeń 15, 2004, 07:53:24 am »
Witam!

Jeżeli jesteście z Wawy to chcę poinformować, że 20 stycznia w godz. 15.00 - 19.00 odbędzie się oficjalna prezentacja tej gry w księgarni Bellona na Krakowskim Przedmieściu (1 przystanek za Uniwerkiem jadąc autobusem od centrum np. 175 od Centralnego jakby ktos był spoza tego pieknego miasteczka). Pani z Bellony poinformowała mnie także, że wtedy będzie pokaźna dostawa towaru (bo ludzie musza czymś grać).

Można przychodzić z włąsnymi figurkami bo bedą bitwy :)

To tyle!

Offline Glorfindel

Re: Prezentacja LOTR w Warszawie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 15, 2004, 02:51:12 pm »
Cytat: "pc1"
Witam!

Jeżeli jesteście z Wawy to chcę poinformować, że 20 stycznia w godz. 15.00 - 19.00 odbędzie się oficjalna prezentacja tej gry w księgarni Bellona na Krakowskim Przedmieściu (1 przystanek za Uniwerkiem jadąc autobusem od centrum np. 175 od Centralnego jakby ktos był spoza tego pieknego miasteczka). Pani z Bellony poinformowała mnie także, że wtedy będzie pokaźna dostawa towaru (bo ludzie musza czymś grać).

Można przychodzić z włąsnymi figurkami bo bedą bitwy :)

To tyle!


ja na pewno bede
 tak przy okazji to pokazow LOTR: ROTK bylo juz ze 3
i na pewno beda nastepne z okazji dodatkow wiec jak ktos nie moze 20.01 to niech nie wyrywa wlosow z glowy
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline LordThom

Prezentacja LOTR w Warszawie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 15, 2004, 02:55:39 pm »
chyba sie wybiore na to do Wawy... a wie moze ktos czy w Lodzi odbywaja sie takie bajerki?
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline Bioły

Prezentacja LOTR w Warszawie
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 15, 2004, 09:09:57 pm »
Mam nadzieje że w Katowicach bedzie podobnie ........ poczekamy zobaczymy :)
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Lu-trz

Prezentacja LOTR w Warszawie
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 16, 2004, 09:06:05 am »
pc1 będziesz na tym pokazie ? Ja wale z dziewczyną i przyniosę na wszelki wypadek moją brygade dobra (gondorczycy mają czerwone spódniczki - to mój znak firmowy :lol: ) i moja brygade zła (brak znaku firmowego : albo będzie cała masa czarnych goblinów albo dwa srebrne trolle).
btw. jakby ktoś się chciał umówić to : 605-073-818 Łukasz  8)
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline pc1

Prezentacja LOTR w Warszawie
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 16, 2004, 09:38:36 am »
Witam.

Na pokazie oczywiscie bede, ale najpierw musze wszystkie figurki pomalowac (sesja mi troche czasu zabrala) :)

Jak chyba wiekszosc gram na razie Lurtzem + 20 URUKOW + 24 GOBLINKI (wiecej nie kupowalem, bo do 20 stycznia w Warszawie niewiele mozna kupic.

A i nie jestem pewien, czy znam zasady (bo gralem na znalezionych w Internecie - a dopiero dzisiaj ma przyjsc do mnie podrecznik)

Do zobaczenia 20