trawa

Autor Wątek: Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności  (Przeczytany 200606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #675 dnia: Grudzień 06, 2006, 08:32:41 pm »
Pablo kogo obchodzi jak jest w WFB?

Cytuj

Mam pytanko dotyczące Balroga. Jeżeli znajduje się on na stole i przeciwnik jest w zasięgu gdzie musi testować Terror to czy robi to na początku każdej swojej tury czy też tylko raz gdy w ten zasięg wejdzie?


nie ma czegoś takiego, jak zasięg Terroru, zdaje się go tylko, gdy szarżuje się na terrorystę
aura demonka owszem obniża Męstwo, ale nie wymusza jego zdawania

Offline kecaj

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #676 dnia: Grudzień 06, 2006, 08:36:19 pm »
Dobra pokręciło mi się. Testują tylko, gdy go atakują (szarżują) a mają cały czas –1 do odwagi, jeżeli znajdą się w obrębie 42 cm (od terrorysty Balroga).

Offline drachenfeles

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #677 dnia: Grudzień 07, 2006, 09:43:31 am »
Cytat: "kecaj"
Dobra pokręciło mi się. Testują tylko, gdy go atakują (szarżują) a mają cały czas –1 do odwagi, jeżeli znajdą się w obrębie 42 cm (od terrorysty Balroga).


tak i to -1 jest niekumulatywne z innymi -1 tego typu, np o bębenków czy nazgula

Offline DaveO

nowośći
« Odpowiedź #678 dnia: Styczeń 02, 2007, 09:25:11 am »
Heyka!
dopiero co zaczołem zbierać siły ciemnośći więc prosze o wyrozumiałość.
Ostatnio ukazały sie nowe jednostki do mordoru mięszy innymi Morgul Stalkers i Kasztelanie Dolguldur .
Czy ktoś może podać ich statystyki ,
czy warto ich kupić
czy Morgul stalkers sa odpowiednikami isnegardzkich berzerkerów?
czy te jednostki mają coś wartego uwagi czy tylko służa jako figury do gablotki?
zczescie znajdziesz w triumfie, lecz nigdy w pokoju.
I lepiej smierc wybierz niz ulegnij.

Offline Glorfindel

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #679 dnia: Styczeń 02, 2007, 09:35:07 am »
Witaj na forum,

na przyszłość staraj się nie zakładać topików, jeśli już istnieje taki w ktorym możesz zadać to pytanie. np taki:

http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=5640&start=675

Tutaj nie będę odpowiadał bo post temat pewnie i tak zaraz zostanie skasowany.

Jeśli zostanie skasowany to po co odpowiadać? Tylko dodatkowa robota... dajcie moderaturze się wykazać umiejętnością myślenia.

jako, że jesteś z Chelma polecam stronę klubu Harad ze Świdnika

www.harad.boo.pl/forum

pozdrawiam

Michał

"Tutaj nie będę odpowiadał bo post temat pewnie i tak zaraz zostanie skasowany." // no comments
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Lurtz15

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #680 dnia: Styczeń 24, 2007, 06:29:48 pm »
Witam!
Mam pytania odnośnie katapulty.
-Czy można dodać dwóch inrzynierów
-Jakie są zasady do weteranów-załogantów

Odpowiedzi najlepiej na priwa.
ydlęta, zamierzacie żyć wiecznie!?

Fryderyk Wielki podczas bitwy pod Lutynią
5 grudnia 1757 roku

Offline Maximus from Rome

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #681 dnia: Styczeń 25, 2007, 04:22:27 pm »
Cytat: "Lurtz15"
Witam!
Mam pytania odnośnie katapulty.
-Czy można dodać dwóch inrzynierów
-Jakie są zasady do weteranów-załogantów

Odpowiedzi najlepiej na priwa.


takie jak normalnego orca,ale chyba daje ci przezut na ranienie murów...
a co do inzynierów to w podręczniku nie ma zadnych przeciwskazan...

ALE UWAGA MOGE SIE MYLYĆ!!!

narQa
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Herudaio

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #682 dnia: Styczeń 28, 2007, 10:28:35 pm »
Niesiony falą zdziwienia ostatnimi wyprzedażami Berków, testuje Isengard quasi-hordowy:

Cytat: "Herudaio"
500 pkt:
UH:
2x Kapitan w Jedynej Słusznej Wersji
2x Pika
7x Feral
Orki:
10x Łuk
17x Tarcza
14x Włócznia
6x Nic


Po testach wyszło baaaardzo fajnie jednak 2 kapitanów z 7 feralami to siła, moc i potęga ;)
Tak samo wersja pt. 10 łuczników zawsze się bardzo fajnie sprawdzała trzeba tylko dbać by ich cały czas nie było widać.
Jedyne z czym mam problem to herosi w stylu Boromira/Glorfindela etc. F>5, 3A, 3 lub więcej mightów. Boromira nie ubiłem. Glorfindel przed śmiercią w otoczeniu zabił mi 14 modeli doprowadzając do breaka... I co gorsze nadal nie mam pomysłu jak coś z tym zrobić :/
Tak to gondor, moria na scavengerach x2, leśniaki na Glorfindelu konnym, Rivendell na bliźniakach wszystko do przodu lepiej lub gorzej (vel wspomniany Borek i Glor lub brak czasu ;) ) Natomiast wersja na 350 ptk się tak średnio sprawdza ;) 1 kapitan i jest biednie po breaku ;) i zdecydowanie bardziej nie mam czym ubić coś mocniejszego ;)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline khazad

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #683 dnia: Styczeń 28, 2007, 11:34:10 pm »
Bardzo ciekawa rozpiska, oryginalna. Chętnie bym i z tym grał i tym dowodził ;) . Nie myślales o zabraniu jednego orka samego i dodaniu pięciu pozostałym łuków? Wzmocniłoby to siłę ognia. Na Challangerze w Warszawie grałem Isengardem czysto ofensywnym, ale muszę się jeszcze wiele nauczyć jeśli chodzi o dowodzenie taką armią :) . Dziwne było uczucie, kiedy Kalins cały czas unikał starcia, jednocześnie mnie okrążając i strzelając do mnie.



Tak to wyglądało. Dlatego następnym razem dobrze się zastanowię, zanim wezmę pełen ofens :) .

Miałem też sytuację podobną do opisanej przez Ciebie. Elendil, bez punktów Potęgi, otoczony przez kapitana, trolla, chyba dwóch czy trzech uruków, trochę wspierających, zabił po kolei: kapitana, trolla, uruki...
Moim zdaniem, idealnym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie -1 do rzutu na wygranie Walki przy okrążeniu 3:1 lub większym.

pozdrawiam
b]Mitril - that's all I have to say about that.[/b]
Mitril

Offline Herudaio

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #684 dnia: Styczeń 29, 2007, 05:46:37 am »
Znam ból opisanej przez Ciebie sytuacji :) Dlatego właśnie te 10 łuków. W sumie chyba bym nie wyrzucał tego orka, za bardzo by mnie kusiło by te kolejne 5 zostawić z tyłu oni mają mordować a nie salwować ^^
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Ezekiel-san

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #685 dnia: Styczeń 29, 2007, 07:48:58 am »
Będę szczery. Rozpa Heru jest fajna, ale jednak ferale jak dla mnie to nieporozumienie. No ile to to ma obrony, dajcie spokój :p Na Bazylu jak grałem przeciw Isenowi z feralami to żaden nie doszedł ;)

Offline Fifiberd

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #686 dnia: Styczeń 29, 2007, 08:45:40 am »
Ezekielu, ale kim Ty grałeś na Bazylu :P. Gołąb ma do tej pory koszmary :P.

Pozdrawiam

Offline Ezekiel-san

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #687 dnia: Styczeń 29, 2007, 08:48:59 am »
A no co ja poradzę. Może niech pójdzie do lekarza? Ale najlepiej terapię szokową - niech zagra z hobbitami i ktoś mu się podłoży ;) Tak się zdziwi, że mu koszmary przejdą ;)

Offline Ezekiel-san

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #688 dnia: Luty 01, 2007, 12:53:14 pm »
Weź się nie wcinaj w taki sposób, co?

My wszyscy wiemy, że to nie Gołąb grał feralami, ale grał ze mną i tylko jego kolega stwierdził, że feral nie feral a i tak na hobbity mocnych nie było. Daruj sobie takie teksty. :?

Offline Herudaio

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #689 dnia: Luty 01, 2007, 05:05:34 pm »
Moderatura prosi o trzymanie się tematu przez kolefe Fifibarda i Maximusa.
I pozdrawia znad żółtego guzika.
Herudaio
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.