Autor Wątek: Dostałem mailem - dla fanów Władcy Pierścieni  (Przeczytany 5248 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pc1

Dostałem mailem - dla fanów Władcy Pierścieni
« dnia: Styczeń 15, 2004, 08:14:41 am »
Władca Pierścieni - Sauron, jest przywódcą biednego kraju, w którym robotniczy kolektyw posiada autentyczną władzę sprawowaną przez wybranych na dożywotnia kadencję Nazgulów (zwanych w powieści, o ironio, upiorami). Orkowie - klasa robotnicza Mordoru są opisani jako postacie ohydnego wyglądu i obyczaju (jakże mógł dostrzec piękno ludzi
 pracy wymuskany angielski panicz - potomek narodu imperialistów?). -Świetnej organizacji pracy i porządkowi w Mordorze, kraju przedstawionym jako "spopielona pustynia" (czyżby nutka zazdrości?), przeciwstawia się obraz krain żyznych, "mlekiem i miodem płynących", w których wszelkie dobra konsumpcyjne rosną nieomal "na drzewach". Jednak skąd biorą się w rzeczywistości, ciężko stwierdzić - może pomoc istoty nadprzyrodzonej tzw. boga? Ha ha!  Podczas, gdy w pracujący dzień i noc w Mordorze brak jest podstawowych produktów ywnościowych i wody kraje sąsiednie opływają w dostatki.Elfy, Hobbici i tzw. szlachetni duzi ludzi symbolizują grupę próżniaczej arystokracji i burżuazji próbując przeciwstawić się globalnej rewolucji, podczas gdy Orkowie i trolle, ukazane jako stwory ciemności kryją się pod ziemię i niby górnicy
 w pocie czoła harują na kawałek suchego chleba. (nie dla nich lembasy ani miruvor!) organizując w ich z związki dokarmiający i walczący o prawa mniejszości, czarodziej Saruman, zostaje napiętnowany i nazwany zdrajcą, jego siedziba zniszczona przez zawsze gotowe do chuligańskich wybryków reakcyjne Enty, żeby nie rzec bikiniarską alternatywę. Szerząc socjalizm w Shire, Saruman zostaje schwytany i ukarany bez sądu przez Hobbitów wspomaganych (i opłacanych) przez kapitalistyczne mocarstwo Gondoru.   :D

Offline LordThom

Dostałem mailem - dla fanów Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 15, 2004, 02:53:06 pm »
hehehe, dobre ;] na pohybel elfom i innym takim zakalom Śródziemia! Śródziemie dla Orków! Saruman na prezydenta!  :)
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline pc1

To macie jeszcze
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 15, 2004, 03:13:58 pm »
"Siły dobra" w książce Tolkiena są złożone z indywidualistów, których ręce nigdy nieskalały się ciężką pracą. I to dyskryminuje Froda, Aragorna, Boromira oraz szerzyciela zabobonów i guseł czarodzieja Gandalfa. A Tom Bombadil - w jednej osobie przedstawiciel bananowej młodzieży i satrapa we własnym kraiku, utracjusz i tyran, dysponujący nieograniczoną władzą,  jakim prawem? Jeszcze Farami, zawsze elegancki, inteligentny, czarujący niczym James Bond sabotujący wszelkie przejawy internacjonalizmu. Galadriela - posiadacza ziemska. Galeria postaci bez ideologicznego kręgosłupa poderwanych do walki na zasadzie "przeciw inności".
Jakie to szczęście, że rewolucji socjalistycznej nie da się powstrzymać przez wrzucenie przez jakiekolwiek, chodźmy najcenniejszej relikwii do ognia. Trzymaj się Mordorze, otoczony przez wrogich reakcyjnych sąsiadów! A my nie damy się omamić wrażym podszeptom i zachowamy czujność!

jenerał

  • Gość
Dostałem mailem - dla fanów Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 16, 2004, 01:53:25 pm »
Tak jest!!  :twisted: Towarzysze orkowie z calego swiata laczcie sie!!!  :evil:

Offline LordThom

Dostałem mailem - dla fanów Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 16, 2004, 03:40:28 pm »
STAŃMY DO WALKI Z WROGIEM NARODU !!! (czyt. Wolne Ludy)
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline dagobert

Dostałem mailem - dla fanów Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 16, 2004, 04:56:58 pm »
Obywatelu nie opuszczaj czerwonego sztandaru z ognistym okiem socjalizmu ! Płomień socjalistycznej rewolucji nie zgaśnie pod  razami czterech  warcholskich, zaplutych karłów reakcji. Więc nie poddawaj sie Towarzyszu! Socjalistycznym ideałom bądź do ostatniej wierny godziny i bądź świadom tego, że ON - dobry ojciec, wiecznie żywy ideał czterech wodzów rewolucji - powróci, by szerzyć koletywizacje wsi Gondoru, założyć spółdzielnie na stepach Rohanu oraz zacząć eksploatować marnotrawione zasoby leśne Śródziemia zazdrośnie strzeżone przez żydomasońskich, długouchych kapitalistów ! I strzeż się krasnoludów tych plugawych wyzyskiwaczy klasy robotniczej, dzierżących środki produkcji w salach Morii. Więc podnieś dumnie głowę i wykrzycz to razam z nami Towarzyszu : Przecz z warcholstwem! Precz z reakcją , wyzyskiem i kapitalizmem ! I pamiętaj: strzeż sie wroga mordorskiego narodu !  

Każdy wzorowy saper dumą naszej jednostki ! :evil:   :chaos:

Offline Christoph

Dostałem mailem - dla fanów Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 16, 2004, 07:23:08 pm »
Bądź czujny wobec wroga Mordoru  :twisted:
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline Turgon Mądry

Dostałem mailem - dla fanów Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 17, 2004, 11:44:21 am »
Towarzyszu Sauronie, gdzie cukierki?!
rrare humanum est, sed insapientis - in errore perseverare.

Offline pablooss1

Dostałem mailem - dla fanów Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 17, 2004, 05:48:27 pm »
Kolejny dowodca ukur hai dołącza do waszej partii!!!!

Niech żyje Lenin  :twisted:
alczący z potworami winien uważać aby nie stać się jednym z nich.

Offline Ribald

Dostałem mailem - dla fanów Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 17, 2004, 08:58:39 pm »
A zdawało mi sie zawsze, że to Gondor był dobry :P
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline CHam-solo

Dostałem mailem - dla fanów Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 17, 2004, 10:46:10 pm »
Tylko Ci się zdawało, drogi Ribaldzie :giggle:
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline pablooss1

Dostałem mailem - dla fanów Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 18, 2004, 05:24:27 pm »
Trzeba sie kierowac zasadą ze dobro jest złe czyli jak juz oni są zli to  mu musimy byc dobrzy!! :wall:
 ale powiedziałem :P
alczący z potworami winien uważać aby nie stać się jednym z nich.

Offline mic

Dostałem mailem - dla fanów Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 18, 2004, 06:12:08 pm »
teraz niech ktos powie w tym temacie ze woli dobro to zostanien pewnie powieszony  :lol:  :lol: ja jeszcze sie nie opowiedzialem za ktoras ze stron

Offline Ribald

Dostałem mailem - dla fanów Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 18, 2004, 06:18:45 pm »
Moze załozymy Zakon Paladynów Uruk Hai :D :D :D A co sie będziemy szczypać :P
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline pablooss1

Dostałem mailem - dla fanów Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 18, 2004, 10:08:42 pm »
Noo ten pomysł jest nawet całkiem spoko!!
ALe by miał ktos jazde jakbys powiedział ze to są uruki z zakonu jakiegos tak normalnie :o  :o  :o  :o
alczący z potworami winien uważać aby nie stać się jednym z nich.