Autor Wątek: Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności  (Przeczytany 199746 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ribald

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 17, 2004, 02:29:33 pm »
Hmm orkowie zostali stworzeni przez Morgotha jako karykatura elfów. Więc gobliny to można powiedzieć taka karykatura orków. Gorszy troll, gorszy bohater(Dulburz), gorsza broń "specjalna'(bębny ws katapulty), można by dalej wyliczać....Ale jeśli ktoś lubi grać Morią to ok.Swoją drogą: w grze nie ma chyba scenariusza walki goblinów z wood elfami. A przecież do takich starć musiało dochodzić(i to nawet często). Kto wie czy w nich gobosy nie spisywałyby odrobinę lepiej...
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline CHam-solo

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 17, 2004, 03:38:12 pm »
Chyba czegoś Ribaldzie nie doczytał. Durburz jest jednym z lepszych bohaterów zła, przynajmniej lepszym od np. Grisnakha. Potraktuj Balroga jako rodzaj czołgu i spróbuj go zabić katapultą. Przy okazji, w ROTK są scenariusze z goblinami i wood elfami.
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline Ribald

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 17, 2004, 03:55:54 pm »
A lepszym od Gothmoga przyjacielu??? Chyba niekoniecznie. Balroga nie liczę jako bohatera Morii, bo okoliczności zmusiły go, żeby działać wespół z gobosami. Co do scenariuszów mea culpa. Czołgu? Prędzej Lotniskowca :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline CHam-solo

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 18, 2004, 09:49:07 am »
Dobra Durburz od Gothmoga jest słabszy ale jest też dwa razy tańszy w punktach.
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline Trigeron

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 18, 2004, 12:49:11 pm »
A od Lurtza?

Offline Christoph

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 18, 2004, 02:40:48 pm »
Lurtz praktycznie niczym się nie różni od zwykłego kapitana uruk-hai...
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline MiszkA

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 18, 2004, 03:59:41 pm »
Cytat: "Ribald"
Hmm orkowie zostali stworzeni przez Morgotha jako karykatura elfów. Więc gobliny to można powiedzieć taka karykatura orków. Gorszy troll, gorszy bohater(Dulburz), gorsza broń "specjalna'(bębny ws katapulty), można by dalej wyliczać....Ale jeśli ktoś lubi grać Morią to ok.Swoją drogą: w grze nie ma chyba scenariusza walki goblinów z wood elfami. A przecież do takich starć musiało dochodzić(i to nawet często). Kto wie czy w nich gobosy nie spisywałyby odrobinę lepiej...


Buahhaa ;] Co za nonsens  :lol: Ktorys raz mowie: Gobliny to orkowie przyzwyczajeni do życia w warunkach takich, jakie panuja np. w morii.
'Gobliny z Morii' nie sa zatem karykaturą orków z Mordoru, a po prostu  innym orkowym szczepem.
Porownywanie bębnów do katapult tez zakrawa na kpine ;]
G: 3248856

Offline Ribald

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 18, 2004, 05:14:55 pm »
:wall:  :wall:  :wall:  :wall:
A czy ja napisałem, że gobliny zostały stworzone z orków? Kojarzysz taki środek literacki metafora???? Chyba niezbyt. Sam nie czuję się na tyle znawcą Tolkiena, żeby wyrokować jakiego gobosy są pochodzenia. Ale jeśli Ty sie do tego poczuwasz to nie ma sprawy. Chociaż sama historyjka z przyzwyczajeniem do życia pod ziemią wydaje mi się mocno naciągana. Co do ostatniego zdania, gdyby mieszkańcy Morii mieli jakąś siege weapon to niewątpliwie ją bym porównał z katapulta. Ale nie mają. Myślisz, że w hipotetycznej bitwie orków z goblinami, Ci pierwsi zrezygnowali by z wystawiania katapult i balist bo to nieuczciwe w stosunku do przeciwników? :wall:  :wall:
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline MiszkA

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 18, 2004, 07:21:30 pm »
Cytuj
A czy ja napisałem, że gobliny zostały stworzone z orków?

Czy ja stwierdzilem, ze Ty tak napisałes?  :wall:


Cytuj
Kojarzysz taki środek literacki metafora????

Taaa... a kojarzysz taką zasadę, że zdań nie zaczynamy od a? [patrz cytat wyzej]



Cytuj
Więc gobliny to można powiedzieć taka karykatura orków.

Swietna metafora  :wall:


Cytuj
Ale jeśli ktoś lubi grać Morią to ok.Swoją drogą: w grze nie ma chyba scenariusza walki goblinów z wood elfami. A przecież do takich starć musiało dochodzić(i to nawet często). Kto wie czy w nich gobosy nie spisywałyby odrobinę lepiej...


Bez scenariusza sie nie da? Ty ustawiasz wojsko z jednej strony, a rywal z drugiej. i mamy bitwe !!! Tworcze, prawda?


Cytuj
Myślisz, że w hipotetycznej bitwie orków z goblinami, Ci pierwsi zrezygnowali by z wystawiania katapult i balist bo to nieuczciwe w stosunku do przeciwników?  


Widziałeś kiedyś goblina? Albo orka? Bo ja nie  :P
Abstrac**jac od tego wez kiedys katapulte i wtocz ja do Morii ....
Inna sprawa, ze o ile pamietam orkowie balisty nie posiadają... Maja ja uruki.
G: 3248856

Offline CHam-solo

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 18, 2004, 07:26:45 pm »
Koniec marudzenia! Oboje nie macie racji. Tylko ja mam rację. A wy się nie znacie na niczym. I ja jestem de beściak. :lol:
-> Miszka, orkowie też mają balisty i to całkiem fajne :)
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline drachenfeles

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 18, 2004, 07:31:23 pm »
Cytuj

Koniec marudzenia! Oboje nie macie racji. Tylko ja mam rację.


Dyskusję należało by zakończyć, to prawda.

A teraz posłuchaj uważnie CHam'ie-solo - Nie będziesz miał bogóf cudzych przedemną, a ostateczną rację mam tylko JA (no i inni bogofie).

Offline CHam-solo

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 18, 2004, 07:36:38 pm »
Dobra mogę być tutaj trzeci po Bogu a nie drugi :P
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline Ribald

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 18, 2004, 07:38:42 pm »
Nieśmiało wtrącę, że też chciałbym mieć kawałek racji :) Co do marudzenia kończę i przepraszam kolegów forumowiczów. Tak swoją drogą:
1)Katapultę do Morii na chama by się wtoczyło, Balrog w końcu jakoś tam wszedł, a jest nieco większy(był to żart, prosze nie bić głową w ścianę)
2)Nie sądzę, że wood elfy z goblinami potykały się na zasadzie jedna strona drugiej stronie

Trzecie i ostatnie-jako pokutę proponuję nie wtrącać do forum elementów polskiego, bo wychodzą małe spięcia(podobnie było z ortografią)

Amen
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Isembold

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #133 dnia: Kwiecień 18, 2004, 07:44:52 pm »
Zauwaz ze troche lesniakow siedzialo w Lorien, a to jest jakies 3 rzuty kamieniem od bram Morii - gdzie jakby nie patrzec troche gobosow swego czasu siedzialo.
Tym postem zabiore tez Wam troche racji...a co :D
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline Ribald

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #134 dnia: Kwiecień 18, 2004, 07:48:10 pm »
Moja racja jest bardziej mojsza niz Twojsza :) W pełni się zgadzam, że wood elfy się z goblinami potykały, a chodzi mi jedynie o fakt, że nie było to starcia dwóch armii stojących naprzeciw siebie. Najczęściej zapewne gobosy wchodziły do Lorien i już z niej nie wychodziły :P
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

 

anything