Autor Wątek: Ile najwięcej filmów, obejrzeliście jeden po drugim?  (Przeczytany 22155 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skavenblight

Ile najwięcej filmów, obejrzeliście jeden po drugim?
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 29, 2006, 09:10:09 pm »
Ja nie wyrabiam po dwóch, nie jestem w stanie obejrzeć więcej niż dwa. Ostatnio miałam maraton "Bękarty diabła" + "Zatrute pióro" i wystarczyło.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Nilgar

Ile najwięcej filmów, obejrzeliście jeden po drugim?
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 12, 2006, 06:28:14 pm »
Siedem sezonów STARGATE: SG-1 z krótkimi przerwami na sen od pierwszego do ostatniego odcinka  :evil:

Offline _JokeR_

Ile najwięcej filmów, obejrzeliście jeden po drugim?
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 15, 2006, 03:26:13 pm »
ja 4 : )
na ENEMEFIE noc grozy i horrorów. bylo calkiem wporzo, zwlaszca ze mielismy komentatora chyba zjaranego na sali. wiec mozna bylo sie przestraszyc i posmiac. 4 horrory ale kazdy inny.

siedzialem w kinie od 23 do 7 rano :D troszke mnie kosci bolaly : ) ale co to dla kinomana : )
Moja Wiedza, Moją Twierdzą_

Offline Mr.Stench

Ile najwięcej filmów, obejrzeliście jeden po drugim?
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 29, 2007, 02:51:15 pm »
Seria Evil Dead jeden po drugim a potem jeszcze Koszmar z ulicy wiązów do 3 części.
ome....Hell Awaits

Offline pRfReAk

Ile najwięcej filmów, obejrzeliście jeden po drugim?
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 19, 2007, 06:57:10 pm »
hmm... ile filmow.... no ja np. ogladnelam 10 odcinkow Prison Break ktore maja prawie po godzine jeden... tylko jedzenie mi donosila rodzinka  :D  :D  no i ze dwa razy poszlam za potrzeba....  :p na nastepny dzien to samo...
 ! ! It DoEsN’t EvEn MaTtRr HoW hArD yOu Try ! ! !

Offline zyon

Ile najwięcej filmów, obejrzeliście jeden po drugim?
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 19, 2007, 07:20:57 pm »
Raczej niewiele ale za to jaki zestaw. Zaczęliśmy od Braindead, potem Ukąszenie - o kolesiu co się zamieniał w węża :p ,dla zmiany klimatu Dawno Temu W Trawie i na koniec Faces Of Death przy którym wiekszość się już pokładała. Eh specyficznie było.


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Ile najwięcej filmów, obejrzeliście jeden po drugim?
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 22, 2007, 07:49:43 pm »
Sześć. SW:Ep I:MW, Ep II:AK, Ep III:ZS, Ep IV:NN, Ep V:IK, Ep VI:PJ. Ale muszę się przyznać-połowę VIego epizodu przespalem  :oops: . Pozatym były przerwy na toaletę. Potem spałem trzy dni.

Offline Dr.Crane

Ile najwięcej filmów, obejrzeliście jeden po drugim?
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 01, 2007, 12:10:42 am »
3 pod rząd i każdy z Kevinem Spacey- American Beauty, Pay it Forward, K Pax
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline Ryceros

Ile najwięcej filmów, obejrzeliście jeden po drugim?
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 01, 2007, 03:49:08 pm »
Cześć!

Ja na maratonie byłem pół roku temu i pamiętam, że było 4-5 filmów.

Po każdym filmie było 15 min przerwy.

Rekord bez przerwy, to 3 części GW: IV-VI

Pozdrawiam,
Ryceros

Offline Malar

Ile najwięcej filmów, obejrzeliście jeden po drugim?
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 10, 2007, 08:54:11 pm »
Najwięcej filmów pod rząd jakie obejrzałem to były Gwiezdne Wojny od Ep. IV do Ep. VI(bez przerw). Szczególnie trudno mi było przejść przez sceny  w RotJ, w których Ewoki masakrowały "elitarny" legion szturmowców. Tylko rozmowa Luke'a z Imperatorem podtrzymywała mnie wtedy.

 

anything