trawa

Autor Wątek: Warszawskie Spotkania Komiksowe 2008  (Przeczytany 35873 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karolk

Warszawskie Spotkania Komiksowe 2008
« Odpowiedź #150 dnia: Marzec 24, 2008, 08:05:57 pm »
Cytat: "Samuel"
a tutaj krótki wywiad z Fernandesem

www.podchmurka.blogspot.com

Mam nadzieje, że tym razem administrator nie wywali mi posta, bo jest jak najbardziej w temacie.


nie kumasz
linki sa passe
i maja odrebny temat

Offline Samuel

Warszawskie Spotkania Komiksowe 2008
« Odpowiedź #151 dnia: Marzec 24, 2008, 08:57:32 pm »
może nie kumam Karolu;) ale tamten temat dotyczy nowości na blogach, a to nie jest nowość na starym blogu, tylko nowy blog

poza tym podlinkowałem wywiad, a nie recenzję.

większe offtopy na tym forum widziałem i nikt tego nie usuwa.

Ale pisząc w temacie. Fernandes to strasznie sympatyczny i elkowentny rozmówca.

Pewnie to również zasługa tłumaczki, która mi pomagała (ta sama osoba prowadziła spotkanie z Fernandesem) i pozwalała na komunikację najbardziej pokrętnych zdań.
erefere

Offline Kuba Jankowski

Warszawskie Spotkania Komiksowe 2008
« Odpowiedź #152 dnia: Marzec 28, 2008, 01:17:53 pm »
heh, tak,  ta tlumaczka jest niezla :-)
ttp://www.przypadkiem.blogspot.com/

Offline anakin

Warszawskie Spotkania Komiksowe 2008
« Odpowiedź #153 dnia: Kwiecień 11, 2008, 03:44:21 pm »
Czy ktoś wie może kim jest misiu prowadzący (jeśli dobrze pamiętam) spotkanie z Rusteckim? Jest na zdjęciu (ten w czapce) http://www.wrak.pl/index.php3?strona=imprezy_wsk8_foto2&zdjecie=19&autor=jo

Offline Daniel Chmielewski

Odp: Warszawskie Spotkania Komiksowe 2008
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 17, 2008, 05:38:29 pm »
Nie będę jeszcze rozpoczynał wątku na następnoroczny WSK, wkleję więc tu co mam do ogłoszenia:

WSK 2009

Udało się wreszcie zgadać z Maćkiem Pietrasikiem, by zorganizować spotkanie brainstormingowe dotyczące następnorocznych Warszawskich Spotkań Komiksowych.

Cała masa ludzi po tegorocznym WSK miała różne ciekawe sugestie, które przybrały postać pobożnych życzeń lub blogowego narzekania. Jeśli nie chcecie na tym skończyć, spotkajmy się

w CZWARTEK 22 MAJA jakoś pod wieczór.


Będzie to początek kolejnego długiego łikendu. Jeśli wszyscy wyjeżdżają i nikomu nie będzie pasowało, to spróbujemy w jeszcze następny łikend (wcześniej Maciek nie ma czasu).

GODZINA DO USTALENIA. MIEJSCE TEż.

Kto chętny, niech da znać. By spotkanie nie przerodziło się w popijawę wszystkowiedzących polityków, którzy kończą na czczym gadaniu:

- spiszcie swoje pomysły przed spotkaniem.
- weźcie pod uwagę, że wszystko rozbija się o kasę. Większość działań będzie miało charakter woluntarystyczny. Jeśli ktoś chce w to wejść dla zysku, to niech od razu sobie odpuści. To też oznacza, że warto zweryfikować wszelkie finansowo utopijne pomysły, nim się je przedstawi.

Ja chciałbym przedyskutować wszelkie peryferyjne działania, jakie można wykonywać przez cały rok, by zachęcać ludzi z poza środowiska. Pamiętam, jak Prószyński i S-ka wpadało do mojego liceum i raz w roku robili kiermasz. Może warto by coś takiego po szkołach, ale z komiksami i do tego jakimś wykładem?

By zebrać sponsorów timof myśli o powołaniu stowarzyszenia.

Ale wszelka pomoc, od chętnego do opiekowania się projektorem podczas wykładów na WSK po kogoś, kto dobrze przygotuje stoiska dla rozdających autografy, jest potrzebna.

I trzeba już o tym myśleć teraz, bo w zeszłym roku już w sierpniu została podpisana wstępna umowa z Centrum Kultury Łowicka, czyli wszystko dzieje się w dużym wyprzedzeniem.

Piszcie, myślcie i zróbmy z WSK 2009 imprezę do zapamiętania!
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2008, 01:17:06 am wysłana przez Daniel Chmielewski »
Think for one f... second. What don't you f... understand?!

Offline Julek_

Odp: Warszawskie Spotkania Komiksowe 2008
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 17, 2008, 08:57:33 pm »
Towarzyszu, idea na wskroś szlachetna i godna pochwały! Powodzenia we wcielaniu idei w życie, ja z wysokości Krakowa niewiele moge zrobić!

Tylko ta promocja komiksu we szkołach -  :oops: ciężka sprawa...

(A Timof, jak to ma w zwyczaju, dobrze prawi!)

Offline Julek_

Odp: Warszawskie Spotkania Komiksowe 2008
« Odpowiedź #156 dnia: Maj 30, 2008, 10:55:49 pm »
Jak po spotkaniu, Danielu?

 

anything